Отець Микола знехтував безпекою дітей

89

Фото0067У вівторок зранку в лісі поблизу Коцюбинської лікарні за ініціативи отця Миколи вирили рів.

“Спершу я подумав, що це тягнутимуть комунікації. Може їм газу чи світла бракувало. Але потім зрозумів – це вони хочуть обгородитись парканом,” – розповідає один з мешканців Меблевої сусіду.

Молоді мами, які гуляють тут з дітьми б’ють на сполох. Рів не лише не обгородили вдень, але й полишили так на ніч.

“А чого б йому ще не загородити одразу з дитячим майданчиком? Взагалі десь є акт, який посвідчує, що він може тут щось робити?” – Запитує коцюбинчанка Тетяна.

ЖЕК у “Божі справи” не втручається та й територія це не їхня. Лісники ж Святошинського ЛПГ приїхали, аби переконатись: паркан будуватимуть на території новоствореного нацпарку.

“Ми в середу зустрічаємось з депутатом Ільницьким й складатимемо протокол. Це обов’язково. Це територія нацпарку й ми не можемо бездіяти,” – повідомляє лісник Олександр Топчій.

Рів рили поміж деревами так, що перерізали коріння дерев й тепер вони можуть всохнути.

Фото0066

Ці дерева розташовані просто біля госпблоку лікарні. Тепер під час буревіїв столітні сосни можуть впасти й зруйнувати госпблок, а заразом і з ним зачепити приміщення лікарні.

Для несвідомих дітей полишений рів – це розвага. Вони через нього наввипередки стрибають.

Фото0061

Мешканці Меблевої не стали чекати, поки хтось скрутить собі в’язи й заходились самотужки засипати рів хто чим міг. У хід йшли дитячі відерця, іграшкові лопатки, лопатки для снігу. Згодом чоловіки повиносили більш серйозний реманент.

“Я інвалід, мене якось збила машина. Прийшла засипати цей рів і нехай йому там буде соромно. У мене дитина тільки навчилась їздити на велосипеді й тепер куди? На проїжджу частину?” – говорить молода мама Ірина, яка однією з перших взялась до роботи й засипає рів лопатою сина.

Фото0073

“А на вході в ліс з Лісової теж порив й фактично проходу тепер немає. В ліс тільки через дитмайданчик,” – додає Ірина.

Згодом підтягнулись інші коцюбинчани.

Фото0074

“Я б цього отця Ільницького відправив до його шефа. Чесне слово,” – говорить один з чоловіків.

Інший пропонує не закопувати рів, а звалити вже готовий паркан Ільницького, аби до нього дійшло, що перш, ніж робити щось, треба думати.

Тим часом повз жінок, які копають хто чим може, проходить один з вимушених переселенців, який живе в релігійному центрі Ільницького, який отець Микола дуже вдало приватизував по ціні менше 1400 грн за метр квадратний.

“Навіщо ви закопуєте яму? Якщо її хтось вирив, значить вона потрібна,” – говорить мешканець Горлівки.

Фото0067

На такий аргумент, який фактично виправдав самозахоплення Ільницького тезою Маяковського про зорі: “Ведь, если звезды зажигают – значит – это кому-нибудь нужно?”, коцюбинчани спершу навіть не знають що сказати.

“Тут буде паркан. Є акт виконаних робіт і робітникам вже заплатили. Ви готові компенсувати ці витрати? Те що ви робите – марна праця,” – говорить горлівчанин.

Те, що хтось самовільно встановлює в лісі паркан і нехтує безпекою дітей, обурило й депутатку Ірину Федорів:

“А це нормально, коли біля житлового будинку вирили рів, не огородили і полишили? Вже діти туди падали. Зараз смеркне й люди будуть традиційно виводити собак, або просто захочуть пройтись лісом. Про рів ніхто не знає, огорожі жодної немає. Людина може впасти і скрутити собі в’язи.”

Фото0075

Біженець погодився, що отець Микола у цьому випадку дійсно знехтував безпекою і дорослих, і дітей.

“Та що ви їм розказуєте про безпеку дітей? Он їхню дитину, якій кілька років від роду, біля смітника знайшли. Приводять в цей релігійний центр й кажуть: чого ваша дитина там ходить. А вони людям відповідають, що мама дозволяє. Так совість треба мати, бо і дитину шкода, і того водія, який її може через таку недбалість збити,” – говорить Ліля, яка сама кермує.

На майданчику дійсно неодноразово бачили дітей вимушених переселенців, які мешкають в приміщенні колишнього дитсадка, й малюків лишали геть без нагляду.

“Он дитина геть боса ходить, без взуття. Зараз холодно і вона кашляє сильно. Я не перший день бачу таке й чую. Нікого поряд немає,” – говорить молода мама Олександра.

Дитину, якій було десь 3 роки й яка ще майже нічого не говорить, мешканці Меблевої віднесли до біженців й потім в лісі знайшли взуття, яке вона, покинута в лісі без нагляду, сама зняла.

“Та депутату Ільницькому байдуже на біженців, їхніх і наших дітей. Він під біженців залучив кошти на ремонт приміщення, про яке він так давно мріяв, й тепер швидко освоює кошти і робить паркан,” – говорить джерело в Коцюбинській селищній раді.

remont2

Нагадаємо, що попри те, що кошти в релігійної громади УПЦ КП були, біженці все одно просили терміново дістати коцюбинчан не лише інсулін, а й пластир, який коштує по суті кілька гривень.

“Та вони мене якось питали, чого ми не ходимо в їхню церкву. Припрошували. Потім мені одна з старших жінок сказала, що там є якась такса – пожертва, яку треба вносити,” – говорить мешканка Меблевої Ірина.

Свавілля отця Миколи обурювало не лише дорослих, а й підлітків, які на канікулах й через його “господарницьку” діяльність мають дихати вдень смородом.

“Ви бачили, які він палить вогнища? Я з вікна знімала й потім знімала з-за дерев. Там стовп вогню такий стоїть й запах жахливий,” – говорить дівчина, яка разом з татом прийшла закопувати рів у сутінках.

“А дехто з переселенців, до речі, не лише курить, але й випивку купує. Я сама в магазині не раз бачила,” – говорить дівчина.

Поки жінки й зокрема жінки-інваліди працювали, жоден з дужих чоловіків-переселенців, які увечері раз-по-раз прогулювались повз не зголосився їм допомогти закопати яму, в яку хтось міг таки впасти.

Коцюбинчани до 22:00 закопували ту частину рову, де люди з необачності могли скрутити собі шию, а молоді мами в декреті домовились зранку стежити за тим, щоб не заливали фундамент паркану, поки лісники й правоохоронні органи розбиратимуться з отцем Миколою й депутатом Ільницьким в одній особі.

“А хіба таке може бути? Хіба можна суміщати депутатство священику?” – дивується коцюбинчанка, яка каже, що церква має бути відділена від держави.

Мешканці прилеглих будинків вже шукають зустрічі з отцем Миколою.

“Знаєте, от не дарма кажуть: благими намірами шлях у пекло мощений,” – резюмує Сергій, який дуже хоче особисто зустрітись з отцем, щоб переговорити по-чоловічому й пояснити йому біблійні канони, які радять думати про ближніх, а не лишати без нагляду рови біля дитмайданчиків.

У середу зранку редакція “Сайту громади Приірпіння” здзвонилась з головною лікаркою Людмилою Бідулою, яка на додачу є депутатом Ірпінської ради. Бідула у відпустці й сама шокована тим, що відбувається в селищі. Про перипетії довкола паркану й ровів дізналась телефоном:

“З медичною установою це не було узгоджено. Спершу вони зняли паркан, той що на розі Меблевої та Лісової. Завгосп хотіла викликати міліцію. Ільницький пообіцяв все відновити, але досі нічого не зроблено. Тиждень минув. А тут я чую про траншеї біля медзакладу, на це дозволів ми не давали!”

Джерела редакції в лікарні стверджують, що Ільницький накинув оком давно на решту будівлі, яку ще не приватизував й де розміщено медзаклад. Як і частина громади, медики обурені рішенням ради віддати приміщення дитсадка під приватизацію й оренду.

“Ми приїздили туди на перевірку з головним лікарем Ірпеня Лісняком. До мене підійшов чоловік з Меблевої, якого я знаю наглядно, бо колись саме тут жила. Він, як зачув, що я депутат ради, почав мені виговорювати, що як могли віддати під те, що тут робиться дитсадок і приміщення біля лікарні. Сказав, що буде збирати людей і йти до селищної ради,” – розповідає депутатка Антоніна Степаненко, яка утрималась під час останньої передачі в оренду тих приміщень, які передбачались до гуртків.

Заступниця головного лікаря вже готує листа на селищного голову Вадима Садовського, аби зупинити свавілля депутата Ільницького.

У свою чергу депутатка Ірина Федорів вже відправила депутатське звернення на селищного голову, аби недбалі дії депутата Ільницького, які спричинили загрозу життю і здоров’ю коцюбинчан, розглянули на профільній комісії депутатської етики, рів негайно зарили й припинили будь-які неузгоджені з керівництов медзакладу дії по периметру його території.

89 коментарів

 1. Анонім 2 Липня 2014 at 12:08

  Отць — це вже навіть без коментарів… Ви кудись спішите?

  –А чого б йому ще не загородити одразу з дитячим майданчиком? Взагалі десь є акт, який посвідчує, що він може тут щось робити?
  Взагалі є акт на встановлення дитячого майданчика на території НАЦІОНАЛЬНОГО ПАРКУ, за статусом, на його території заборонена такого роду діяльність???

  — Молоді мами, які гуляють тут з дітьми б’ють на сполох. Рів не лише не обгородили вдень, але й полишили так на ніч.
  А мами з дітьми гуляють вночі у лісі? Що саме вони ховають?

