“Атлант” вирішив заощадити й підтопити селище?

28

golovnaАвторка: Ольга Матюшина

Проти вихідних у селищі Коцюбинському поблизу Пономарьова в лісі зібрались всі: лісники, міліція, “атлантівці” та комунальники.

Побачивши, що працівники “Атланту” на повну силу господарюють на території Нацпарку лісник Борис Куртенко  викликав міліцію.

“Той зливостік може за розмірами бути для малої садиби, а не для вулиці й тих будинків, що будують. Це по-перше. А шкоди, звісно, наробили. 4 дерева загнули. Зливостік потужностей не витримає – будуть підтоплення. Там молодняк беріз росте, то він і під загрозою. Ми в п’ятницю завезли документи в природоохоронну прокуратуру,” – розповідає Куртенко, працівник Святошинського лісопаркового господарства.

zaval

“Дільничний був. Склав оперативно акти. Далі передасть за місцем скоєння злочину. Очевидно, що в Святошинське РУВС. Там був заступник голови й казав, що земля їхня, вони її в судах виграли й мають право робити, що хочуть. Але ж це Нацпарк. Є указ президента від 1 травня. І є карта. Єдине, що та дорога, яка планується від колишньої військової частини, вона винесена за межі Нацпарку. Тут ми нічого зробити вже не можемо,” – додає лісник.

doroga

Як відомо, частину ДОКу селищний голова Вадим Садовський продав забудовникам, які без зміни цільового призначення почали тут будівельні роботи. Депутати погодили все постфактум без жодних соціальних зобов’язань.

Дорогу розрили тут, аби прокласти комунікації до нового житлового комплексу.

atlant

У лісі було видно, як повалили берези і понівечили кущі.

kushchi

 

Відводитись вода має просто на територію Нацпарку. На місці вже був начальник міліції Коцюбинського. Він допитував лісника.

Правоохоронець пояснив мені, що до житлового комплексу “Атлант” прокладають стокові труби й колектору при цьому не передбачили. Тому стокові води з рештками мастил та бруду стікатимуть просто в Нацпарк.

“І це все буде зливатись у ліс, де глинистий ґрунт. Всмоктує глина дуже погано, плавнів та підтоплень не уникнути. Дуби пропадуть в першу чергу,” – говорить очевидець.

“А коцюбинчанам доведеться запасатись гумовими чоботами, а на човни можна вже починати збирати гроші,” – додає чоловік.

За 15 хвилин приїхала й слідчо-оперативна група з Ірпеня, яка описала місце події.

rozryv2

Коли допитували одного з бригадирів, той повідомив, що труби наказав так класти міський голова Вадим Садовський.

red

За кілька хвилин на місці був уже й старший бригадир.

siryi

Цей почав стверджувати, що вказівку так чинити дав заступник селищного голови Петро Пушанко.

Як би там не було, а правоохоронці на правопорушення відреагували оперативно, й обіцяли розібратися.

“Дані про подію внесли в ЄРДР. На даний час проводяться необхідні слідчі дії,” – повідомляє телефоном керівник Ірпінського відділку міліції Вадим Рупенко.

Це ще один доказ того, що Садовський активно лобіює будівництво в селищі попри інтереси територіальної громади й для нього чергові вибори мера – стратегічні.

Саме за наступного міського голови вводитимуть ці будинки в експлуатацію.

matushynaАвторка: Ольга Матюшина, коцюбинчанка

28 коментарів

 1. Люба 7 Липня 2014 at 10:59

  Учитывая коррумпированность всех структур, все-таки надеюсь, правоохранительные органы не дадут замять эту ситуацию, на это просто нельзя закрыть глаза! Ну пора бы уже хоть за что-то из содеяного ими привести к ответственности перед законом!

  Почему им все сходит с рук??

