Медики: діяльність отця Миколи може знищити госпбудинки і швидкі

8

hospitalПоки головний лікар Людмила Бідула у відпустці, медики готують листа до селищного голови Вадима Садовського.

Вони переконані: рови вздовж території лікарні підірвали кореневу систему дерев і вони можуть завалити споруди чи понівечити карети швидкої допомоги.

“Ми виїздили на місце з головою профільної комісії Владиславом Євстифєєвим. Побачили, що дійсно порушена коренева система дерев ,” – розповідає журналістам депутатка селищної ради Антоніна Степаненко, що працює в медичній установі.

“Це все може спричинити падіння дерев на госпблоки та “швидкі”. Не виключено, що може бути пошкоджено головну будівлю медзакладу. Дерева заввишки 7-8 поверховий будинок,” –  додає Степаненко.

Фото0066

Постраждати може не лише медична установа й машини, а й пацієнти, які сюди приходять, переселенці та всі мешканці коцюбинського, що приходять гратися на дитячий майданчик, розташований поблизу лікарні.

Лісники Святошинського ЛПГ мали розмову з депутатом Ільницьким, який більше відомий в селищі як отець Микола.

“Ми протокол не писали, бо він визнав, що вирив рів на нашій території й сказав, що у п’ятницю його закопає. Але зрозумійте, якщо він ритиме рів на півтора-два метри далі, ближче до госпблоків, там де є межа за часів Союзу, то тут ми нічого зробити не можемо,” – розповідає лісник Олександр Топчій.

“Це вже дійсно буде територія закладу селища Коцюбинське і на цій території ростуть дуби. Тут має приймати рішення місцева влада на встановлення паркану. Нам головне, щоб на нашій території був порядок, бо ми за неї відповідаємо. За межею – то відповідальність ради,” – додає лісник.

Будівництво паркану триває надшвидкими темпами.

parkan2

Роблять не лише паркан, а й головні будівлі.

remont2

“Я говорив з робітниками. Вони кажуть, що нічого не встигають. Питаю, чого так квапляться? Вони кажуть, що такі стислі строки поставив замовник. Освоює наш отець гроші чимшвидше. Біженці поїдуть, а решта – йому лишиться. Невідомо, яка буде доля подальша того медичного закладу. Вони ж не дозволили обгородити себе парканом, а той городить, де хоче,” – говорить джерело редакції в Коцюбинській селищній раді.

Переселенці потребують ліків та інших речей, але отець Микола заклопотаний головним питанням – будівництвом.

remont

“Вкотре подзвонили волонтери й попросили ліки для хворої на цукровий діабет переселенки, яка мешкає в Коцюбинському і вкотре для жінки їх придбав місцевий політик Володимир Карплюк, не дивлячись на наші з ним напружені стосунки, як і інші політики й депутати, – не відмовив,” – розповідає Олена Жежера.

Переселенка каже, що загострення хвороби в неї сталося на нервовому ґрунті.

“Минулої ночі хтось постукав у двері, я одразу прокинулась і подумала з жахом – ПЗРК… Потім зрозуміла, що я не вдома.. І стало страшно від того, що я знаю такі ніколи до того не вживані слова як ПЗРК…”, – розповідає жінка.

“Ми сюди приїхали на десять днів, а вже минуло більше місяця.. На Сході в мене лишилися родичі, хороша квартира.. Ми всі з нетерпінням чекаємо припинення війни й повернення додому”, – з сумом говорить біженка.

Щодо ліків жінка, як і інші біженці, не наважилася звернутися до святого отця, який, за її словами, надто зайнятий будівництвом. Вона звернулася до своїх координаторів.

Координатори в свою чергу пояснили, що батюшка займається будівництвом і всі кошти, що в нього є, віддає туди. Тому жінка звернулася до тих, хто вже не раз привозив ліки. Єдине про що просить журналістів, не показувати на фото її обличчя.

Поки коцюбинчани думають, як знайти ліки, рів залишається не загородженим як слід.

Огорожу поставили з боку лікарні й лісу, а з двору, де з під’їздів вибігає дітвора, стрічка, очевидно, не потрібна.

linijka

 

Лісники повідомили в п’ятницю пообіді, що в отця Миколи немає належної техніки, аби так швидко зарити рів. Тому свою обіцянку зарити його у п’ятницю отець виконати не може.

Мешканці Меблевої до тепер шоковані тим, що покинутий й належним чином за стільки днів не загороджений рів їм довелось засипати надвечір кому дитячими відерцями для піску, кому дитячими лопатками.

Фото0073

Працівники медичної сфери помилково були впевнені, що рів заривали тут задля безпеки не коцюбинчани вручну, а робітники отця Миколи.

“Мені казали медичні представники, що отець Микола хоче все обгородити і зробити там де “швидкі” чи то двері, чи то ворота. А як будуть пацієнти ходити? А “швидкі” заїздити. Нісенітниці. Які дзвіночки, щоб в лікарню зайти?” – обурюється депутатка Степаненко, що працює в медичному закладі.

Медики пообіцяли проінформувати редакцію “Сайту громади Приірпіння” про результати розгляду звернення до селищного голови щодо самовільно розритих ровів  вздовж території лікарні.

8 коментарів

 1. Люба 4 Липня 2014 at 15:27

  Следующий шаг этого “ОТЦА” – выкурить больницу с этой территории путем всяческих преград в работе медиков..

  Мне интересно, зачем они окна кирпичами залаживают?? Будет еще одна церковь будет после того, как беженцы съедут????