  –Я б цього отця Ільницького відправив до його шефа. Чесне слово,” – говорить один з чоловіків
  –дуже хоче особисто зустрітись з отцем, щоб переговорити по-чоловічому
  Я так розумію, це заклики до насильницьких дій? Це погроза? Ви хочете таких дій? Чи відрізняються ці погрози по суті від тих, які нібито були адресовані Вам телефоном??

  А це нормально, коли біля житлового будинку вирили рів, не огородили і полишили? Вже діти туди падали. Зараз смеркне й люди будуть традиційно виводити собак, або просто захочуть пройтись лісом. Про рів ніхто не знає, огорожі жодної немає. Людина може впасти і скрутити собі в’язи.
  — Статус НАЦІОНАЛЬНОГО ПАРКУ не дозволяє переміщення на його територію тварин, які не є природними для цієї території. Гуляйте у дворі..

  що там є якась такса – пожертва, яку треба вносити
  –Будь-які громадські організації, навіть релігійні громади і гаражні кооперативи, існують на пожертви. у цьому є щось протизаконне?

  бачили дітей вимушених переселенців, які мешкають в приміщенні колишнього дитсадка, й малюків лишали геть без нагляду
  –А діти з неблагополучних сімей Коцюбинського Вам не мозолять очі? А діти, яких залишала Ваша сусідка??7
  дехто з переселенців, до речі, не лише курить, але й випивку купує. Я сама в магазині не раз бачила,
  –Вам хтось казав, що зі сходу втікають святі? Вони такі ж люди, як і мешканці навколишніх будинків, та ще й у стані стресу… Одним можна–іншим ні???

  молоді мами в декреті домовились зранку стежити за тим, щоб не заливали фундамент паркан
  –Ну хто ж заливає фундамент просто в яму? Опалубку треба…

  Хіба можна суміщати депутатство священику
  –Кожен громадянин України, незалежно від професії чи займаної посади, має право бути обраним. Це для Вас, Ірино, відкриття? Навіщо друкувати такі цитати? Може, легше людині на місці пояснити?

  Рів негайно зарили й припинили будь-які неузгоджені з керівництвом медзакладу дії по периметру його території
  — Питання не просте.. Кому реально належить територія, де вказано її межі, хто знаходиться на чужому– лікарня чи Центр??

  Тепер під час буревоїв столітні сосни.
  –Там немає столітніх сосен!!! Ліс насаджений після війни.. Можу надати карту. А от на місці Вашого будинку дуби були (Вибачте, що нагадую, може совість з-під марнославства проб”ється)

  P. S. Рів би дійсно здалось позначити… Ви такі неуважні, букви плутаєте, можете і впасти..
  P. P. S. тоді б Ви до чогось іншого причепились..

  46.149.189.1**

 2. Наталія 2 Липня 2014 at 12:13

  Шановний дописувач, те що в нашому лісі битого скла від пляшок з алкоголем та шприців що покидали наркомани повно, Ви не бачите… Це на вашу думку не наражає дітей на небезпеку??? Те що наркоманів та п’яниць (зауважте місцевих тому що кожного можу назвати і скажу навіть де живе і хто батьки), які влаштовують свої гульбища на дитячих майданчиках повно, це вас на турбує???? Те що дитячий алкоголізм та наркоманія процвітає і на дитячих майданчиках влаштовують вигул собак – це теж класно, то так і має бути. Те що собачі зграї бігають нас це не турбує??? Те що дитячі садочки не працюють все літо і діти залишаються безпритульними все літо, тому що у батьків немає канікул, таких як у наших садочках. Те що садочки працюють з 8 ранку та закінчують працювати о 16.00, це теж нормально. Вам з нашою боркинею Федорів тільки о. Миколу Ільницького видно. Те що на прибудинковій території будинку нашої доблесної боркині Федорів скоро почнуть в чагарниках вити вовки, це також в нормі. Я так зрозуміла що: «свого не видно під носом, а от чуже видно під лісом».

  81.23.16.**

  • Ольга 2 Липня 2014 at 16:32

   Проблемами дитячих садочків я особисто займаюсь останні 2 місяця і питання роботи ДНЗ в літній період піднімала на минулій сесії. Мене перервали на половині слова.
   До речі, отець Микола також проігнорував дану проблему. Садовський завірив, що всіх дітей біженців влаштували в садочки і ніхто з них проблем не має . Отцю Миколі то було мабуть не цікаво, в цей час він вийшов з сесійної зали. Садовський порадив дітей возить до Ірпеня влітку, а інша депутатка в Київ.

   Офіційна причина чому садочки зачинені влітку – капітальний ремонт. Чесно кажу, це я повсюди писала і вимагала щоб в ДНЗ №24 зробили ремонт, і не за батьківські кошти, а за бюджетні як це і має бути. Заодно пощастило і сусідньому садочку там теж вирішили зробити ремонт. Я також багато боролась аби в літній період були організовані чергові групи, на один місяць в одному садочку, а на другий місяць в іншому, з цього приводу зробила чимало запитів, але засновником садочків є Коцюбинська селищна рада, а вона вирішила зачинити їх на ремонт обидва одночасно. На сесії Садовський мені заявив коли я хотіла виступити : «Чого ви сюди прийшли? Знов скандал піднімати? Я ж вам дав 450 тис. на ремонт, тому будуть робити ремонт. Що ви ще хочете?»

   Вчора я заходила в наш садочок, дійсно почали робити ремонт.

   З приводу того, що садочки працюють до 16:00, це неправда, з травня місяця, після моїх чисельних скарг і запитів, принаймні ДНЗ№24 працював до 18:00 протягом травня і червня, навіть на травневі садочок працював до 18 години.

   Подовження роботи садочку до 19:00 буде розглянуто на виконкомі до кінця цього місяця. З цього приводу я також зробила чимало запитів. Це питання вже внесено в порядок денний засідання виконкому. Відповідні рекомендації щодо продовження робочого дня вже маємо з Міністерства Освіти та від КОДА.

   Навіть якщо садочки зачинили в цьому році на літо, я обов’язково зроблю відповідні звернення щоб в плані на навчальний рік 2014-2015 було закладено функціонування чергової групи влітку 2015 року, сподіваюсь, що у 2015 році непотрібно буде робити капітальний ремонт у двох садочках одночасно, так як в цьому році зроблять все якісно.

   А чому б Вам, шановна пані Наталія, не проявити ініціативу у вирішенні якихось нагальних проблем селища? Ось наприклад, проблема бродячи собак і те, що вони бігають зграями по селищу і на дитячі майданчики забігають, є небезпечним. Візьміть і зробіть з цим щось. Кожен з нас може щось зробити, від цього користі куди більше, ніж від критиканства.

   95.158.25.1**

 3. Наталія 2 Липня 2014 at 12:28

  У мене питання: «Ви самі були у нас в храмі і Вам, шановна Коцюбинчанка Ірино, безпосередньо там сказали про те, що потрібно платити таку собі таксу?». Якщо так, я готова з Вами підійти до того хто це вам в стінах храму сказав та розібратися.

  81.23.16.**

 4. Ната 2 Липня 2014 at 13:06

  Минуточку, “ремонт приміщення” никаким образом не подразумевает монтаж заграждения. В любом случае, если этот забор таки поставят, не обижайтесь, если очень быстро его снесут. Что-то, мне кажется у так называемого отца Николая слишком загребущие ручонки, не подобающие служителю церкви. Аферист и лжец, прикрывающий рясой свои грязно-денежные делишки.

  195.5.126.2**

 5. Леся 2 Липня 2014 at 13:48

  Шановний, АНОНІМНИЙ, спеціально для Вас – Національний парк є природоохоронною територією категорії II згідно з визначенням МСОП. На відміну від заповідників та природних резервів, де заборонена майже будь-яка діяльність людини, однією з цілей створення національних парків є відпочинок, тому вони дозволяють відвідування туристів та перебування на своїй території за певними умовами…..
  Що стосується дубів на місці Меблевої,11Б – а чи були ті дуби?
  А рів був, і ми, мешканці вищезгаданого будинку проти того, щоб рили ями у нас під будинком (та ще й незаконно).

  77.239.179.**

  • Ладко 2 Липня 2014 at 14:33

   З невідомих технічних причин мій коментар пішов як анонімний. Підтверджую своє авторство на перший коментар

   –дозволяють відвідування туристів та перебування на своїй території за певними умовами…..
   точніше:господарська діяльність (встановлення дитячих майданчиків)розпалювання вогнищ (для шашликів, наприклад)
   вигул песиків (а вони ж, холєра, какають!!) заборонено!

   Ви готові платити по 5-10 гривень за кожну прогулянку Нац. парком?
   Ще раз: Які саме природні, історичні чи культурні пам”ятки знаходяться у Біличанському лісі? Як от Тузловські лимани,озеро Синевір, Подільські Товтри і т. д.?

   Національні парки зазвичай розташовані в місцях, які були в значній мірі нерозвинені, і часто зберігають області з рідкісними тваринами, рослинами і екосистемами (особливо тими, що знаходяться у небезпеці), біологічною різноманітністю або незвичайними геологічними особливостями.
   Що з переліченого є під Вашим під”їздом?