  185.11.81.2**

 2. Никита 7 Липня 2014 at 12:52

  “Є указ президента від 1 травня. І є карта. Єдине, що та дорога, яка планується від колишньої військової частини, вона винесена за межі Нацпарку. Тут ми нічого зробити вже не можемо,” – додає лісник.” – вот она коррупционная схема и проявляется. Нужные объекты выносят за пределы НАЦПАРКА. А по предварительным подсчетам будет вырублено около 2500 дервьев. И это никого не возмущает?? А из за 3-х берез вонь подняли. Территория бывшей воинской части тоже вынесена за пределы НАЦПАРКА. И как это называется?? А сколько там будет удалено деревьев?? Федорив, Матюшина, Жежера, Скипальский, Домбровский и т.п. писатли четко отстаивают интересы киевских спонсоров. Правда всплывет и погонят вас поганой метлой за ложь.

  83.142.232.2**

  • Editor 7 Липня 2014 at 14:48

   Пане Микито, а де корупційна схема? Ви можете її описати? Ми дуже хочемо зробити про це матеріал. Можемо навіть Вашу авторську колонку розмістити з доказовою базою.

   Просто частина з тих, кого Ви тут згадали, під час голосування депутатів Київради проводили пікет й з трибуни Київради закликали депутатів не голосувати за це рішення (технопарк + дорога, яка фінансується з місцевого бюджету).

   http://bit.ly/1q9mGxe . Це посилання є, до речі, в колонці.

   Ми готові опублікувати докази, що підкріплюють Ваші слова, якщо вони у Вас, звісно, є.

   Рішення Київради, якщо Ви вважаєте його незаконним, треба оскаржувати в судовому порядку.

   Щодо землевиділення під Технопарк, то, на скільки відомо редакції, зараз депутат Київради Левченко займається саме цим питанням й найближчим часом, можливо, будуть проміжні результати.

   Це доволі складний процес й активісти з Коцюбинського попри те, що дійсно роблять великий пласт роботи в регіону, не можуть перекрити всі питання на волонтерських засадах.

   Цілком логічно, що Святошинським районом буде займатися активна група Святошинського району разом із Левченком, який займається не лише Технопарком, але й будівництвом на Львівській 15.

   http://bit.ly/VyLJwv

   Щодо слів лісника, то він виступає від комунальної установи, яка має виконувати рішення Київради, якщо рішення не оскаржать в суді.

   Але це не заважає ані Вам, ані іншим мешканцям Києва й області оскаржувати рішення й добиватися свого.

   Якщо у Вас є бажання допомогти активістам з Києва, які вивчають юридичну площину цього питання й досліджують матеріали справи – зголошуйтесь. Ми надамо їхні контакти.

   • Жк Коцюбинский 8 Липня 2014 at 15:46

    Я смотрю в сельраде и Атланте оперативно отслеживают новости о себе и запускают злобных троллей. Нечего тут распыляться – здесь пишут приличные люди о коррупционерах и зажравшихся чиновниках. Надо будет – выйдем всем комплексом отстаивать права нашей громады и защитим наш, а не ваш лес. Садовского вместе с его компанией – в люстрацию!

    78.111.187.1**

   • Никита 9 Липня 2014 at 10:10

    Не вы ли Ирина так пиарились на детской площадке в лесу, которую построил известный всем “защитник леса” под выборы в киевраду за деньги “Бионик хил” и вашей потдержке??? Если вы против технопарка, то почему они спонсируют вашу программу?? И вот что интересно – чуть что, то “наши активисты” сразу бегут жаловаться в Киев. Вывод один – киев и организовывает все эти процессы “за збереження лісів”, чтоб потом, после присоединения, раздеребанить их.

    83.142.232.2**

  • Ольга Матюшина 7 Липня 2014 at 16:17

   Ну про спонсорів – просто аут. Це що в нас Домбровський на фронт пішов на замовлення так званих “спонсорів”? Людина пішла ДОБРОВОЛЬЦЕМ Вітчизну захищати.

   Далеко не кожен чоловік може так вчинити. А Матюшину хто спонcорує? Може той спонсор в садочку дітей об’їдає чи з батьків три шкури здирає? Чи знов на замовлення спонсора стокові труби в ліс проклали?

