Київрада схвалила план забудови військової частини під Технопарк

11

Київрада схвалила детальний план території комплексної забудови з об’єктами житлового, громадського, адміністративного, науково-виробничого й промислового значення, об’єктами соціальної інфраструктури й паркінгами на вулиці Пономарьова, 1А, у Святошинському районі.

За відповідне рішення проголосували 82 депутати при мінімально необхідному 61, повідомляють “Українські новини“.

Зокрема, йдеться про будівництво інноваційного парку “Біонік Хілл”.

Так, будівництво “Біонік Хілл”, що є проектом інноваційного IT парку інформаційних та інших високих технологій, передбачає створення бізнес-центрів, наукових центрів, високотехнологічної виробничої бази, які не матимуть негативного впливу на навколишнє середовище, житло, навчальні заклади, спортивно-оздоровчий комплекс, торгово-розважальний центр і т.д.

Промислова і науково-виробнича зона займає 45,37 га.

Загальна площа будов становить 356 721 кв. м, кількість робочих місць – 30 тис.

Багатоквартирний житловий фонд представлений середньо- і багатоповерховими житловими будинками ( 5-7 поверхів).

Кількість населення становитиме 12,2 тис. осіб.

Загальна площа житлового комплексу становитиме 230 тис. кв. м.

Ділянку 147 га на вулиці Пономарьова, 1А Київрада виділила у 2009 році житлово-будівельному кооперативу “Житлобудсервіс”.

До цього в 2007 році зазначену земельну ділянку спочатку було передано ТОВ “Столиця Центробуд”, в 2008 році передано ТОВ “Інвест-Будресурс”.

У листопаді 2012 Київрада ухвалила рішення про розробку детального плану території (ДПТ) комплексної забудови земельної ділянки на вулиці Пономарьова, 1А в Святошинському районі, вартість розробки цього ДПТ становила 600 тис. гривень.

У березні 2012 року КМДА і держагентство з інвестицій та управління національними проектами підписали 4 меморандуми про співпрацю в реалізації національних проектів у столиці, у тому числі про реалізацію проектів BIONIC Hill з інвестиційно-девелоперською компанією Ukrainian Development Partners (UDP, Київ).

Ukrainian Development Partners планує здати в експлуатацію першу чергу парку в 2014 році.

Проект передбачає створення парку інформаційних та інших високих технологій в галузі енергоефективності й енергозбереження, біотехнологій та фармацевтики.

“Перед голосуванням члену Комітету захисту Біличанського лісу Вірі Агеєвій дали слово. Протягом засідання Київради вона виступала двічі. Агєєва закликала відкласти розгляд цього питання, доки не буде Біличанському лісу наданий статус Національного природоохоронного парку президентом України. Це мало б гарантувати збереження лісу від зазіхань будь-яких забудовників і будь-якої влади,” – розповідає коцюбинчанин Андрій Скипальський, який теж був присутній під час засідання.

“Агеєва також наголосила, що відповідних громадських слухань не проводилось. Один з депутатів Святошинського району заперечив і сказав, що оголошення про такі слухання були. Ми розуміємо, що їх проводять, як і всі громадські слухання в Україні, про людське око. На жаль, депутати не підтримали нашу пропозицію й проголосували за ці два проекти рішень щодо побудови Технопарку і дороги. З-поміж мітингувальників, які пікетували Київраду перед засіданням, були й наші активісти з плакатами проти прийняття цих рішень,” – додає Скіпальський.

За матеріалами “Української правди”


11 коментарів

 1. владимир 19 Квітня 2013 at 23:14

  Что-то Киеврада не очень празднует “легкие Киева” и обращение президента и госпожи Федорив “надати Біличанському лісу статус Національного природоохоронного парку президентом України. Це мало б гарантувати збереження лісу від зазіхань будь-яких забудовників і будь-якої влади”. В Киеве лесорубов хватит, но главное чтоб своим не досталось.

  IP: 213.227.209.1**

 2. Сергей. 20 Квітня 2013 at 20:13

  Я чего то не понял, а почему КМДА принимает решение о стройке в области? и каким образом это согласуется с сохранением леса, если он перейдет Киеву?

  IP: 176.36.25.**

 3. студент 21 Квітня 2013 at 08:56

  Слабенько что то “защитники” леса противостоят застройке бывшей в/ч. что то никто не пошел к президенту, не написал в прокуратуру, не сообщил в управление экологии???!!! Сразу видно ,что “защитники” защищают только определенные интересы. ПОЗОР вам и тем кто вас поддерживает в защите леса

  IP: 37.53.126.2**

 4. Iruna 22 Квітня 2013 at 15:41

  так я еще пару месяцев назад задавала подобные вопросы. Сказали, что документы изучают и предложили побороться за лес))) … и еще, может я что-то пропустила, но ул Коцюбинського Пономарева уже переехала в Киев ?