   Що стосується дубів на місці Меблевої,11Б – а чи були ті дуби?
   Дуби були… Ви не бачили? Чи Ви і “та якій погрожувли”, свято вірите, що Ваш будинок будували у пустелі, що за виділення ділянки під забудову ніхто нікому не давав хабарі і відкати?
   Не ганьбіться… Ви ж не маленька дівчинка, що вірить у казки…

   — А рів був, і ми, мешканці вищезгаданого будинку проти того, щоб рили ями у нас під будинком (та ще й незаконно)
   Якщо рів вирили НА ВАШІЙ ПРИБУДИНКОВІЙ ТЕРИТОРІЇ, то Ви праві. Якщо ні– то ні.. Інакше завтра Ви прийдете руйнувати все, що (на Ваш погляд) є незаконним зайдете до мене додому переставляти телевізор і міняти штори, бо мешканці Вашого будинку проти… Бо їм погано видно вночі.
   Маразм.

   46.149.189.1**

 6. Сергій 2 Липня 2014 at 14:33

  Цікаве питання ставите, отче Микола, він же “Анонімний” дописувач:
  “Кому реально належить територія, де вказано її межі, хто знаходиться на чужому лікарня чи Центр??”
  О-о-о! У вас “далекоглядні” плани на майбутнє… Не хотілось цитувати народну приказку, але Ви змушуєте :”пусти свиню під стіл – вона на стіл лізе”. Однозначно хочу сказати, що час беззаконного загарбання територій закінчився.
  І вчорашній супротив мешканців вул.Меблевої цьому підтвердження. Ми будемо боротись з Вашими незаконними діями всією громадою селища в правовому полі. І не варто прикриватись “благими” намірами допомоги переселенцям. Якщо Ваші «підопічні» так успішно риють рови на Київщині, що заважало їм рити ті ж рови дома, оберігаючи свої сім’ї від терористів?
  А у вас , отче (“Анонімний”), вистачає коштів на зведення парканів і не зовсім не вистачає на інсулін і пластир для переселенців?

  А можливо вам варто зосередитись на проведенні душпастерської місії моральної підтримки переселенцям зі Сходу, а не займатись ганебним загарбанням Національного парку?
  Схаменіться і зупиніться вчасно. Слава Україні!

  91.197.217.**

  • Ладко 2 Липня 2014 at 15:34

   Звеселили..

   Я “Отцем Миколою” мене ще ніколи не називали…
   Що не постріл– то у молоко… Снайпери…

   –Однозначно хочу сказати, що час беззаконного загарбання територій закінчився…
   Якого саме числа? На Меблевій 11Б?

   Ще раз: Які саме природні, історичні чи культурні пам”ятки знаходяться у Біличанському лісі? Як от Тузловські лимани,озеро Синевір, Подільські Товтри і т. д.?

   На решту закидів не відповідатиму, бо вони не мені адресовані.

   Героям Слава!!!

   46.149.189.1**

 7. Леся 2 Липня 2014 at 15:40

  Шановний Ладко чи вже Анонімний: “Отць — це вже навіть без коментарів… Ви кудись спішите?”

  Ви спішите! Ви навіть плутаєтесь хто Ви? Чи то Ладко, чи то Анонімний? “Раздвоение личности – диагноз или стиль жизни???????”

  Я вже Вам радила – лікуйтесь…

  І, не забудьте виправити за мною орфографію.

  77.239.179.**

  • Ладко 2 Липня 2014 at 18:09

   написав : з технічних причин. визнав за собою авторство. Що ще?

   Хамство-це Ваше. Воно не лікується, воно, напевно, від батьків. Щиро їм співчуваю…

   46.149.189.1**

 8. ТАНЯ 2 Липня 2014 at 16:37

  Ладко, а почему бы Вам не назвать свое имя, а то Ладко- это собачая кличка )))))))))))))))), не в обиду , но и ведете себя как в пословице: пёс гавкает, а из будки боится вылезти))))))) А Отец Мыкола хорошо устроился, шлангом прикидывается ,религией прикрывается заграбастал детсадик так еще незаконно хочет огородить територию Национального парка. Ни стыда, ни совести у него нет, плюнул людям в лицо!!!!!!!!!!!!

  95.158.22.1**

  • Ладко 2 Липня 2014 at 18:13

   Ви впевнені? Це я про собачі клички?
   Я ж не питаю про Ваше справжнє ім”я..

   Для тих, хто приїхав на дерев”яному панцирнику:
   Отець Микола не “заграбастував садок”, його вже не було тоді років зо 5. Була руїна… Вчіть історію…

   46.149.189.1**

 9. Сергій 2 Липня 2014 at 16:41

  Погоджуюсь з Лесею, що важко спілкуватись з людиною, в якої роздвоєння особистості. Якщо ви «Анонімний» дописувач таки в даний момент визнаєте себе «Ладком»- хай буде гречка! 🙂 Відповім «Ладкові» стосовно Національного парку.

  1 травня 2014 підписано Указ Президента України № 446/2014 “Про зміну меж національного природного парку “Голосіївський”, яким до території національного парку приєднано 6462,62 гектари лісів Святошинського лісопаркового господарства (Біличанський ліс). http://www.president.gov.ua/documents/17585.html

  Чи для Вас вже ще залишається інший «легітимний» президент?

  Стосовно визначення національного парку – загляньте хоча б на сторінку Вікіпедії :
  Національний або природний парк — територія, звичайно визначена у законі та у державній власності, що охороняється від більшості типів людської діяльності та забруднення. Однією з цілей створення національних парків є відпочинок, тому вони дозволяють відвідування туристів та перебування на своїй території за певними умовами.

  Ключові слова –ТЕРИТОРІЯ,ВИЗНАЧЕНА У ЗАКОНІ ТА У ДЕРЖАВНІЙ ВЛАСНОСТІ що охороняється від більшості типів людської діяльності та забруднення.

  Не зупинивши сьогодні гіперактивності «отця»/»Ладика»/«Анонімного» , ми можемо втратити не лише Біличанський ліс Національного парку України, але і ті чагарники, де «ВИЮТЬ ВОВКИ» в свідомості розпорошеної особистості 🙂

  91.197.217.**

  • Никита 2 Липня 2014 at 16:55

   Для создания Нац.парка у киева уйдет еще не один год. Как минимум надо его разработать, сделать проект, утвердить его, согласовать и т.д. и что самое не мало важное профинансировать все это. То что указ есть – это лишь только разрешение на расширение парка, но не утверждение его. Тем более территорию парка никто еще не согласовал. Потому попуститесь в своих суждениях.

   83.142.232.2**

  • Ладко 2 Липня 2014 at 18:15

   Ще раз: Які саме природні, історичні чи культурні пам”ятки знаходяться у Біличанському лісі? Як от Тузловські лимани,озеро Синевір, Подільські Товтри і т. д.?

   Про “роздвоєння особистості” вже відповів… Читайте.

   46.149.189.1**

   • vota 3 Липня 2014 at 00:10

    А до чого тут *природні, історичні чи культурні пам”ятки*???

    З ВІКІ: “Національний, або природний парк — територія, звичайно визначена у законі та у державній власності, що охороняється від більшості типів людської діяльності та забруднення. Національний парк є природоохоронною територією категорії II згідно з визначенням МСОП. На відміну від заповідників та природних резервів, де заборонена майже будь-яка діяльність людини, однією з цілей створення національних парків є відпочинок, тому вони дозволяють відвідування туристів та перебування на своїй території за певними умовами”.

    І нижще: “У деяких країнах, наприклад Англії і Уельсі, національні парки не дикі, не належать уряду, і можуть включати істотні поселення і використання землі, які часто є складовими частинами ландшафту”.
    Не перший тиждень слідкую за коментарями, можу зробити висновок, що діяльність Федорів саме в цьому напрямку вам як кістка в горлі. Ще місяць тому такої активності не спостерігалось.
    І ще спостереження з ваших коментів, якщо 11Б збудовано на околиці лісу то це привід вирубати увесь ліс?
    Щодо оплати за прогулянку 5-10 грн., в будь-якому разі у мешканців селища залишиться свіже повітря.

    95.158.18.**

   • vota 3 Липня 2014 at 00:17

    І навздогін про ІІ категорію:
    “Природоохоро́нна терито́рія — територія, яка охороняється через своє екологічне, культурне або подібне значення. Існує велика кількість таких територій, рівень захисту яких сильно відрізняється та залежить від статусу, встановленого національними законами та міжнародними договорами.
    МСОП визначає шість категорій охоронних територій:
    II. Національний парк — охоронна територія, призначена переважно для захисту екосистеми і екологічного туризму”.

    95.158.18.**

    • Ладко 3 Липня 2014 at 10:31

     –територія, яка охороняється через своє екологічне, культурне або подібне значення
     Читайте більше, ніж WIKI..
     http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2456-12

     Стаття 20:
     Національні природні парки є природоохоронними,
     рекреаційними, культурно-освітніми, науково-дослідними установами
     загальнодержавного значення, що створюються з метою збереження,
     відтворення і ефективного використання природних комплексів та
     об’єктів, які мають ОСОБЛИВУ природоохоронну, оздоровчу,
     історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

     Яку саме ОСОБЛИВУ цінність має Біличанський ліс, посаджений у 50-х роках 20 ст.??

     46.149.19*.*

     • vota 3 Липня 2014 at 11:24

      а хто писав про столітні дуби? у 50-х роках минулого століття, тож столітніми вони ніяк не виходять?

      Уважно читала Закон, тож поясню, корона не впаде.
      Ось цей момент: …*створюються з метою збереження, відтворення і ефективного використання природних комплексів та
      об’єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.*

      Отже, ліс на околиці багатомільйонного індустріального міста не має ОСОБЛИВОЇ природоохоронної та оздоровчої цінності?

      І далі з Закону: “На національні природні парки покладається виконання таких
      основних завдань:
      створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з
      додержанням режиму охорони заповідних природних комплексів та
      об’єктів;”

      Я розумію що за 2 місяці складно організувати *режим охорони заповідних природних комплексів та об’єктів* все це, але початок має бути.