   Ініціатором того є керівництво “Атланту”, заступник селищного голови Пушанко дав відповідну вказівку. Як повідомив начальник міліції,ані колектора, ані проектної документації на ті зливи немає. Вже вісім стоків проклали, ще буде не менше 12 біля будинків, і весь той бруд куди? В ліс! Пора закінчувати з самоуправством.

   95.158.25.1**

   • Никита 9 Липня 2014 at 10:12

    Про его выбор идти добровольцем, я ничего плохого не говорил. Не надо на этом спекулировать.

    83.142.232.2**

 3. з вулиці Шевченка 7 Липня 2014 at 12:53

  Садовський, де вже дістав!

  213.169.84.**

 4. Давид Коцюбинчанин 7 Липня 2014 at 20:39

  “Побачивши, що працівники “Атланту” на повну силу господарюють на території Нацпарку лісник Борис Куртенко викликав міліцію.” Ну одразу скажу, що статью писала Федорів, підписалася Матюшина.
  Це ще одна коцюбинчанка як і Скіпальський?

  “Щодо слів лісника, то він виступає від комунальної установи, яка має виконувати рішення Київради, якщо рішення не оскаржать в суді.” – пише Едітор-Федорів. Ключові слова “комунальної установи”.

  лісник, нацпакр, комунальне підприєвство- щось тут не складно виходить.

  Поясню як для журналістів.

  Комунальним підприємством в Україні є самостійний господарюючий статутний суб’єкт, що може здійснювати виробничу, науково-дослідну та комерційну діяльність із метою одержання відповідного прибутку (доходу).

  Тобто основна мета установи яку представляє лісник ПРИБУТОК.
  Хто відстоює інтереси комунального підприєвства?
  ФЕДОРІВ Ірина (під прикриттям СТБ та депутатським мандатом). Отже переживає за розміри прибудку, тобто матеріально зацікавлена.

  Далі питання, хто піарився, що установив дитячу площадку в лісі – Федорів ,
  хто її спонсором виступив ? – Забудовник територію якого винесено за межі ” аля Нацпарку”, та дорога до якої знищить (з метою одержання прибутку) сотні дерев…
  Як можна не розуміти “чия Вона” ця Федорів?

  Едітор-Федорів поясніть мені як для журналіста, яким боком указ Президента від 1 травня стосується землі селища Коцюбинське????

  Мені здається Ви тільки пасить вмієте а читати ні? Бо якщо читати Ви вмієте, тоді питань щодо Вашої причасності в “віджимі” землі селища особисто в мене не буде…

  Указ Президента в студію….

  78.111.186.1**

  • Ольга Матюшина 8 Липня 2014 at 10:08

   Помилка, шановний! Матюшина була на місці події, відфотографувала, опитала людей і написала колонку. Підіть спитайте начальника міліції Коцюбинського, бригадирів “Атланту”. Можете ще у слідчих Ірпеня спитати, які на місці працювали. Так, що перш ніж писати, факти перевіряйте.

   Ви вважаєте, що всі хто не мовчать, просто піаряться? Піар – це дещо інше. Якщо люди мають громадянську позицію і висловлюють її вільно – це їхнє право.

   95.158.25.1**

 5. Uncle Ы 8 Липня 2014 at 10:37

  А це така мода зараз у Приірпінні – відводити гівно у ліс та водойми. Спочатку у Ірпені мало не усю зиму лилося з каналізації просто у водойму у жилій зоні. Потім я знайшов винахід сусідів на вул. Ломоносова – коли приходить час спустошувати вигрібну яму, вони, замість виклику цистерни, зливають фекалії просто на поверхню землі у прилеглому до садиби лісі, проробивши від ями, яку незаконно розміщено за межами ділянки, кілька канавок, щоб жвавіше витікало. Сморід при цьому стоїть на декілька десятків метрів довкола.