  IP: 176.36.144.1**

  • Активістка 22 Квітня 2013 at 17:26

   Дорога Ірино, активісти мають дуже багато роботи і дуже обмежений ресурс. Щоби пройти на засідання Київради і виступити, як це зробила Агеєва, треба дуже багато попрацювати над цим. Це кілька хвилин перед депутатами Київради, але щоби цього досягнути, треба не один документ оформити і не один кабінет оббігати. Бо досі засідання не відкриті для громади, бо зміни в регламент рада ще не внесла. А навіть якщо можна буде бути присутнім, то ще не гарантує, що Ви зможете виступити. І мало цього досягнути. Мало отримати право на виступ. Треба ще знати, що сказати, чим аргументувати. А це знову документи і аналіз документів. Вам особисто пропонували доєднатись. Де Ви були під час засідання Київради, якщо так болієте за це питання? Прийшли б на акцію! Потримали б один з плакатів. Де ви були? Ви говорили про подвійні стандарти? То Ви, шановна, і живете за подвійними стандартами. Підняли питання, а нічого самі не робите.
   Ядру захисників лісу є зараз чим займатись, бо забудову почав рибгосп біля заплави річки Нивка. Гостомель і Коцюбинське своїх зазіхань не залишили. Сотні судових справ, за якими треба стежити і моніторити. У Стоянці не зрозуміло, що відбувається. Там теж треба вивчати ситуацію і документи. Для мене зрозуміло одне. Вам не треба з Bionic Hill розібратись, що і як, Ви просто маєте якийсь свій інтерес й стежите за цією темою й просто пописуєте собі коментарі у стилі “все що не робится – все не так”.
   Вам неодноразово Федорів пропонувала зайнятись цією темою й вивчати документи, писати колонки, бо природно, що рук і людей нам просто не вистачає. Але Ви так і продовжуєте сидіти і стукати по клавіатурі. Через те, що частина громадян у цій державі реально є просто клаводятлами, перепрошую за порівняння, але ви такими і є. Що ви змінюєте довкола себе? Ви щось робите для цього суспільства?
   Я Вам скажу просто – Ви не належите до пасіонарного типу людей. Ви просто споживаєте ресурс цієї Землі і суспільства задля свого розвитку. Ви не здатні не те що щось створити, а хоч би зберегти. Ви просто все руйнуєте задля свого існування, а щоб щось відстояти, чи ще більше – створити такого нема.
   А ми будемо йти стільки, скільки треба. І я вважаю, що виступ на офіційному засіданні Київради щодо Bionic Hill це більше досягнення, ніж ваш дятлізм по клавіатурі. Покійна залізна леді Маргарет Тетчер про таких критиканів, як Ви, казала: “Если те, кто меня критикует, увидели бы, как я шагаю по волнам Темзы, они сказали бы: это только потому, что она не умеет плавать.”

   IP: 95.135.246.**

 5. Iruna 22 Квітня 2013 at 20:01

  теперь самое время статейку по другим ресурсам запустить..я вам в вашем тоне отвечать не намерена… для вас люди это мясо-ресурс, но слава богу уже Коцюбинське начинает прозревать

  IP:176.36.144.1**

 6. Сергей. 23 Квітня 2013 at 09:13

  Уважаемая активистка, во первых зачем оскорблять незнакомого человека, во вторых . то есть вы уверены , что именно ваше поведение – образец, достойный повторения? . При тяжелой ситуации в Украине вы пытаетесь тормозить развитие крупного предприятия вашего региона, которое даст много рабочих мест и потом налоги в бюджет… с это точки зрения вы занимаетесь вредительством. и в любом случае, я бы предложил , все решать в пределах законодательной базы.
  П.С. к Бионих Хилу никакого отношения не имею.но, как говорил Верещагин, мне за державу обидно

  IP: 176.36.25.**

  • Aнтисергей 8 Травня 2013 at 15:05

   Студенты, Владимиры, Irunи, и прочие не вредители хватит тявкать. Флаг в зубы и вперед защищать в/ч.

   IP:194.44.29.**

 7. Гоги 23 Квітня 2013 at 12:02

  Сельсовет Коцюбинского планирует пустить под пилу лес, в котором мы отдыхаем, а UDP собирается освоить закрытую территорию воинской части. А это две большие разницы. Поскольку строить технопарк в окружении “домишек” местных царьков UDP не выгодно (пропадает смысл идеи технопарка), есть шанс, что жителям Коцюбинского по-прежнемему будет, где гулять с детьми. Лес на территории ВЧ все же пострадает, увы… Но это – меньшее зло. Плюс запустят маршруты городского транспорта от трех или четырех станций метро. И это тоже плюс, которым при желании можно будет воспользоваться – безальтернативные и вечно забитые в часы пик маршрутки уже достали!

  IP: 193.29.200.**

 8. Анна 23 Квітня 2013 at 22:03

  За что вы боретесь я не понимаю…а наша власть что лес не вырубывает? и не делит его на участки…? зато если мы будем Киевом во многом будут плюсы для людей…

  IP: 95.158.17.**

 9. Iruna 8 Травня 2013 at 19:00

  молодца Антикто-то там !!! давайте еще, у вас так поэтично выходит глаголить…такой душевный порыв нельзя сдерживать, а то зубы сотрете)))

  IP: 176.36.144.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539