      95.158.18.**

     • Ольга 3 Липня 2014 at 11:27

      Шановний пан Ладко-Анонімний, є висновок Інституту ботаніки НАН України, де експерти пишуть про те, що Біличанський ліс досі долає наслідки чорнобильської катастрофи. Коли надавали статус Національного парку з цього приводу був цілий дискурс.
      http://komekolog.rada.gov.ua/komekolog/control/uk/publish/article;jsessionid=A0024E6CE2B6113385A9A9B0C35EC0F7?art_id=50240&cat_id=48830

      Також багато сюжетів було на каналі 112 ( в архівах на сайті каналу можна знайти).

      Приірпіння – це чорнобильська зона, тому громада дуже зацікавлена у збереженні лісу. Навіть якщо ліс був насаджений після війни, це ще не привід його вирубати аби панові Ладку, дісталась ділянка.

      95.158.25.1**

 10. Никита 2 Липня 2014 at 16:51

  “Лісники ж Святошинського ЛПГ приїхали, аби переконатись: паркан будуватимуть на території новоствореного нацпарку” -сколько можно говорить вам писателям о законности и достоверности ваших статей?, Святошинское ЛПГ во всех судах признано никем и ничем по отношению к этим лесам. Парк никто не создал и не утвердил. Эта территория на сегодняшний день является спорной территорией. И скорее будет территорией поселка нежели каким то там парком.Ккого вы людей дурите навязывая свою бурную фантазию?

  83.142.232.2**

 11. Андрей 2 Липня 2014 at 17:30

  1 июля жители улиц Мебельной и Лесной стали свидетелями политики “святого отца Николая” (в мирской жизни, депутата Ильницкого) – как на практике реализуется призыв “Благими намерениями вымощена дорога в ад”. Мало того, что этот “святой” лишил маленьких детей детского садика, так он еще под видом защиты беженцев решил огородить для себя всю территорию бывшего детского садика, при этом забрав еще и часть Национального парка. Деньги идут на строительство забора (от кого собрался отгораживаться?).

  И это при том, что у беженцев не сделан ремонт, им не хватает необходимых лекарств, одежды. Но “святого” это не касается, главное забрать побольше земли и быстро ее отгородить. Как видим – человек поступает “истинно по-христиански” – лишает детей (которые не могут себя защитить)детского садика, пытается забрать под-шумок часть Национального парка и все это отгородить быстренько забором. И это все делается, несмотря на призыв общественности Коцюбинского организовать хотя бы на части еще “не украденной” территории садика детские кружки. У меня вопрос к общественности – к каждому жителю Коцюбинского – Как Вы можете допускать такое отношение к себе и к своим детям? Второй вопрос к депутатам и лично к Садовскому – как Вы могли допустить такое пренебрежение к детям, причем детям тех родителей, которые живут возле Вас?

  P.S. – То, что я наблюдаю сегодня в Коцюбинском – это в высшей степени цинично. Дети, у которых воруют их детство, право на уютный детский садик, право пользоваться лесом без заборов, видят эту несправедливость и вырастают с этой болью. Разве с такими принципами и такими “святыми” мы сможем построить справедливое общество, независимую и сильную Украину. Разве для этого погибли молодые люди на майдане и гибнут сегодня на Востоке???

  95.158.25.**

  • Ладко 2 Липня 2014 at 22:30

   — призыв “Благими намерениями вымощена дорога в ад”.
   Коли це ця фраза стала закликом? І чому вона не стосується “добрих намірів” інших “Великих Боркинь Біличанського лісу”, які теж хто знає куди ведуть свою паству…
   *** Сергієві: душпастИрство не має жодного стосунку до пастеризації, і пишеться через “И”

   — этот “святой” лишил маленьких детей детского садика
   Маразм: Він не позбавляв дітей садочка (про це неодноразово писалося, змініть диск з мантрами, оновлену версію просіть у “Гаспажи”)

   — Деньги идут на строительство забора (от кого собрался отгораживаться?).
   Перечитав статтю. Про паркан- це Ваші здогадки?
   Цитата: “Але потім зрозумів – це вони хочуть обгородитись парканом,” – розповідає один з мешканців Меблевої сусіду.”
   Ця “думка” до кінця допису стає доконаним фактом для Вас…
   ВАМИ МАНІПУЛЮЮТЬ!!!

   –на части еще “не украденной” территории садика детские кружки
   На території Центру працюють безкоштовні гуртки для ВСІХ БАЖАЮЧИХ ДІТЕЙ. Ви не знали? А кого Ви запитували?
   Ви хочете вести ще один? Пробуйте!

   –право пользоваться лесом без заборов
   Закінчиться відразу після організації Національного Парку..

   46.149.190**

   • Ольга 3 Липня 2014 at 11:38

    Що таке гуртки при церкві? Діло то добре, але всіх дітей, які відвідують ці гуртки, виховують як майбутніх прихожан саме цієї церкви. Дітям автоматично нав”язують релігію. А вони самі мають обрати віросповідання при досягненні повноліття.

    95.158.25.1**

    • Ладко 3 Липня 2014 at 15:09

     –Діло то добре, але всіх дітей, які відвідують ці гуртки, виховують як майбутніх прихожан саме цієї церкви. Дітям автоматично нав”язують релігію.
     МАНІПУЛЯЦІЯ ФАКТАМИ!!!

     Не меліть дурниць! Не були там, не питалися нікого, не знаєте нічого, але стверджуєте..

     46.149.19*.*

 12. Никита 2 Липня 2014 at 17:46

  Андрей, что ты несешь?? Какой садик блин?? он когда там в последний раз работал?? С какого бюджета его содержать?? А то привыкли орать, что школы и садики забирают.Лучше бы кричали, что бы деньги выделяли на их содержание. Прекратите спекулировать. Не можете помочь, не мешайте.

  83.142.232.2**

  • Ольга 3 Липня 2014 at 11:40

   Кошти на утримання садочків та шкіл виділяють! Просто треба стежити щоб вони до адресата доходили. А те, що громада втратила садочок, це відповідальність місцевої влади.

   95.158.25.1**

   • Ладко 3 Липня 2014 at 15:29

    –це відповідальність місцевої влади.

    А до чого тут Центр і О. Микола?
    Ви з фактами дружите, чи самі їх придумуєте?

    –панові Ладку, дісталась ділянка
    У мене немає ділянки. Все. Крапка. Ви ніяк не можете це усвідомити.

    –що то таки рів вирили для паркану
    Я не маю стосунку до рова, не знаю, для чого він.. Я його не бачив навіть, бо зараз далеко від Коцюбинського…
    Втім, Вам не зрозуміти цього.. Вам би лиш діагнози роздавати.. та й ті неправильні..

    для VOTA:
    Насаджувалися переважно сосни, як основний вид деревини для переробки (товарний ліс). Якщо будете у лісі– придивіться–вони ростуть рядочками. А дуби на околиці селища були старіші.
    Дуб біля заводу “Більшовик” має близько 300 років, а заводу 130, а Києву 1500… Буває..

    Сергієві:
    І не важне мужчина Ви, чи жінка- мої щирі співчуття 🙁 , направду щирі..
    Взаємно…
    А що таке “Важне”?

    46.149.19*.*

    • vota 4 Липня 2014 at 10:26

     *А до чого тут *природні, історичні чи культурні пам”ятки*???*

     це питання, я бачу, ви ігноруєте з усіх сил, ось посилання на той самий Закон зі статтею 20, де там хоч слово про пам’ятки у визначенні Нацпарку?

     а відповідь проста, нема там такого, сам нафантазував

     http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2456-12

     подвійні стандарти тут тільки у вас, то дубів шкода, то давайте ліс рубати, то до суду звертайтесь, а то ніби судів не знаєте, то грамотність перевіряєте у кожного дописувача, то на діагноз ображаєтесь.

     а Більшовик і Київ приліпили для краси? то таке…буває…

     95.158.18.**

     • Анонім 4 Липня 2014 at 13:30

      Ст. 20
      Національні природні парки є природоохоронними,
      рекреаційними, культурно-освітніми, науково-дослідними установами
      загальнодержавного значення, що створюються з метою збереження,
      відтворення і ефективного використання природних комплексів та
      об’єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу,
      історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

      Для тих, хто з першого разу не розуміє:
      Читайте останні 20 слів.

      Грамотність перевіряю не у всіх, лише у тих, хто гордо називає себе “журналістами”

      Подвійні стандарти: зрубати дуби для 11Б можна, а всім іншим зась.

      46.149.19*.*

     • vota 4 Липня 2014 at 14:31

      ну не розуміє людина!
      напишу великими літерами
      ПАМ*ЯТКИ!
      перечитайте не тільки 20 слів, а всю статтю 20, де там ПАМ*ЯТКИ???

      ваше повідомлення?
      *Ладко
      02.07.2014 о 18:15

      Ще раз: Які саме природні, історичні чи культурні пам”ятки знаходяться у Біличанському лісі? Як от Тузловські лимани,озеро Синевір, Подільські Товтри і т. д.?*

      навіщо дурниці пишете?

      95.158.18.**

   • Никита 4 Липня 2014 at 12:00

    Ерунду не говорите. Есть финансирование объектов, которые есть на балансе поселка и зарегистрированного как детский сад.А если там его нет и долгое время никто не занимался и в учете его нет , то какое финансирование может быть? ольга, вы молодая девушка полна стремления себя проявить, но не заигрывайтесь. Не становитесь в ряд со лживыми корреспондентам, они себя уже “зарекомендовали”.

