Хто очолює регіональний штаб Тимошенко

1

Тимошенко полностью контролируется спецслужбами СШАЮлія Тимошенко у президентських перегонах веде боротьбу за друге місце. Сергій Тігіпко поступається їй майже на 1 %. Про це свідчить опитування КМІСу.

У штабів, по суті, залишився тиждень на те, щоб схилити виборців на користь свого кандидата.

Після аналізу штабної структури Петра Порошенка “Сайт громади Приірпіння” продовжує аналіз очільників штабів ключових кандидатів.

Очільником штабу Тимошенко в Київській області є нардеп-“бютівець” Костянтин Бондарев, який пройшов до парламенту за списком цієї політичної сили — № 45.

Його діяльність зацікавила рух “Чесно”. Експерти зафіксували порушення критеріїв “Чесно”: порушення прав і свобод громадян, причетність до корупційних дій, непрозорість у декларуванні доходів, неособисте голосування в парламенті та прогули сесійних засідань та комітетів.

Виборчий штаб Юлії Тимошенко в Приірпінні очолив Олег Сотніков  —депутат Ірпінської міської ради та голова партійного осередку ВО “Батьківщина” в Ірпені.

В Ірпінській раді він відзначився тим, що став одним із рекордсменів за кількістю прогулів на другому році каденції та “кандидатом на виліт”.

Як бачимо, сесії прогулює не лише керівництво штабу, а й місцеві політики й керівники місцевих штабів.

У лавах “кандидатів на виліт” за три роки каденції ради з 9 прогульників є 4 “бютівців”.

Заступником Сотнікова з агітаційної роботи став відомий в Ірпені забудовник та екс-кандидат у народні депутати Дмитро Войцех. Він тоді набрав понад 7 % голосів, а це близько 6 тисяч виборців.

Згідно з декларацією про доходи за 2011 рік, Войцех того року отримав дохід понад мільйон гривень. Отже, і цього року може входити до так званого “списку мільйонерів” Приірпіння.

Сьогодні він — чинний депутат Ірпінської ради, якого в раду висувала “Партія регіонів”. Але через те, що “Партія регіонів” безапеляційно підтримувала екс-міського голову Володимира Скаржинського, Войцех разом з іншим депутатом Андрієм Страховським кілька років тому вийшли з партійних лав.

Ще рік тому Войцех публічно заявив, що на виборах мера Ірпеня підтримуватиме іншого знаного в регіоні забудовника — Володимира Карплюка.

У конференц-холі “Ірпінь” тоді прозвучала спільна заява двох забудовників про єдиного кандидата на посаду мера. Тоді цей захід пафосно назвали подією року, хоча рік тоді тільки починався (захід відбувся 2 березня).

voits_karp

“Дмитро Войцех оголосив про відмову від балотування на посаду мера Ірпеня на користь єдиної кандидатури від громадського активу міста — Володимира Карплюка”, — йдеться в статті на сайті Дмитра Войцеха.

sait

Зараз, за словами наближених до Войцеха джерел, і Войцех, і Карплюк збираються позмагатися за мерське крісло попри попередні домовленості.

“Вони вже давно розійшлися. Наскільки мені відомо, Карплюк у чомусь підставив Войцеха. У Карплюка зіркова хвороба — з такими людьми важко”, — повідомляє джерело редакції в Ірпінській раді.

На підтвердження цієї думки співрозмовник наводить борд в Ірпені, де більше площі займає обличчя політика, а не інформація про турнір, який мав би рекламуватись.

bord

“Я їхав на машині й зрозумів, що то борд Карплюка. Але що там за текст не побачив. Зрозуміло одне: вже почалась передвиборча кампанія на міського голову”, — говорить екс-депутат народної ради Євген Жовтяк, який на виборах у 2012 році зняв свою кандидатуру, аби скандальному “регіоналу” Петрові Мельникові було важче виграти.

Те, що вже почалась фактична боротьба за крісло мера, свідчить і той факт, що Войцех теж з’явився на бордах. Він як один з керівників штабу, агітує за Тимошенко.

bord3

Те, що шляхи двох місцевих політиків розійшлись, підтверджує і депутат Ірпінської ради Сотніков:

“Я не чув, що Карплюк і Войцех співпрацюють. Швидше, вони конкуренти”.

Щоправда, коли журналісти уточнили, чи є вони конкурентами на виборах мера Ірпеня, які мають відбутися достроково, бо Скаржинський написав заяву на звільнення, Сотніков неоднозначно сказав, що “попереду ще багато виборів”.

З джерел вже стало відомо, що Дмитро Войцех на виборах міського голови вже заручився підтримкою “Батьківщини”.

Партійний рейтинг “Батьківщини” у регіоні у 2012 році був настільки високий, що дав можливість Вячеславу Кутовому, якого де-факто в регіоні взагалі не знали, на останніх виборах до ВРУ отримати перемогу (майже 27 % голосів).

Не виключено, що саме тому Володимир Карплюк так старанно робив спроби очолити штаб конкурента Тимошенко — Петра Порошенка.

Ці спроби закінчилися невдало, бо обласний штаб помітив мерські амбіції політика, й  вищому керівництву вони не сподобались.

