Хто очолює штаб Тігіпка у Приірпінні

2

Пенсионная реформа от Тигипко, или «Все новое  это хорошо забытое старое» Тигипко Кандидат Сергій Тігіпко міг би поборотись за друге місце з Юлією Тимошенко. Про це свідчать рейтинги, отримані в результаті соцопитувань КМІС.

Проте у Приірпінні майже відсутня агітація за цього кандидата. Частіше рекламують, як правило, його менш рейтингового опонента від “Партії регіонів” — Михайла Добкіна.

Коли “регіонали” на партійному з’їзді вирішили висунути Добкіна як єдиного кадидата в президенти, камери зафіксували, як на це нецензурно відреагував Тігіпко.

Для порівняння, Порошенко і Тимошенко розвинули в регіоні мережу і мають штаби не лише в Києво-Святошинському районі загалом, а й у самому Приірпінні.

У Тігіпка Київську область не вважають стратегічно важливою за кількістю голосів й тому над мережею штабів тут працюють не так активно.

“Ви ж розумієте, що кожен кандидат розвиває штабну структуру там, де має інтерес і потенціал”, — повідомили редакцію у прес-службі політика.

Таким чином, основні зусилля штабу Тігіпка лежать далеко на схід від Київської області.

Спершу у штабі Тігіпка наголошували, що Київську область разом із ще кількома сусідніми курує такий собі Олег Вікторович Лепшин.

“Зараз у мене своя приватна компанія — “Променерго”, — розповідає телефоном редакції “Сайту громади Приірпіння” очільник обласного штабу Тігіпка.

До цього у 2007 році він був директором дочірньої компанії “Газ України” — “Укргазмережі”. Ця компанія була створена для управління газорозподільними мережами.

До цього він обіймав посаду директора з питань перспективного розвитку  ДП “Газ України”. Ще раніше очолював компанію “Армгаз”, яка спеціалізувалась на продажі газового обладнання. Свого часу працював на ВАТ “Орскнафтооргсинтез” (м. Орськ, РФ).

Згідно з даними finance.ua, на час роботи в системі “Нафтогазу” Лепшин вважався протеже креатури “регіонала” Юрія Бойка — екс-міністра палива та енергетики, який зараз безробітний й балотується в президенти.

bojko

Бойко набирає мізерну кількість голосів (0,2 %) і не веде активної передвиборчої кампанії. Про це свідчить соцопитування КМІС, проведене наприкінці квітня — на початку травня цього року.

Тобто, за всіма ознаками, Бойко виконує функцію технічного кандидата Сергія Тігіпка, який конкурує з Тимошенко за друге місце у президентській гонці.

Технічні кандидати, як правило, додають шансів під час жеребкування й формування членів комісій та спостерігачів.

У штабі Тігіпка до того, що журналісти цікавляться штабною структурою, поставились з острахом й побоюваннями. Телефоном відмовились давати будь-яку деталізовану інформацію.

Відповідь щодо регіональної структури вдалося отримали лише на письмовий запит. Але рівно за добу дані штабу вже змінились: про те, що Олег Лепшина очолює штаб у Київській області, вже не йшлося.

У суботу зранку журналістам повідомили, що штаб Тігіпка у Київській області очолює Ігор Лазебний, про якого в інтернеті є дуже обмежена кількість інформації. Відомо, що він юрист.

Окремого штабу Тігіпка у Приірпінні нема. Він є лише в Києво-Святошинському районі, якій разом із Приірпінням під час цієї кампанії входить до 96-го виборчого округу.

Але штаб кандидата Сергія Тігіпка у цьому окрузі, як виявилось, очолює не чужа Приірпінцям людина.

Володимир Захлюпаний — член партії Тігіпка “Сильна Україна” та директор гостомельськкої школи № 13.

zahlup

Зліва направо: Захлюпаний, Прилипко, Кириченко

У цій школі розташована найбільша виборча дільниця, а Захлюпаний тут є незмінним головою під час виборів.

Сам директор школи за попередньої каденції місцевої ради був депутатом. У той час виникло питання створення офіційного сайту Гостомлеьської ради. Його нібито створили, але на зборах громади Захлюпаний таки визнав, що не громада, а він є власником цього сайту.

Попри те, що це не офіційний сайт, його й далі так позиціонують у пошукових системах.

gostomel

“За шостої каденції Захлюпаний, вочевидь, потрапив під вплив депутата Ірпінської ради, регіонала Юрія Прилипка, і сайт почали використовувати для обливання брудом деяких депутатів та громадських діячів, виправдовуючи їхні незаконні дії”, — говорить джерело в Гостомельській раді.

“При цьому правдиві коментарі видаляли, а невгодних дописувачів блокували. Заборонявся доступ навіть до гостьової книги”, — додає джерело.

Нагадаємо, саме на цьому псевдоофіційному сайті розміщували інформацію, яка запевняла громаду Гостомеля, що відкрите депутатом-“регіоналом” Юрієм Прилипком озеро — придатне для купання.

Експертиза, яку виконали працівники СЕС на офіційне прохання телеканалу СТБ, довела, що вода в озері непридатна для купання, а рівень лактопозивтиної палички вищий від норми у кілька разів.

На цьому псевдоофіційному сайті нещодавно ввели реєстрацію не лише для коментаторів, а й для отримання доступу до нібито офіційної інформації.

sait

 

Більше того, у воді виявили ентерококи та кишкову паличку — це продукти життєдіяльності людей або тварин. А це означає або несанкціонований злив каналізаційних відходів в озеро, або некультурну поведінку тих, хто купається у воді, або випас великої кількості худоби (останнього громада не спостерігала).

Таким чином, власник сайту прикривав Юрія Прилипка, який згодом уславився ще й тим, що після втечі Януковича прихистив на своїх складах автівки сина президента-утікача.

mashyna

Захисник колишньої влади Володимир Захлюпаний також відомий громаді тим, що організовував поїздки на Антимайдан.

Депутати кажуть, що на школу постійно виділяють великі суми коштів, якими розпоряджається фактично троє людей: Володимир Захлюпаний, селищний голова Анатолій Кириченко та виконавець робіт Віктор Бабенко.

“Минулого року 30 тисяч було виділено на туалет, 160 тисяч на ремонт сходів біля входу до школи, які й року не простояли, а скільки коштів щороку виділяється на будівництво котельні — взагалі важко порахувати…” — розповідає джерело.

Також у селищній раді повідомили, що пан Захлюпаний отримав не одну земельну ділянку й будує будинок на вулиці Озерній.

2 коментарі

 1. Вікторія 19 Травня 2014 at 19:24

  Прекрасний матеріал для люстрації!!!

  37.77.121.1**

 2. Wgw 23 Травня 2014 at 22:25

  Брехня, це все прсто “кисильовщина”

  95.158.2.**

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539