Мельник агітує за “порошенківця” Тигова старими методами

3

У 95-му окрузі, до якого входить і Приірпіння, Блок Петра Порошенка висунув кандидатуру Олександра Тигова.

Маловідомий забудовник Тигов відомий тим, що ще зовсім нещодавно хотів підкорити парламент у лавах “прорегіональної” Наталії Королевської.

У соцмережі політик досі зберігає фото з Наталею…

Тигову віддали 95-й округ не просто так, а за те, що він очолював під час президентської кампанії штаб Києво-Святошинського району і Приірпіння.

Попри те, що на виборах президента блок Петра Порошенка на Київщині мав високий рейтинг, штаб Тигова вирішив заручитися підтримкою одіозного екс-регіонала Петра Мельника.

Той, хто тепер є, по суті, VIP-агітатором, ще два роки тому сам боровся за перемогу у скандальному 95-му окрузі і програв.

Мельника тоді не врятував ані адмінресурс, ані те, що в гуртожитках його Податкової академії масово прописували людей.

Екс-ректор Податкової академії Петро Мельник, який уславився тим, що втік від українського правосуддя до США, виявляється, знову хоче будувати кар’єру у великій політиці. І його не зупиняє навіть те,  що для цього треба спершу стати простим агітатором.

У часи Януковича Мельник доволі своєрідно організовував агітаційний процес в регіоні.

Відтоді, зі слів приірпінців, нічого не змінилося. Зараз, як і в часи Януковича, збирають голів селищних рад, депутатів та бюджетників.

“Мельник зібрав усіх депутатів разом із селищним головою Венгриком у раді. Говорив, що ми маємо підтримати вибір президента Порошенка й проголосувати за Тигова. Мені це нагадало агітацію Мельника за Януковича в 2004 році, зняту студентами на телефон. Риторика та ж сама, але інші прізвища”, — розповідає джерело у Ворзельській раді.

Раніше для проведення такої агітації Мельник використовував гучні застілля.

Тепер все обмежується простою усною агітацією.

Аналогічна ситуація — в усьому Приірпінні. Навіть ті екс-регіонали, які були конкурентами на попередніх виборах, як-то кандидати на посаду селищного голови Садовський та Гарасюта, на агітзаходах Тигова сумлінно виконують заклик нової порошенківської влади: “Час єднатися”.

Садовський і Гарасюта – два опоненти на виборах міського голови 2010 року виконують настанову: “Час єднатися”

Мельник такої агітації й використання адмінресурсу навіть не приховує:

“Звісно, підтримую! А кого ще? Я можу по-різному ставитися до Тигова як до людини — це питання філософське. Але важливо те, що він вмонтований у Блок Петра Порошенка. А я підтримую президента!”

“Я розповідав, кого треба підтримати. Тигова — на нардепа, а Віктора Мікуліна — на міського голову. Мікуліна, до речі, також підтримує на мера команда Тігова. Просився дуже депутат-облради Леонід Танцюра, навіть борди зробив у стилі Порошенка, але йому відмовили у підтримці”, — додає Мельник.

Варто зауважити, що в Ірпені достроково обирають міського голову, бо після Майдану місцевим активістам, зокрема Ігореві Домбровському, який пішов на фронт, пощастило люструвати протеже Азарова — Володимира Скаржинського.

Мельник підтримує на посаду міського голови кандидатуру маловідомого всім Мікулина не випадково. Мікулин входить до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, а проти Мельника, як відомо, порушено карну справу.

Агітпродукція Мікуліна витримана у стилістиці блоку Петра Порошенка.

VIP-агітатор Мельник має свої плани щодо майбутнього в Приірпінні. На чергових виборах мера Ірпеня, які відбудуться восени 2015-го року, він, не виключено, виставлятиме свою кандидатуру.

“Кращого мера для Ірпеня, як Петро Мельник — ви не знайдете”, — переконує журналістів Мельник.