  88.81.232.2**

 6. Андрей из Киева 8 Липня 2014 at 21:23

  Чистой воды наклеп на атлант

  195.191.12.**

 7. Людмила 9 Липня 2014 at 09:13

  На Садовського треба активно писати скарги та вимагати його выдсторонення! селище за кілометр від Києва, а таке запущене – ні доріг, ні інфраструктри, якийсь совок. Зате пан Садовський лобіює інтереси забудовників, які мажуть йому руки, протягує певні рішення через сел. раду, потрібні забудовникам та різним спонсорам, нехтуючи інтересами громади. Давайте писати в ОДА Київської області на нього скарги, інакше вискочить ще на один строк і наше селище і далі буде занепадати!

  93.183.209.2**

  • Никита 9 Липня 2014 at 10:23

   так и будете в говне жить и платить по 12 грн/метр жилья. Вы послушайте “активистов” еще пару лет, так весь поселок в мусорник превратится. Как вам “тугим” не понятно, что без денег ничего не происходит??!. А кто эти деньги даст просто так на строительство дорог, садиков, ТП, коллекторов и т.п.??? В бюджете нет денег. Да и когда были, то их не хватало на эти цели. Не выделялось на поселок в полной мере. Что вы как стадо …. вцепились в того Садовского? Он что, из своего кармана должен все это строить? Так постройте вы, слабо??

   • Ольга Матюшина 9 Липня 2014 at 15:06

    Специально для Никиты объясняю,в себестоимость жилья включается и ТП,и коллекторы, и др.комуникации,и ремонт дорог, которые разрушаются в процессе строительства, и детский сад, если это многоэтажки. Это не статьи расходов местного бюджета, это составляющие расходов застройщика. Задача Садовского проконтролировать чтобы застройщик выполнял добросовесно свои обязательтсва. На Садовском лежит полная ответственность.

    95.158.25.1**

    • Никита 9 Липня 2014 at 15:54

     Это я вам разъясняю, чтоб у вас на долго осталось хоть какое то представление о строительстве. Если населенный пункт дает разрешение на строительство жилых домов, то этот нас.пункт обязан предоставить коммуникации. А если же не может этого сделать, то застройщик это делает за свой счет, а в последствии вычитает эту сумму из тех отчислений, которые он, согласно закона, обязан заплатить паевое участие. и так же с дорогами, садиками и т.п. Дорога в коцюбинском была разрушена до начала строительства атлантом и потому он не обязан ее ремонтировать.

     83.142.232.2**

     • Ольга Матюшина 9 Липня 2014 at 17:17

      Какие комуникации может предоставить наш населенный пункт? Они и так изношенные. Дорога была разрушена, но не перерыта. Стоковые трубы туда кто вкатал без коллектора, проекта и согласований? Или потом востанавливать дорогу местные жители должны? Сливы в лес – это вообще не подлежит обсуждению.

      95.158.25.1**

    • Никита 9 Липня 2014 at 15:59

     и относительно садиков, школ и т.п. Пусть лучше строят их застройщики сразу , нежели перечисляют деньги в бюджет и они там исчезают.

     83.142.232.2**

    • Никита 10 Липня 2014 at 09:53

     Ольга- вы в бреду. Как можно вообще представить такое -слив в лес??? Это строительная компания, которая построила множество жилых домов. Посмотрите ютуб или их сайт. Они с достаточно высокой репутацией в строительном бизнесе. Работают там специалисты с учеными степенями. И как у вас такое могло в голове зародиться. что они слив будут в лес выводить??? Не обманывайте людей и не сейте смуту в обществе. Пользуйтесь проверенными данными. а не слухами старушек.

     83.142.232.2**

     • Ольга Матюшина 10 Липня 2014 at 14:17

      Я вот тоже спрашиваю как можно слив в лес???

      Данную информацию дали сотрудники милиции, так как во время выяснения обстоятельств данного происшествия ни проектной документации, ни разрешительной документации с согласованиями не было предоставлено. Если бы это все было на момент выяснения, все бы сразу принесли и показали. Я присутствовала в момент составления протоколов и опроса свидетелей.