“У Приірпінні виникла складна ситуація. Карлюк дійсно спершу був у штабній структурі, але зараз пан Карплюк де-факто штабом не керує. Він випустив газету, і ми зрозуміли, що він свій інтерес ставить вище за інтереси країни. Це, по суті, ним сприймалось, як плацдарм для подальшої участі в місцевих виборах”, — розповідає керівник обласного штабу Петра Порошенка Володимир Ар’єв.

Щодо Бучі, то тут штаб “Батьківщини” теж очолює голова партійного осередку міста — Олег Квашук. За інформацією джерел редакції у місцевій раді, Квашук співпрацює з екс-“регіоналом” — міським головою Анатолієм Федоруком, який є кумом Володимира Карплюка.

Ім’я Квашука фігурувало в скандальному дерибані Бучі. Саме він, за словами джерел редакції, займався оформленням землі на вулиці Рози Люксембург.

kvashuk

Тут пізніше звели паркан вартістю близько 6 мільйонів гривень.

Як стало відомо, земля перейшла в руки діда нардепа-комуніста Ігоря Калєтнікова й отримала в місті назву  “Бучанське межигір’я”.

godivnytsaРедакція “Сайту громади Приірпіння” продовжить моніторинг діяльності штабів ключових кандидатів у президенти України.

1 Comment

  1. Віктор Леснік 19 Травня 2014 at 11:36

    ЗІ СТАТТІ УЗНАВ ХТО ОЧОЛЮЄ ШТАБ ТИМОШЕНКО В ІРПЕНІ ТА ОЗНАЙОМИВШИСЬ З БІГБОРДАМИ, ЯКІ ЗАКЛИКАЮТЬ ГОЛОСУВАТИ ЗА ТИМОШЕНКО, ЩЕ РАЗ ЗРОЗУМІВ, ЩО ЦЕНТРАЛЬНИЙ ШТАБ ТИМОШЕНКО ЯК І ВОНА САМА ДІЙСНО ХВОРІ ЛЮДИ. Я ЩЕ РАЗ НАГАДАЮ ОСОБИСТО ПАНІ ТИМОШНКО, ЩО СКАЗАВ МАЙДАН – ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРВНА МАЙДАН СТОЯВ НЕ ЗА ВАС, ВИ ХВОРІ – ІДІТЬ І ЛІЧІТЬСЯ. ТІЛЬКИ ЗАРАЗ ВОНИ МАБУТЬ БИ ДОБАВИЛИ І ЗАБЕРІТЬ НА ЛІКУВАННЯ І ВСЮ СВОЯ КОМАНДУ. ПРОТИ ЯКИХ ОЛІГАРХІВ І КОРУПЦІОНЕРІВ В ІРПЕНІ БОРЮТЬСЯ ВОЙЦЕХ І СОТНИКОВ, ЯК ВОНИ НИМИ І Є. ЯК МОЖНА БОРОТИСЯ ПРОТИ СЕБЕ. ВОНИ ПРИЧЕТНІ, ОСОБЛИВО СОТНИКОВ ДО РОЗКРАДАННЯ ДОРОГОЦІННОЇ ІРПІНСЬКОЇ ЗЕМЛІ, ДО ЗНИЩЕННЯ УНІКАЛЬНИХ ЛІСІВ ПРИІРПІННЯ, БО САМЕ ВІН ОЧОЛЮЄ КОМАНДУ БЮТ В ІРПІНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ І РАЗОМ З ТАКИМИ МЕРАМИ ЯК БОНДАР ТА СКАРЖИНСЬКИЙ РОЗДЕРЕБАНИЛИ ЗЕМЛІ, НА ЦЬОМУ НАЖИЛИ СТАТКИ, А ПРИІРПІННЯ СТАЛО НА МЕЖІ ЕКОЛОГІЧНОЇ КАТАСТРОФИ. ПАНІ ТИМОШЕНКО ЦЬОГО НЕ ЗНАЛА? СМІШНО. ПРО ЦЕ ЇЙ ПОРВІДОМЛЯЛИ НЕ ОДИН РАЗ – Є ПІДТВЕРДЖУЮЧІ ФАКТИ. ТОМУ НЕХАЙ НЕ ОБЛИВАЮТЬ БРУДОМ ІНШИХ, БО ТІ ЛЮДИ НА ФОНІ ПАНІ ТИМОШЕНКО ПРОСТО АНГЕЛИ.
    ХОЧУ ТАКОЖ ПОДЯКУВАТИ ПАНІ ІРИНٍІ ФЕДОРІВ ЗА САЙТ, ДЕ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ПРО ВСІ НОВИНИ ПРИІРПІННЯ. ТАКІ ЛЮДИ ПОВИННІ БУТИ У ВЛАДІ І Я ДУМАЮ ЇХ ЧАС ПРИЙШОВ, А ГРОМАДА ПРИІРПІННЯ ПОВИННА ЇХ ПІДТРИМАТИ.

    95.133.106.185

    (Від редакції: пане Леснік, пишіть, будь ласка, маленькими літерами. Суцільний ряд великих літер – нечитабельний.)

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539