Карплюк – мерський вибір Прирірпіння

8

Редакція “Сайту громади Приірпіння” отримала попередні результати підрахунку голосів в Ірпені, Ворзелі, Коцюбинському та Гостомелі.

Дані надані в.о. міського голови Богданом Мельничуком.

За результатами голосування переміг забудовник Володимир Каплюк.

Він набрав загалом 10 544 голоси (31,1 %). Знаково, що у його кума-забудовника екс-“регіонала” Анатолія Федорука, який прагне стати нардепом, кількість голосів у Приірпінні майже тотожна  (у Федорука 31,8%).

Тобто у них практично один і той самий виборець.

Афганець Ігор Панасюк, який отримав нагороду від Януковича під час майдану, посів 2-ге місце, загітувавши 6 165 виборців (18,2%).

Третє місце посів чинний в.о. міського голови “свободівець” Богдан Мельничук, за часів управління якого в Ірпені не було дерибанів. Попри низький рейтинг партії в Приірпінні йому довірили свої голоси 5 312 виборців (15,7%). Це засвідчує те, що особистий рейтинг політика Мельничука в кілька разів вищий за партійний.

Нагадаємо, що саме “свободівець” Ігор Домбровський люстрував екс-міського голову і регіонала Володимира Скаржинського у лютому й після цього пішов на фронт.

Як стало відомо редакції, переможець Володимир Карплюк ще не розмовляв з в.о. міського голови Мельничуком, який за сумісництвом є і секретарем ради, про те, чи залишається Мельничук, за часів якого не відбулось жодного дерибану, в раді, яку він очолить секретарем.

Щойно стане відомо про такі перемовини, ми одразу повідомимо читачів “Сайту громади Приірпіння”.

Член вищої кваліфікаційної комісії суддів Віктор Мікулін, якого підтримував на виборах одіозний екс-ректор податкової Петро Мельник, попри свої сподівання позмагатись із забудовником-Карплюком за першість, показав 4-й результат.

Кандидат набрав 1939 голосів (5,7%).

“Ударівець”-дерибанник Леонід Танцюра, хоч і незаконно використовував агітацію у стилі блоку Петра Порошенка, але це йому не дуже допомогло. У порівнянні з партійним рейтингом блоку, від якого він себе позиціонував, він набрав 1 610 голосів (4,7 %).

Олег Бенківський, який хотів стати мером ще 2010-го року, набрав на цей раз 1012 голосів (13 %). Він є членом громадської ради при органі місцевого самоврядування Ірпеня.

bord

Саме обрання цього складу громадської ради підтримали адепти церкви Сандея Аделаджі.

“Радикальна” дружина депутата-дерибанника і прогульнка Ірпінської ради Ярослава Місяця – Марина Власюк, – яка сама ж, як депутака входить до топ-10 прогульників Ірпінської ради теж попри високий рейтинг Радикальної партії Ляшка нарала порівняно незначний відсоток голосів.

За неї проголосувало 964 виборці (2,8%).

Активіст і захисник зелених зон Лаврентій Кухалешвілі, який має практично однакове електоральне поле з кандидатом Богданом Мельничуком набрав 958 голосів (2,8%).

Михайло Мацелик, який працював екс-заступником міського голови за часів Володимира Скаржинського, а зараз є деканом податкової академії, який там почав працювати за часів Петра Мельника не набрав і тисячі голосів.

Він набрав 905 голосів (2,7%).

Член партії “Батьківщина” Микола Волик набрав лише 791 голос (2,3%). Як і у випадку з кандидаткою Власюк, це доволі низький показник у порівнянні з рейтингом партії.

Знаково, що Волик невдало балотувався на посаду депутата Ірпінської міської ради 2010-го року, а тут вирішив, що його оберуть міським головою міста.

Роботу насальника ЖЕК-у Ірпеня мешканці Приірпіння цінують настільки, що Михайло Ковальчук отримав мало не передостаннє місце, набравщи 719 голосів (2,1%).

Самовисуванець Бурчак Володимир посів майже останню сходинку. Він набрав 465 голосів (1,4 %).

Молодий кандидат-очільник управління Держкомзему Ірпеня Тимофій Нестеренко, який розповідав виборцям, як отримати ділянку, показав найнижчий результат – 394 голоси (1,2%).

samooborona

Якщо виборці, спостерігачі або журналісти зафіксували порушення під час виборів у Приірпінні – надсилайте їх редакції для подальшого опублікування.

8 коментарів

 1. Анонім 27 Жовтня 2014 at 14:02

  Выборы закончились харе херню молоть, и, своими лживыми-корыстными публикациями задуревать людей, они сделали свой осознанный выбор, мый ногы лягай спать!

  95.158.34.**

 2. Сергій 27 Жовтня 2014 at 14:43

  На жаль, у Богдан Мельничука був низький рівень агітації у цій передвиборчій гонці.
  Обличчя ж Карплюка фальшиво посміхалось з кожного паркану, роздаючи брехливі оціцянки-цяцянки.
  Як завжди порядність і чесність терпить фіаско. На жаль, нічого не змінилось…
  Серйозніше, панове , необхідно братись за вибори. Скромність тут не вважається перевагою, а навпаки грає на користь процесу маніпулювання свідомості виборців фальшивими обіцянками.

  91.197.217.**

 3. Микола 27 Жовтня 2014 at 15:53

  Цікаво, що буде робити Карплюк з другим кабінетом, а другий кабінет з Карплюком (у них же “кохання”).

  146.0.84.**

 4. ляля 27 Жовтня 2014 at 16:50

  мда.теперь кумовья не только Бучу будут грябить и застраивать, вот и дорвались до Ирпеня. посмотрю сколько времени понадобиться ирпенчанам, чтоб понять что их сделали как слепых котят.

  178.94.172.**

 5. Надія 27 Жовтня 2014 at 17:48

  Не довго музики гратимуть,до повернення Домбровського.

  192.162.135.1**

 6. Микола 28 Жовтня 2014 at 14:56

  Сьогодні в приміщенні Ірпінської міськради Карплюка водив по кабінетам новий ад’ютант – депутат Денисенко Ю.О. Думаю найближчим часом Карплюк подасть його на секретаря (Мельничук з такими працювати не захоче). Цікаво побачити реакцію другого кабінету і звичайно Місяця та Власюк на це дійство. Ну і чекаємо від колишніх друзів Денисенка якоїсь реакції. Шкода Ірпінь – мали змогу обрати нормального мера, а натомість вибрали… Сподіваюсь весною держава надасть шанс а жителі приірпіння ним скористаються та виправлять помилку зроблену 26 жовтня.

  146.0.84.**

 7. Дима 28 Жовтня 2014 at 20:26

  это в очерной раз доказывает, что народ наш, в большинстве своем просто биомасса. Повелись на красивае журналы. А то что платить за это в итоге они и будут своими пенсиями и з.п. ума не хватает.

  146.0.85.2**

 8. Ворзель 16 Березня 2015 at 15:10

  Карплюк, очередной прокол ирпенской громады. Жаль.безумцев.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539