      «Атлант» начал строительство и дома активно строят. Гражданских слушаний при этом проведено не было, на момент начала строительства целевое назначение земли не поменяли. На это закрыли глаза представители местной власти, бизнес с властью договорились одним словом.

      Строительные компании четко лоббируют свои интересы, им нужно максимально сократить расходную часть, что и понятно, но это не должно быть в ущерб жителям поселка. «Атлант» построит и уйдет, а нам здесь дальше жить. И дома красивые внешне построят, а вот что потом будет уже не проблема застройщика, это станет проблема каждого из нас. И эти проблемы создают нам те, кто дает на это разрешения. Мы их выбрали, чтобы они отстаивали наши интересы, а они, почему отстаивают интересы крупного бизнеса в первую очередь.

      С теми же стоками, да неужели нельзя поставить коллектор, проектную документацию с соответствующими разрешениями и согласованиями выложить на сайт, чтоб и разговоров не было?

      Березы, зачем снесли? Кто-нибудь извинился за данный поступок? Кто будет компенсировать ущерб?

      95.158.25.1**

    • Никита 11 Липня 2014 at 12:30

     Очень сомневаюсь что правоохр.органы дали адекватную оценку происходящему, т.к. они оценку своей деятельности в принципе дать не могут, а тем более в вопросах инженерии. Я обязательно поинтересуюсь планами на стоки и вообще на инженерные сети “Атланта” и обязательно отпишу. И еще, если нет оформленной документации и нет изменения целевого по земле – это вовсе не означает, что слив в лес… ))

     83.142.232.2**

     • Ольга 14 Липня 2014 at 12:01

      Сначала готовят проектную документацию, утверждают и согласовуют, и только потом приступают к работам. Стоки в лес проложены были, каллектор не установили. Данную информацию также подтвердили рабочие, которые прокладовали стоки. Очень надеюсь, что данная ошибка будет исправлен.

      95.158.25.1**

    • Никита 17 Липня 2014 at 15:29

     И вообще, наверное вы перепутали стоки и ливневку. А это две большие разницы)

     83.142.232.2**

 8. Александр 9 Липня 2014 at 09:46

  Людмила, а ничего, что без этих самых забудовныкив Коцюбинское не сможет развиваться?
  Пром зону же вы не захотите расширять, а наоборот по убирать. Кто тогда будет строить дороги?
  Между прочим на этих самых фотографиях застройщик Атлант расширяет именно дорогу и именно в центре коцюбинского 🙂
  Странные вы жители! Развития хотите, новых дорог и дет садов хотите, а строить это не даете 🙂

  80.64.89.2**

  • vota 9 Липня 2014 at 10:51

   эту дорогу в центре Коцюбинского расширить не возможно по причине плотности застройки, там дальше проходная выходит четко на дорогу-это только если ее сносить, на фото это есть?
   если это единственная дорога к новому комплексу, то та еще будет толкотня

   95.158.18.**

  • Ольга Матюшина 9 Липня 2014 at 12:44

   Промзону трогать нельзя! На более экологичное производство да нужно переходить, но всю промзону под застройку пускать нельзя! Кто будет наполнять местный бюджет? Предприятия являются основным источником наполнения бюджета.Строительство “Атлант” начал без изменения целевого назначения земли, гражданских слушаний не провели.

   “Атлант” ложит асфальт и расширяет дорогу? -Да, только сначала тот же “Атлант” перерыл эту дорогу чтобы проложить комуникации. Плюс подъездную дорогу застройщик просто вынужден привести в порядок иначе не один клиент не купит квартиру в этом доме.

   95.158.25.1**

 9. vota 9 Липня 2014 at 10:56

  и еще, о каком развитии идет речь? просто ставят очередной комплекс (кстати, предыдущий еще не ввели в экспл.) об инфраструктуре ни слова

  95.158.18.**

 10. olga76 18 Листопада 2014 at 14:53

  Боже, какое страшное время! Хорошо, что с мужем успели купить свое собственное жилье теперь ни за что не переживаем

  127.0.*.*

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539