    83.142.232.2**

    • Ольга 4 Липня 2014 at 16:09

     На ремонт в садочках знайшли ж кошти. І кришу в школі роблять. А ось питань зокрема по школі і ДЮСШа теж багато. Як це так, що в школі чимало орендарів, які сплачують орендну плату, а ось ремонт санвузлів чи елементарний косметичний ремонт зробити не можна. І як це так що офіційні договори оренди з”явилися тільки в цьому місяці? А до цього часу просто готівку в переважній більшості з орендарів збирали. Чому у нікого не виникало питань з цього приводу не знаю. Але оренда в школі – це додаткове фінансування. Чи може хтось скаже, що немає такого знов??? Я позавчора зайшла в ДЮСШа, колишня майстерня школи, я просто була вражена станом приміщення. А то приміщення здають в оренду і що за орендну платню не можна було за стільки років ремонт зробити нормальний? Єдине, що можу сказати про Отця Миколу, він хоча б робить ремонт і робить якісно, є багато суперечливих питань з цього приводу, але все ж таки робить ремонт. А ось куди кошти з державних установ діваються – ось це питання. Місцева влада має забезпечити альтернативу церковним гурткам і церковному спортивному залу і то їх завдання шукати фінансування. Адже Отець Микола знаходить так чи інакше. Ось менеджер він непоганий, тут сказати нічого не можна.

     95.158.25.1**

 13. Люба 2 Липня 2014 at 18:22

  опять…ну что этим депутатам так прямо шкодить хочется… один кусты срезал под домом активистки, другой ямы вскопал под окнами другой активистки… что за коллективный беспредел

  185.11.81.2**

 14. Кузьміч Вадим 2 Липня 2014 at 23:11

  Я так розумію що ні автор статті ні автори коментарів не можуть сформулювати основної суті, що відбувається, і чому це відбувається. А відбувається те, що як не працювало законодавство так і не працює. Згідно законодавства України, чи то орендар, чи то власник земельної ділянки, або будівлі при проведенні будь яких будівельних робіт, капітального ремонту будівлі, реконструкції повинен мати проект, дозвіл на початок робіт, погодження від місцевої влади (від власника, якщо він не є власником) та відповідних державних органів. В даному випадку всі ці перераховані пункти порушені.
  Взагалі закон має бути однаковий для всіх, для громадян, підприємців, релігійної громади, а найбільше його мають виконувати посадові особи державних органів влади.
  На сьогодні все зрозуміло, нікому з посадовців не потрібен скандал з релігійною громадою в особі Ільніцького, який прикриваючись тимчасовими переселенцями та використовуючи ситуацію нехтує не тільки безпекою тих же переселенців і жителів навколишніх будинків, а й грубо порушує законодавство України.
  Громаді та особисто й мені цікаво було б почути від одного з коментаторів, так коли все таки будуть прийняті правила благоустрою в селищі? Адже при любому розритті чи то дороги, чи то тротуару, чи прибудинкової території має видаватись місцевою владою ордер, а благоустрій має бути проведений за рахунок особи яка проводила це розриття, в терміни зазначені в ордері.
  Якщо такі Ільніцькі та їм подібні хоч трохи будуть дбати за територіальну громаду і дотримуватись законодавства України, то будуть садочки, лікарні, дороги і нацпарки!!!!

  95.158.25.**

  • Ладко 3 Липня 2014 at 10:41

   –А відбувається те, що як не працювало законодавство так і не працює.
   Точно!
   НЕЗАКОННЕ викопування, як і НЕЗАКОННЕ закопування– злочин!
   перш за все треба встановити, чия земля реально…І якщо центр правий– лопати в руки, Фото тих, хто закопував передати в прокуратуру. Якщо Центр не правий, то теж вперед…

   –На сьогодні все зрозуміло, нікому з посадовців не потрібен скандал з релігійною громадою в особі Ільніцького, який прикриваючись тимчасовими переселенцями та використовуючи ситуацію нехтує не тільки безпекою тих же переселенців і жителів навколишніх будинків, а й грубо порушує законодавство України.
   Ким доведено порушення законодавства? Який саме зиск має О. Микола з даного будівництва?

   Ким крім “сусід сказав сусідові” доведено, що будується паркан?

   46.149.19*.*

   • Кузьміч Вадим 3 Липня 2014 at 14:01

    Земельна ділянка на якій проводяться роботи, належить місцевій громаді, а на даний час перебуває в оренді у релігійної громади Ільніцького. Будівлі, нажаль з недавнього часу, частково належать ралігійній громаді, а також лікарні та 250 м2 місцевій громаді. Ільніцькій не має жодного погодженого документу документу на реконструкцію чи будівництво, ні з селищною радою, ні з іншими органами державної влади (ордеру на розриття, проекту, погоджень).
    Як громадянин України, а тим більше , як житель Коцюбинського, Ви можете звернутись з запитом особисто, або через депутата Вашого виборчого округу, до Коцюбинської селищної Ради про надання роз”яснень з цього приводу.

    95.158.25.**

    • Ладко 3 Липня 2014 at 15:37

     Просте запитання, на яке хочу отримати просту відповідь:
     1. На момент початку закопування рову “активістами” та “активістками” було якесь рішення якогось державного органу, яке б встановило неправомірність виконання робіт з викопування рову?
     2. Якщо я побачу на вулиці Коцюбинського якусь канаву (наприклад, вириту ЖЕКом) і буду вважати її небезпечною для себе та інших, я теж можу її закопати?

     46.149.19*.*

     • Ольга 4 Липня 2014 at 12:57

      Слухайте, а що робити якщо рів чи канава чи наприклад відкритий люк несуть суспільну небезпеку?

      Я наприклад мала такий випадок.

      За вокзалом зі сторони Меблевої маємо відкритий люк. Мій малий ледь туди не вскочив двічі. Перший раз по сухій погоді, добре що люк побачила я і кричала на всю вулицю : “Зупинись”. Другий раз по дощу, того люку взагалі видно не було, він всі калюжі міряв в гумових чоботах, я не знаю як я його встигла витягнути з тієї калюжі, щоб не втопився, бо люку не видно в калюжі.

      Я написала звернення до селищної ради щоб люк закрили. Секретарка як завжди буркнула : «Хто його знає чий то люк».

      Згодом отримала відповідь від УЖКХ «Біличі» та нашої селищної ради, що люк вони оглянули, але він незаконно встановлений і мабуть його встановила «Укрзалізниця», а далі просто процитую, що то я маю “Забов”язати керівництво залізничого вокзалу привести в належний санітарний та технічний стан данний оглядовий колодязь”. І так той люк і не зачинили, навіть плитою не накрили досі, навіть не загородили.

      Зараз цю ініціативу перехопив Олексій Кузьменко, переписується з «Укрзалізницею» щоб закрили той люк. Сподіваюсь, що він достукається до них.

      Я чесно кажу, якби я була більш сильна фізично, то просто б сама накрила той люк плитою. Бо люк, як рів чи канава, є небезпечними для нас та наших дітей. А місцевій владі просто начхати на нас і наших дітей.

      95.158.25.1**

     • Ольга 4 Липня 2014 at 15:44

      Слухайте, а що робити якщо рів чи канава чи наприклад відкритий люк несуть суспільну небезпеку?

      Я наприклад мала такий випадок.

      За вокзалом зі сторони Меблевої маємо відкритий люк.. Мій малий ледь туди не вскочив двічі. Перший раз по сухій погоді, добре що люк побачила я і кричала на всю вулицю : “Зупинись”. Другий раз по дощу, того люку взагалі видно не було, він всі калюжі міряв в гумових чоботах, я не знаю як я його встигла витягнути з тієї калюжі, щоб не втопився, бо люку не видно в калюжі.

      Я написала звернення до селищної ради щоб люк закрили. Секретарка як завжди буркнула : «Хто його знає чий то люк».

      Згодом отримала відповідь від УЖКХ «Біличі» та нашої селищної ради», що люк вони оглянули, але він незаконно встановлений і мабуть його встановила «Укрзалізниця», а далі просто процитую, що то я маю “Забов”язати керівництво залізничного вокзалу привести в належний санітарний та технічний стан данний оглядовий колодязь”. І так той люк і не зачинили, навіть плитою не накрили досі, навіть не обгородили.

      Зараз цю ініціативу перехопив Олексій Кузьменко, переписується з «Укрзалізницею» щоб закрили той люк. Сподіваюсь, що він достукається до них.

      Я чесно кажу, якби я була більш сильна фізично, то просто б сама накрила той люк плитою. Бо люк, як рів чи канава, є небезпечними для нас та наших дітей. А місцевій владі просто начхати на нас і наших дітей.

      95.158.25.1**

 15. Слов”яна 3 Липня 2014 at 08:54

  Отець Микола – український “святий”, а Ви Ладко- американський сектант мабуть, разом ви “спелись”.Великим розумом володієте, відповідно великими коштами, але навіть за такі суми вам не придбати людяності, гідності, честі та довіри і любові більшості територіальної громади. Ви пройдіть по Коцюбинському та послухайте якої думки народ про Отця Миколу. Пряма мова: – “Від Божої розплати за егоїзм, брехню та хабарництво – ніякі паркани не врятують!”

  95.158.22.1**

  • Ладко 3 Липня 2014 at 10:19

   — американський сектант
   Ким я вже тільки не був, І Отцем Миколою, і психологом, навіть собаче ім”я мав..
   Це щось нове… Ще не звинувачували мене у членстві у масонських ложах…
   Сумно мені… крім навішування ярликів та обзивання на рівні дитячого садка, паства “захисників” не вміє нічого.

