Майно Прилипка йде з молотка

1

Market_1

Виконавча служба продає нерухомість депутата Ірпінської ради Юрія Прилипка — про це повідомили джерела в Гостомельській раді:

“Офіс Прилипка “Міраж” офіційно виставлений на аукціон. За законом, мабуть, такі речі були в заставі під кредит. Банк висунув претензії, звернувся до суду, а виконавча служба почала виконувати рішення суду”.

Підтвердження журналісти знайшли на сайті продажу майна.

Тут за скандальний офіс Прилипка, який розташований у Гостомелі за адресою вулиця Леніна, 3, правлять близько 2 мільйонів гривень.

ogoloshenna

“Наскільки мені відомо, виконавча служба оцінила це приміщення в 1,5 млн гривень. Але власник сам може домовитись з банком і продавати своє майно, тому, знаючи Прилипка, можна вважати, що він ще накинув півмільйона, щоб і на цьому заробити”, — припускає джерело.
Нагадаємо: саме в цьому офісі екс-регіонала, за свідченнями джерел в Ірпінській міській раді, розташовані громадські приймальні ірпінських депутатів: “БЮТівців” Олега Сотнікова, екс-“БЮТівця” Валерія Пєшого та екс-“регіонала” Аркадія Кобринця.

Сам Прилипко на питання журналістів про продаж офісу “Міраж” відповідає туманно:

“Який “Міраж”? Яле яке я маю відношення… Так… Без коментарів!”

Нагадаємо, за цією ж адресою були зареєстровані низка кооперативів та організацій, на членів та працівників яких відводили ділянки в Гостомелі. Про це стало відомо, коли люди Прилипка загубили пакет з документами.

1 Comment

  1. Путинн 1 Квітня 2014 at 22:40

    Давай ко мне в Рассию Юрий Иллич!Тут харашо тут янык.Будем в траем жить…

    95.158.48.**

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539