Але для початку Мельник збирається закрити кримінальну справу (Мікулин же має віддячити VIP-агітатору, та й підтримка від Блоку Петра Порошенка у цьому питанні не завадить). Але до цього екс-регіонал Мельник планує повернути собі свою споконвічну вотчину — Податкову академію.

Задля відновлення своєї влади в регіоні Мельник готовий бути не лише агітатором, але й водієм.

Вихідними у Вишневому, яке теж входить у 95-ий округ, на пасажирському сидінні його синьої шкоди бачили керівника штабу Тигова. Кермував, звісно, VIP-водій — Мельник.

Для штабу Тигова Петро Мельник — це можливість взяти близько 7 тисяч голосів. Саме стільки, зі слів Мельника, він отримав у Приірпінні.

Сам Тигов і гадки не має, кого йому штаб призначив VIP-агітатором:

“Мельник хотів якось виступити зі мною на одній сцені на якомусь заході в Ірпені. Тоді люди його на сцену не пустили. Я йому сказав: пройдіть спочатку люстрацію. Щодо того, що він за мене агітує — я не знаю… Я не знаю… Це політика.. Я в політиці людина нова. Буду дізнаватись. Мені в кампанії Мельник не потрібен!”

Про те, що Тигов дійсно нова людина в політиці, свідчать ось такі фото на його сторінці в соцмережі:

Але Тигов припускає, що, можливо, рішення про залучення Мельника до кампанї прийняв забудовник Лев Парцхаладзе, який курував роботу штабу Блоку Петра Порошенка, зокрема, впливав на кадрові питання й зараз опікується кампанією Тигова.

Щодо кандидатури Тигова і роботи штабу Блоку Петра Порошенка в регіоні різко висловився Євген Жовтяк — єдиний кандидат по 95-му округу, який заради поразки Мельника зняв свою кандидатуру з виборів у 2012 році, щоб не розпорошувати голосів:

“Тигов взагалі ніхто — виконроб у забудовника Лева Парцхаладзе. Для мене достатньо, що на попередніх виборах він балотувався від створеного кланом Януковича проекту “Наталя Королевська”, до того балотувався від “Ліберальної партії”. У такому віці люди не змінюються!”.

“Він такий, як і Кутовий, який йшов від Батьківщини та став “тушкою”. У нього відсутні переконання. Сьогодні сильний Порошенко, і він, прикриваючись Порошенком, буде “залагоджувати” свої справи, завтра, якщо похитнеться Порошенко, перебіжить до переможця, і прикриваючись новим все так же буде вирішувати свої справи”, — переконаний Жовтяк.

На виборах після Майдану в 95-му окрузі фактично вибору немає. Основна боротьба точиться між уже згаданим забудовником Тиговим і екс-регіоналом, міським головою Бучі Анатолієм Федоруком, за головування якого родина нардепа-комуніста Ігоря Калєтніка створила в лісі так зване “Бучанське Межигір’я”.

zhezheraАвторка: Олена Жежера, журналістка для “Української правди”.

3 коментарі

 1. Яна 15 Жовтня 2014 at 19:34

  Абсолютно вірно! невдалі фотографії бувають у всіх. Тілько дивлячись хто що фотографує. одна справа усміхнене обличчя жінки, а зовсім інше – внутрішня поверхня стегон чоловіка. Хоча знов таки, на любителя, хто на що полюбляє дивитися і куди зазирати. Хто – в очі, а хто – трохи вище задньої поверхні чоловічих стегон)

  176.104.8.2**

  • stas 15 Жовтня 2014 at 20:11

   Яно , я згоден, що авторка приділяє забагато уваги, ак Ви написали “вище задньої поверхні чоловічих стегон”.

   Дуже упереджене ставлення. Взагалі замість подачі фактів – одні висновки, та й ті висмоктані з пальця.

   95.158.36.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539