   –навіть за такі суми вам не придбати людяності, гідності, честі та довіри і любові більшості територіальної громади.
   Довіри і любові такої частини громади, яку представляєте Ви, мені не треба. Мені було б перед родичами соромно за таку “групу підтримки”

   46.149.19*.*

 16. Леся 3 Липня 2014 at 10:32

  Дуже цікаво було б дізнатися, а що буде в “заграбастаному” приміщенні колишнього дит. садка після того, як поїдуть біженці? Готель, мотель, лікувальниця чи будинок розпусти? Що збирається батюшка сховати за високим парканом від нас – виборців?
  Особисто до пана Ладка: не забудьте підправити і за мною помилки… грамотний Ви наш.

  77.239.179.**

  • Ладко 3 Липня 2014 at 10:46

   –Що збирається батюшка сховати за високим парканом від нас – виборців?
   Цитата: “Але потім зрозумів – це вони хочуть обгородитись парканом,” – розповідає один з мешканців Меблевої сусіду.”
   —Ця “думка” до кінця допису стає доконаним фактом для Вас…
   ВАМИ МАНІПУЛЮЮТЬ!!!

   Я думаю, в будь-якому паркані будуть двері чи ворота– інакше не буває. Вони є зараз, і будуть потім.. Зайдете, подивитесь..

   46.149.19*.*

   • Ольга 3 Липня 2014 at 11:43

    Тобто Ви не заперечуюєте більше, що то таки рів вирили для паркану без жодних погоджень та дозвільної документації??

    95.158.25.1**

 17. Слов”яна 3 Липня 2014 at 11:35

  Ладко, а Ви не знали, що дитяча чистота душі і щирість набагато святіша за будь-яку дорослу людину ??? Дивно, Ви ж такий розумний чоловік, чи не так???!!!!!!!!!! З приводу дубів, де побудований будинок на Меблевій 11б, всі люди теж знають і пам”ятають, як “святий” Отець Микола приходив до забудовника ,з листами, зміст яких заключався у клянчані грошей, всім зрозуміло для яких кінцевих цілей та потреб.То тоді “святого” столітні дуби не цікавили і не хвилювали, а зараз так закололо серце чи що? Не буду характеризувати таких людей…… І Вас ніхто не ображає, це такий у Вас діагноз “святий” батюшка.

  95.158.22.1**

 18. Сергій 3 Липня 2014 at 11:39

  От читаю Ваші коментарі Ладко і дивуюсь 🙂 І орфографія не скрізь в дописувачів вірна, і немає культурних і історичних цінностей в Біличанському лісі і бла-бла-бла…. і все не правильно ви висвітлюєте, і думки наші зманіпульовані ,і знову бла-бла-бла… і ярлики вам навішують не підходящі…

  А скільки негативної енергії у Ваших коментарях. І не важне мужчина Ви, чи жінка- мої щирі співчуття 🙁 , направду щирі…

  91.197.217.**

 19. Мисько 3 Липня 2014 at 13:07

  Цей пасквіль (статтею це назвати складно), повеселив мене більше за інші, так я ще не сміявся з тутешніх матеріалів. Схоже, мадам Федорів зробила о.Миколу своїм персональним ворогом, що і пропонує решті Коцюбинчан.
  І вона має свою паству. З дуже характерними ознаками. Читаю коменти і продовжую реготати – десерт. Беззмістовні (прямо як з вождєлєнного дитячого садка) нападки, порівняння одного з небагатьох адекватних місцевих коментаторів з собакою, підозра що він шпигун і “спєлся”, стрибки в траншею з дитячим совочком – це люкс. Порадувало звинувачення, таке типово совкове, у тому, що хтось з присутніх (о, ужас!) розумний. Пафос заголовків вражає, стиль викладення розважає – сказав мешканець Коцюбинського Михайло.
  Пишіть ще, бо це просто прикольно.
  П.С. Чекаю продовження теми дубів на місці 11Б. Ця тема благодатна і пророчить ще багато лулзів. Єссі шо – підтверджую, дуби були і чимало.

  195.18.31.**

  • Игорь 3 Липня 2014 at 19:51

   Да смотри не обо*** от смеха…

   37.115.205.1**

  • Игорь 4 Липня 2014 at 11:25

   Тебе с твоим мракобесием до Ирины “Як но неба рачки”

   77.52.61.**

   • Лариса 27 Липня 2014 at 13:36

    Та да. Іриніно мракобєсіє куди біше.

    213.111.69.2**

 20. Слов”яна 3 Липня 2014 at 14:42

  Ким крім “сусід сказав сусідові” доведено, що будується паркан?- з одного відгуку,з іншого відгуку Ладка-Я думаю, в будь-якому паркані будуть двері чи ворота– інакше не буває. Вони є зараз, і будуть потім. Зайдете, подивитесь.Пан Ладко, зорієнтуйтеся,спочатку одне говорите, а потім -суперечите собі самому. чи може у Вас склероз? Це не жарти, може Вам справді пройти обстеження та полікуватися, поки ще не пізно.

  95.158.22.1**

 21. Леся 3 Липня 2014 at 17:14

  Пропоную раз і назавжди закрити тему дубів на Меблевій,11Б. На момент будівництва нашого будинку земля була передана в оренду забудовнику, і все, що відбувалося на даній земельній ділянці було погоджено з селищною радою. По завершенню будівництва будинок та дахова котельня, а також вся прибудинкова територія були повернуті на баланс селища.Земля в приватній власності ніколи не перебувала. Нам не відомо про жоден позов до прокуратури, щодо незаконного відводу в оренду цієї ділянки, зокрема і щодо знищення дерев.
  Якщо комусь щось відомо – наведіть конкретні факти чи рішення суду. Якщо ні, то …..

  77.239.179.**

  • Ладко 3 Липня 2014 at 20:52

   Пропоную раз і назавжди закрити тему дубів на Меблевій,11Б

   Довго Вам доведеться пояснювати, що справа не в дубах. Справа в подвійних стандартах. Багато крику про “деревну рослинність” на місці ділянок, і “На момент будівництва нашого будинку земля” (а що росло на тій землі? саксаул, верблюжа колючка? Куди воно поділося?)

   Рішень суду не було? А то Ви не знаєте наших судів… То Вам поселитися можна, а людям отримати ділянки–зась? Чому так? Євстифеєв, підставні особи– воюйте з ними, поясніть людям, які 30 років стоять у черзі, живучи в гуртожитку вшістьох, що перспективи нац. парку важливіші, ніж іхній шанс жити в людських умовах

   Слов”яні:
   чи може у Вас склероз
   досить ставити мені діагнози. Неправильні. Якщо Ви лікар– то Ви поганий лікар. Хочете мене образити? Дарма. Сперечатись з Вами не буду.

   Хвалу и клевету приемли равнодушно,
   И не оспаривай глупца.

   А. Пушкин.

   46.149.19*.*

  • Мисько 3 Липня 2014 at 23:29

   Нам вапше нічо не відомо – і що, це аргумент?

   195.18.31.**

 22. Корінна Мешканка 3 Липня 2014 at 20:27

  Скільки читаю, стільки дивуюся. А запитати всіх: скільки тут місцевого населення, яке тут народилося, виросло, батьки яких тут народилися та виросли???…. Так – «кіт наплакав». Головна біда нашого селища в тому, що більшість мешканців на вихідні «їдуть додому» по селах, які покинули у пошуках кращого життя. Зате всі хочуть зробити комфортним проживання п’ять днів з семи там де вони купили собі квартиру. Вони тепер «городські»…. Прикольно.

  Всі гарно розмірковують про те, як це так хтось може мати більше ніж вони, які приїхали сюди «облагодетельствовали» нас місцеве населення. Садочок у них забрали…А де ви були коли діючий садочок зруйнували, для того щоб збудувати тепер .вам, таким розумним, квартири???? Нічого поганого не сниться???? Нікого не хвилює те, що діючі садочки працюють з 8.00 до 16.00. Нікого не хвилює, що практично відсутні дороги, перериті під благим наміром влади ніби то каналізацію провести. Так тепер ні дороги ні каналізації.
  Поведінка Федорів взагалі нагадує поведінку «покинутої жінки», притаманну жінці з неврівноваженою психікою, яку покинув чоловік. І таке враження складається, що покинув її саме о. Микола. І тепер головною метою її існування стала помста кривднику.

  Я щиро вдячна Вам Ладко, хоч писати навчите правильно… Бо якщо входиш в образ великого «всезнайки», великого викладача, досить знаного навчального закладу, а ще називаєшся «громадським журналістом» то хоч пиши грамотно.

  Тепер що буде в приміщенні Центру, після того як проїдуть біженці. А що ви знали про діяльність цього закладу до того, як сюди приїхали біженці????? Жоден з вас не зробив і 10% від того що робить о. Микола. Зате полити брудом о, так тут є перші, другі і ті хто плітки приносить, як боєприпаси.

  Тепер хочу сказати про те що в коментарях Ладко тільки негативні емоції. О!О!О!О! Зате від пасквілів Федорів та компанії, один позитиффф. Брехливі та спотворені факти, діагнози та заклики до протиправних дій… це у нас предмет гордості. Той інсулін, який шукає Федорів просто на зубах рипить. Я просто не знала, що вона у нас до всього має ще і медичну освіту, для того щоб встановлювати діагнози, призначати лікування та забезпечувати ліками. Так от, якщо ви пані Федорів її не маєте, то я вам повідомлю, що подібними справами повинні займатися виключно фахівці. А ваші дії підлягають під кримінальну відповідальність.

  Хочу вас запевнити, що вся ця історія веде до одного, пані Федорів лобіює інтереси так званих Благодійних та Соціальних фондів, які стоять в черзі за квадратними метрами цього приміщення, зауважте – відремонтованого. А головними благодійниками, є особи які зараз намагаються залишитися при владі. Які не зробили ні чого для селища, для населення, для біженців та навіть для тих зграй псів, що бігають селищем.
  А от людина, яка намагається допомогти, зробити так щоб діти не тинялися безконтрольно вулицями, а вивчали іноземну мову, займалися фізкультурою – виведена в ранг ВОРОГА. От проголосувати за те щоб підняти плату за навчання в музичній школі в два рази…- це благодійництво. А наша головна боркиня голосувала за це рішення. А безкоштовні заняття не мають права на існування.