  Наш поселок нужно номинировать как Самый Религиозный поселок, учитывая количество церквей

  185.11.81.2**

  • Ганна 14 Липня 2014 at 13:26

   Давно відомо, слухаючи церковні передзвони люди оздоровлюються, позбуваються багатьох тяжких хвороб. Отже, чим більше церков буде на нашій землі, тим швидше наше суспільство очиститься від всяких поганих помислів, стане благороднішим.
   Велика подяка отцю Миколі, що на місці старої бетонної огорожі яка, з часу заснування садка, поступово падала, розвалювалась (і ніколи нікого це не хвилювало) буде стояти нова міцна сучасна огорожа?

   95.158.22.1**

 2. Андрій 4 Липня 2014 at 18:44

  Не, ну вы хоть меру в своей лжи имейте. Из вас(редакторов, корреспондентов сайта) Ни кто палец о палец не ударил чтобы помочь беженцам. За-то грязью поливать аж с радостью.

  195.18.31.**

  • Надія 5 Липня 2014 at 12:10

   Притому,що автори все тіж,як ті гієни у пошуку сенсацій.

   192.162.135.1**

 3. Переселенка 6 Липня 2014 at 13:28

  Дорогая Олена, прочитав вашу статью мне захотелось дать на нее комментарий. Потому,что вы исказили и мою историю и происходящее в нашем центе в целом. В моем рассказе не было таких слов, что отец Николай очень занят строительством и я не решилась спросить про лекарства. Есть люди которые хотят помочь переселенцам, в том числе медикаментами, любую нужду мы сначала передаем координаторам. в данном случае случае это был список лекарств. А потом пришли вы с лекарствами и зачем-то сразу сфотографировали меня, это было для меня неожиданно. Я дважды попросила вас не выкладывать фото в интернет, потому что это фото может мне помешать спокойно вернуться домой, я не просила не показывать лицо. Вы пообещали мне что вы не куда это фото не разместите, а лишь покажете его меценату. Когда я у вас спросила кто вы и чем вы занимаетесь, вы не признались, что вы корреспондент. Если бы я знала, я бы не была бы с вами так откровенна, вы использовали мою историю в каких то ваших целях и причем в искаженном виде. Такой ценой я бы эти лекарства не приняла бы от вас.
  Что касается нашего центра, сейчас есть комната в которой живут 28 человек. Это объясняет почему отец Николай занят строительством. Потому что он хочет создать для каждой семьи комфортные условия. Нужно успеть до начала учебного года, потому что в каждой семье есть дети школьного возраста. И многие не смогут быстро вернуться домой. Потому что их города разрушены. А Отцу Николаю я очень благодарна за его искреннее участие и помощь. Потому что он лично привез меня в больницу и все сделал для того чтобы мне оказали помощь пробыв со мной 4 часа в поликлинике. Ходя по кабинетам врачей чтобы они приняли меня без прописки и положили меня в неврологическое отделение. Для дальнейшего лечения от перенесенного стресса.
  Благодарю всех искренних людей которые помогли мне с лекарствами, в том числе Владимира Карплюка, о котором я узнала из данной статьи. Верю, что Господь знает сердца каждого и воздаст здоровьем , счастьем, благополучием, преуспеванием в делах их рук каждому кому не безразличны людские судьбы.
  Переселенка из Донбасса.

  195.18.31.**

 4. Сергей 6 Липня 2014 at 13:34

  Хочу сказать за забор, Я думаю это хорошо, что территория будет ограждена. Ведь здесь очень много детей, а еще, я слышал, здесь планируют поставить детские площадки.

  195.18.31.**

 5. Олена Жежера 7 Липня 2014 at 10:06

  Шановна пані переселенко! Можливо між нами виникло якесь непорозуміння, якщо так – приношу свої вибачення. Я Вам представилась як громадський активіст – це чиста правда. На сайт я пишу на громадських засадах і активно займаюся громадською діяльністю в регіоні. До Вас я приїхала саме як громадський активіст. Сфотографувала я Вас дійсно для того, щоб відправити фото тому, хто купив ліки. Одразу ж при Вас зробила це через Viber, що може підтвердити політик. Через те, що Ваші координатори вже втретє звертаються чомусь саме до мене за допомогою, але минулі два рази, коли ми з Іриною Федорів просили різних політиків придбати ліки, о. Микола казав, що ліки придбав він, – мусила це зробити. Своє ім’я та фото я ні від кого не приховую – вони є на сайті. Також при зустрічі я залишила Вам свій особистий номер телефону.
  Щодо розміщення Вашого фото, можливо я не вірно Вас зрозуміла – Ви сказали не показувати Вашого обличчя, тому я його заблюрила. Але наразі фото з сайту видалене. Ваша історія мене дуже вразила і я співчуваю Вам як людині, яка стільки горя пережила у своєму житті. Бажаю Вам найшвидшого одужання й повернення до рідної домівки!

  95.158.48.1**

 6. Лариса 15 Липня 2014 at 09:58

  Цю статтю не цікаво, навіть, коментувати. Але заради Правди – мушу. Хіба медики бояться за “швидкі” або за госпбудинки? За свої шкури вони бояться! Розуміються, що “рильце в пушку” від того свій зад намагаються “прикрити”. Мені хочеться статистики. Скільки працює медиків в цій лікарні на Лісовій? Друге питання: скільки хворих за місяць “обслуговує” ця лікарня? Третє – яка сума бюджетних коштів щомісячно виділяється на утримання цього “закладу”? На скільки мені відомо, цей “заклад” виконує роботу простої амбулаторії і називати це ЛІКАРНЕЮ може тільки абсолютно здорова людина, що ніколи не зверталася про меддопомогу!
  “Колективчик” там зібрався специфічний. Цікаво, за якими критеріями підбирали туди праціаників? Мабуть, конкурс був на чорноротість, леннощі, заздрощі та видумку наклепів?
  Буду чекати відповіді на мої питання.

  213.111.69.2**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539