  195.18.31.**

  • Руслан 4 Липня 2014 at 11:46

   Так… це дійсно правда, що Ви разом з “батюшкою” зможете не тільки відлаятися від купи людей. Ви напевно зможете загризти зграю диких собак!!! І ще,головне в житті, щоб Вас не чоловік не покинув, а Ваші діти не покинули на старості років, якщо вони у Вас є… Стосовно загарбання лікарні, то я наприклад не переймаюся. Бо все рівно рано чи пізно лікарню повернуть громаді. Ви будуйте, будуйте – людям потім легше буде. Ми докладемо всіх зусиль, щоб це приміщення повноцінно стало лікарнею, бо там працюють навіть зараз люди віддані своєму життєвому поклику. Вже у нас в Україні був такий “Великий будівник і спасітєль душ наших”, загарбав, будував, а потім втік і зараз це знову належить людям.Так буде і в цьому випадку і бог нам допоможе!

   77.52.61.**

   • Ладко 4 Липня 2014 at 13:54

    Вже у нас в Україні був такий “Великий будівник і спасітєль душ наших”
    Яке ж глибоке розчарування було у Вас, коли Ви зрозуміли, що це не так!!!..
    Мені легше… Я його таким не вважав, за допомогою до нього не звертався..

    46.149.19*.*

    • Руслан 4 Липня 2014 at 15:21

     Пес ти брехливий!… НЕ БРЕШИ! Не звертався він! Якби його не було, щоб ти робив? Як би ти це все захапав, якби в нас був нормальний батько?!

     77.52.62.2**

     • Ладко 4 Липня 2014 at 15:56

      Без коментарів.
      Маячня.

      46.149.19*.*

     • Іван 4 Липня 2014 at 16:06

      Які в ср** гуртки? Ти що бовдур? Придурок ти чортовий! Ти що сказився?

      77.52.62.2**

     • Ладко 4 Липня 2014 at 18:13

      Шановні пани модератори даного сайту.
      Хотів би почути Вашу думку про коментарі пана Руслана:
      Пес ти брехливий!… НЕ БРЕШИ!
      та пана Івана:
      Які в ср** гуртки? Ти що бовдур? Придурок ти чортовий!

      Чи є припустимими коментарі такого роду на поважному сайті?
      Чи допускаєте Ви прямі образи такого роду?
      Чи співпадає Ваша точка зору з точкою зору подібних коментаторів?
      Якщо такі коментарі з”являються, а їх авторам не забороняється публікація, то у чому саме полягає “модерація” та “узгодження”, яке деколи триває більше доби.

      До отримання інформації про Ваші дії щодо таких дописувачів припиняю будь-яку участь у форумі.
      Тіштеся.

      46.149.19*.*

   • Лариса 27 Липня 2014 at 13:39

    Руслан, що Бога за бороду вхопив? Ха-ха-ха!

    213.111.69.2**

  • Людмила 4 Липня 2014 at 15:58

   Залиште Ірину в спокої. Ми Вам кажемо! Ви не чуєте? Людям не потрібні Ваші гуртки!!! Вони є в школі!!!! Людям потрібна ЛІ-КАР-НЯ! ЛІКАРНЯ! ВИ ЧУЄТЕ ЛЮДЕЙ? Чи Ви чуєте тільки себе і своє?

   77.52.62.2**

   • Лариса 27 Липня 2014 at 13:43

    Так лікарні-то немає! Як би ви не називали той заклад на Лісовій 21, від цього він лікарнею не стане! І що вам треба: лікарня чи садок? То хай “лікарня” піде восвоясі, а на її місці зробіть садок.

    213.111.69.2**

 23. Ольга 4 Липня 2014 at 10:21

  Звертаюсь до корінної мешканки. Шановна пані, якщо Ви не володієте темою як голосують “корінні” депутати – то нема чого писати.

  Почну з музичної школи, вперше я почула про Ірину Федорів від своїх сусідів, які були вдячні їй за те, що вона стояла на захисті музичної школи й обороняла права батьків.

  http://blogs.pravda.com.ua/authors/fedoriv/50f564f92e054/

  Ірина Федорів єдина, хто так активно виступав проти підняття цін за навчання в музичній школі. Зрештою всі депутати просто злились, як завжди, з Садовським. У Отця такої ініціативи не виникало, і про це всі знають. Бо яка йому користь від музичної школи, йому куди потрібніші церковні гуртки, це ж пряма інвестиція в майбутніх прихожан, голоси яких шляхом маніпуляцій обміняють на реалізацію власних інтересів. Тільки ось часи масової церковної освіти давно минули, та й світовий досвід показує, що лише ті країни є успішними, де церква відокремлена від політики і держави в цілому.

  Наступне – дитсадки. За дитсадки батюшка теж не боровся. Зокрема і під час узгодження будівництва на ДОЦі. Коли постало питання, чи збудують дитсадок забудовники і що треба спершу зобов’язати ъх, а вже потім давати дозвіл, то лише Федорів голосувала проти.

  За режим роботи садочків борюсь особисто я. Якби Ви почитали коментарі вище, там все вже написано по даній проблемі. Повторюватись не буду. Маєте бажання, можете завітати на виконком в кінці цього місяця підтримати небайдужих батьків в боротьбі за вирішення цієї проблеми.

  Також раджу Вам читати матеріали не лише про батюшку, а й інші новини: про музшколи, садки, тоді в “корінних” з’явиться розуміння того, що відбувається на сесіях і в селищі.

  http://bit.ly/TTd8rK

  http://bit.ly/1kfM1fU

  http://bit.ly/1qVbGkh

  http://bit.ly/1kD5eIS

  Щодо правопису, шановна, Ви теж маєте одруки, але до такого явища всі, крім деяких коментаторів, які буває забувають поставити власне ім’я, більшість ставиться загалом з розумінням.

  95.158.25.1**

  • Ладко 4 Липня 2014 at 13:51

   — За вокзалом зі сторони Меблевої маємо відкритий люк. Мій малий ледь туди не вскочив двічі.
   Ну, як би Вас не образити… Розумні двічі на ті ж граблі не наступають… Я б пішов іншою вулицею…
   З двох рішень: писати чи обійти правильніше друге, бо воно гарантовано ефективне.

   — Я написала звернення до селищної ради щоб люк закрили.
   Якби той люк відкрив О. Микола, Ви б відразу покликали СТБ, активістів і закрили б його, навіть сили б знайшлися..
   Чому не писали про рів в селищну? У Вас особиста образа на пана Ільницького?

   — куди потрібніші церковні гуртки, це ж пряма інвестиція в майбутніх прихожан.
   Вибачте: написане Вами МАРАЗМ. Діти, які відвідують музичну школу, не зобов”язані стати музикантами, автомоделістів не беруть насильно у раллійні команди. Дітей, які ходять туди, ніхто не тягне в церкву…

   46.149.19*.*

   • Ольга 4 Липня 2014 at 15:50

    Он як, Меблеву обходити, бо там рів, вокзал також обходити, бо там люк відкритий, вулицю Доківську теж оминати. І взагалі краще літати по селищу!
    Гурткам при церкві має бути альтернатива. І про це має піклуватись місцева влада.

    95.158.25.1**

    • Ладко 4 Липня 2014 at 17:33

     І про це має піклуватись місцева влада.

     А винуватий отець Микола, що влада не піклується..

     Та хто ж проти! Підете керувати гуртком “Юний графоман” на громадських засадах? або за 500 грв. на місяць?

     46.149.19*.*

     • Ольга 4 Липня 2014 at 21:13

      Я не сказала, що в цьому винен Отець Микола, я чітко написала – МІСЦЕВА ВЛАДА. Не перекручуйте. Особисто я можу зробити багато чого і безкоштовно.

      95.158.25.1**

 24. Давид Коцюбинчанин 4 Липня 2014 at 13:42

  ой дограється Микола, ой дограється!!! Дійсно мешканці селища в його особі більше бачать представника “бєсовщини” а не БОГА. Випадково на кладовищі почув його спілкування з “людьми вулиці” як він їх називає, це жах, в його душі Богом і не пахне. Через таких як Ільницький зростає недовіра до інституту церкви!!!

  78.111.187.**

 25. Руслан 4 Липня 2014 at 15:14

  Мабуть, найпершим хамським вчинком в історії людства вважається поведінка Хама, сина Ноя, який публічно висміяв свого батька. Ця історія описана в Біблії. Складається враження, що з розвитком сучасного суспільства хамства стає більше. Воно стає для певної категорії людей формою поведінки, засобом для досягнення своїх особистих цілей. Ви Микола, зрадили всіх ЛЮДЕЙ СЕЛИЩА!!!
  Що таке хамство? Чи можливо протистояти хамству? Питання, які сьогодні дуже актуальні в нашому суспільстві.

  Хамство – це агресивний, емоційний, «вичурний», нарочито показовий стан (стан свідомості, направленої на приниження честі і достоїнства особистості ) людини, яка завідомо розуміє те, що адекватної відповіді або протидії опонент не зможе дати в силу своєї слабкості, залежності, беззахисності. Часто ми не можемо нейтралізувати джерело хамства, і в цьому сенсі хамство непереможне. Але це стосується суспільства, країни в цілому. Саме в глобальному сенсі я прихильник порад психологів, які стверджують, що одним із способів протистояти хамству – це спосіб його ігнорування.
  Однак, те, що робить «людина в рясі» не можна ігнорувати. На очах всього селища скориставшись ситуацією в країні, ця людина нагло відкупили частину лікарні, зараз будує паркан навколо, риє ліс… . Лишає людей їх права на медицину. А Ви спитали людей, що їм потрібно: лікарня чи гуртки, а може секта? В селищі вже є дві церкви, ходи люди ходять до Бога! В цих храмах люди радіють Святам і горюють в печалі! А Ви ЩО??? Хто до Вас ходить??? Людей, які потерпають найбільше від того горя в нашій країні ми не залишимо ніколи. Ми готові їм своє останнє віддати! ВАМ – НІ!!! Ми ї без Вас би їх прихистили. Навіть якщо б Вас не було б в лікарні – сама б лікарня разом з людьми і селищною радою, Головою селищної ради їм би допомогли!

  Ви будували церкву… Чого ж Ви її не добудували?!

  Для гуртків в селищі є спеціально відведені місця ( наприклад школа)!!!

  юдям потрібна лікарня!!! Крапка!!!

  Це офіційні слова. Офіційна трактовка подій не може передати того емоційного стану людей, коли брутально принижують честь і гідність людей Коцюбинського вчинками, словами відповідей Ладко. Коли на твоїх очах руйнують лікарню, ліс. А відчуття того, що ти не можеш або не маєш права зупинити діяльність цього «громадянинаві суспільства», посилює це відчуття безпорадності.

  «Це тільки на добро потрібно відповідати добром. На зло потрібно відповідати справедливістю» (Конфуцій). Для чого я пишу? Все просто, я хочу справедливості. Хочу, щоб людина відповіла за свої вчинки, за образи людей, які живуть поруч зі мною і яких я поважаю, за порушений моральний комфорт селища. В ім’я простої справедливості.

  Я звертаюся до всіх мешканців, до батьків, до учнів, до Голови селищної ради, до бабусь, до дідусь, до всіх… – не будьте байдужими! Захистіть сьогодні і захищайте завжди імідж нашого селища, хоча б тому , що саме воно нас об’єднало та познайомило всіх. Тому, що ми одне ціле, і кожен з нас – частинка долі один одного. Дайте свою оцінку подібним діям вже сьогодні.

  77.52.62.2**

 26. пенсіонер 4 Липня 2014 at 15:35

  Нам потрібна лікарня! Що це робиться людоньки добрі? Допоможіть хто небудь!

  77.52.62.2**

 27. Наталія 4 Липня 2014 at 15:42

  Ну що ми можемо?… Хіба що молодь нас захистить! Вимпемо тут всі за рік без лікарні. А може йому це і потрібно?! Може він цього і чекає?! Ще “Божа людина”!!!

  77.52.62.2**

 28. Степан 4 Липня 2014 at 15:48

  Какие кружки? Нашим детям достаточно кружков. Людям нужна больница! Вы что уже последний стыд потеряли господин КОКА?

  77.52.62.2**

 29. Ладко 4 Липня 2014 at 16:01

  –В селищі вже є дві церкви
  В селищі діють релігійні громади більш ніж 10 конфесій.

  46.149.19*.*

 30. Костя 4 Липня 2014 at 16:16

  Действительно, какие кружки? А то Вы думаете мы не знаем, как ваши секты могут обрабатывать людей.

  77.52.62.2**

 31. Игорь 4 Липня 2014 at 19:08

  Бог учил нас прощать. Если Вы верующий человек- простите этих людей… . И не отгораживайтесь… , а то Вы сразу “забор” ставите и в общении и в жизни.

  37.115.205.1**

 32. Ладко 8 Липня 2014 at 00:58

  Шановні пани модератори даного сайту.
  Хотів би почути Вашу думку про коментарі пана Руслана:
  Пес ти брехливий!… НЕ БРЕШИ!
  та пана Івана:
  Які в ср** гуртки? Ти що бовдур? Придурок ти чортовий!

  Чи є припустимими коментарі такого роду на поважному сайті?
  Чи допускаєте Ви прямі образи такого роду?
  Чи співпадає Ваша точка зору з точкою зору подібних коментаторів?
  Якщо такі коментарі з”являються, а їх авторам не забороняється публікація, то у чому саме полягає “модерація” та “узгодження”, яке деколи триває більше доби?

  БУВАЄ ТАК, ЩО МОВЧАННЯ СТАЄ КРАСНОМОВНІШИМ ЗА БУДЬ-ЯКІ СЛОВА….
  Жоден з Вас, так званих “громадських журналістів” не зміг вичавити з себе бодай слова осуду на адресу неврівноваженої особи, яка кинулася обзивати інших учасників. Я не знаю, хто саме “узгоджував” ті його дописи, але хтось же ж іх читав?

  Жоден “модератор” не зауважив, що: Степан, пенсіонер, Костя, Наталія, Іван та один з Русланів мають однаковий IP…Ніхто не звинуватив ту багатоголову гідру у “розшестеринні” особистості…

  Ви бачите те, що Вам зручно бачити. У всьому решта Ви сліпі.

  Мовчання значить дуже багато. Ви підтвердили черговий раз, що це– саме Ваша група підтримки– здатні облаяти і нездатні сформулювати думку..Ви не посміли зробити зауваження своєму лохторату…

  Ви підтвердили черговий раз, що це не лише Івано-Степано-Русланів, але і Ваш формат– накинутись на чергову жертву зграєю писклявих шавок, як вдасться– куснути за п”ятку, як ні– розбігтися зі скавчанням по кущах, щоб зібратися знову у пошуках нової жертви. Такі тепер стандарти журналістської етики.

  Своїм мовчанням Ви відповіли “ТАК” на мої запитання.. Ви вкотре довели, що для Вас у боротьбі “Все средства хороши”, тільки боротьба ведеться не за ліс, а за власний рейтинг. Кожен, хто посмів заперечити Вам– ворог. Вам би народитися років на 500 раніше, сиділи б на одній лаві з Торквемадою, були б цінними кадрами.. З Вийшла б чудова “тройка”, ГУЛаг поповнився б багатьма людьми…

  Після спілкування з Вами хочеться довго мити руки, зустрівши Вас, переходитиму на інший бік вулиці, може, саме за цією ознакою Ви колись мене впізнаєте..

  195.18.31.**

 33. vota 8 Липня 2014 at 14:23

  Ви і самі, пане Ладко, недалеко від адмінів пішли. А я питання вже тричі ставила. Негарно.
  Спробуємо вчетверте? Отже:
  ваше повідомлення?
  *Ладко
  02.07.2014 о 18:15
  Ще раз: Які саме природні, історичні чи культурні пам”ятки знаходяться у Біличанському лісі? Як от Тузловські лимани,озеро Синевір, Подільські Товтри і т. д.?*
  тепер питання напишу великими літерами
  *ПАМ*ЯТКИ!*
  перечитайте не тільки 20 слів, а всю статтю 20, де там ПАМ*ЯТКИ???
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2456-12

  Ст. 20 Закону про природньо-заповідний фонд України термін *ПАМ”ЯТКИ* не містить! Вікі теж не вживає його:
  http://uk.wikipedia.org/wiki/%CD%E0%F6%B3%EE%ED%E0%EB%FC%ED%E8%E9_%EF%E0%F0%EA

  Пан нафантазував чи набрехав?
  Яка буде відповідь?

  95.158.18.**

 34. Ладко 8 Липня 2014 at 15:17

  відповідь буде проста : прочитайте “об”єкти” замість пам”ятки .

  Ще раз: Які саме природні, історичні чи культурні об”єкти знаходяться у Біличанському лісі? Як от Тузловські лимани,озеро Синевір, Подільські Товтри і т. д.?

  95.158.60.**

 35. vota 8 Липня 2014 at 15:44

  резюмую, пам*ятки можуть бути об*єктами, але не обов*язково об*єкти це пам*ятки, між цими термінами не може бути рівності
  на майбутнє, не варто на себе багато брати и переписувати Закон

  95.158.18.**

  • Ладко 8 Липня 2014 at 16:03

   Які саме природні, історичні чи культурні об”єкти знаходяться у Біличанському лісі? Як от Тузловські лимани, озеро Синевір, Подільські Товтри і т. д.?

   95.158.60.**

 36. vota 8 Липня 2014 at 16:22

  по-перше, перечитайте нарешті Закон! там не написано *природні, історичні чи культурні об”єкти*
  там чорним по білому написано *…природних комплексів та
  об’єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу,
  історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність*.
  різницю відчули? чи ні?
  по-друге, я вже відповіла, читайте вище, а Ольга доповнила, також вище

  95.158.18.**

  • Ладко 8 Липня 2014 at 17:23

   Ст. 20
   Національні природні парки є природоохоронними,
   рекреаційними, культурно-освітніми, науково-дослідними установами
   загальнодержавного значення, що створюються з метою збереження,
   відтворення і ефективного використання природних комплексів та
   об’єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу,
   історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

   Які саме об”єкти чи комплекси Біличанського лісу мають ОСОБЛИВУ природоохоронну, оздоровчу,історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність?

   95.158.60.**

   • vota 8 Липня 2014 at 17:57

    что в лоб что по лбу…
    написала ж, читайте вище!
    крапка.

    95.158.18.**

    • Ладко 8 Липня 2014 at 19:33

     Список об”єктів, що мають ОСОБЛИВУ цінність в студію!!!

     о як мені упікся і обрид
     щоденний спорт – боротися з биками!

     Л. Костенко.

     195.18.31.**

     • vota 9 Липня 2014 at 10:42

      та да, самому с собою боротися важко, тут я згодна
      повторюю для “особливо обдарованих” всі відповіді є вище

      95.158.18.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539