Родина Садовського приватизує гуртожиток ДОК-у

6

Авторка: Ольга Матюшина

До редакції “Сайту громади Приірпіння” наше джерело надіслало документ. Це розпорядження селищного голови Вадима Садовського, який дбає про “знедолених” родичів і одноосібно дає їм приватизувати кімнати у гуртожитку на Доківській.

Так, згідно з текстом документу, кімнати у приватну власність отримують Дмитро Іванович Садовський (повний тезка брата селищного голови) та Ольга Володимирівна Садовська, яка за збігом обставин є повною тезкою дружини брата селищного голови Вадима Садовського. А також їхні діти.

Конфлікту інтересів селищний голова у тому, що одноосібно дозволяє родичам приватизацію нашого майна, мабуть, не бачить.

samooborona

І друга сторінка скандального розпорядження.

samooborona

Так власність громади переходить в руки родичів селищного голови, які далеко не бідують. Важко повірити у те, що брат Садовського, керівник Деревообробного комбінату (ДОК), живе у гуртожитку.

samooborona

Брат Дмитро Садовський, за нашої інформацією, проживає насправді у селищі Шпитьки, а не в кімнаті гуртожитку, який просить разом із дружиною та дітьми приватизувати.

Власність у гуртожитку перепадає і племінницям селищного голови – Марії Дмитрівні Садовській та Софії Дмитрівні Садовській.

У соцмережі “Вконтакте” можна всім дізнатись про те, як живе “тезка” племінниці селищного голови Коцюбинського, якій так необхідна житлова площа в гуртожитку. У цієї дівчини за дивним збігом обставин, як і в племінниці Садовського, є сестра Софія.

samooborona

На життя  дівчина тут не скаржиться. Її бажання – поїхати на море, аби відпочити. І воно здійснюється мало не щороку.

Дівчина, яка має недешевий телефони дуже любить подорожувати.

sam

Аж не віриться, що їй нема де жити… Можливо, це зовсім і не племінниця Садовського, а дійсно просто тезка?

З-поміж світлин можна побачити, як Марія Садовська відпочиває у негуртожитському дворі на розкішному і доглянутому газоні, який коштує немалих грошей. Під фото підпис – вулиця Лугова, Києво-Святошинський район.

sam

До слова, у селі Шпитьки, де за нашою інформацією і мешкає брат Садовського – Дмитро, дійсно є вулиця Лугова.

З-поміж підлітків стає популярним анкетування в соцмережах. Ось який вид з вікна одноліткам надсилає Марія Садовська. І це не вид з вікна на вулиці Доківській. Швидше за все, це і є вид з вікна заміського будинку.

sam

А так “гуртожиток” виглядає, очевидно, зсередини.

samooborona

Дівчина, яка проситься пожити бодай у гуртожитку, грає у гольф і побувала у понад 15-ти країнах.

sam

Ось розклад поїздок на літо, що минуло.

samooborona

Дівчина, якій дали кімнату в гуртожитку, зізнається, що грошей їй на все таки не вистачає.

samooborona

І Марії дуже шкода безхатьків, які в принципі могли б пожити в гуртожитку, який приватизують…

samooborona

Своїх батьків, які забезпечили підлітку безбідне життя, Марія вважає речами.

samooborona

Щоправда, на зауваження однолітків, що батьки не речі, виправдовується і таки погоджується з тим, що до речей батьків зараховувати не слід.

Але цей колаж дає чітке розуміння того, що Марія Садовська, чий профіль ми знайшли у соцмережі, таки племінниця Садовського, бо на цьому фото – його рідний брат із дружиною.

Про те, що на фото саме Дмитро Садовський нам підтвердило джерело в Коцюбинській селищній раді.

Як же з таким рівнем життя, сучасною технікою, хорошим житлом у той час, коли інші люди, втому числі й вимушені переселенці, так потребують даху над головою, можна було віддати нашу власність, власність громади, під приватизацію?

Відповідь дуже проста і лежить вона завжди в площині політичної культури, яку в питаннях-відповідях анкети юної панянки Садовської чітко видно.

Ось знакова реакція на прохання друзів деталізувати в анкеті, хто, на думку родички Садовського, був красивий у школі.

sam

І ще одна красномовна відповідь на питання: як дівчина хоче змінити світ на краще.

samooborona

За кілька годин після публікації на “Сайті громади Приірпіння” акаунт користувачка знищила, як і підліток Олексій Чижик, чиїм акаунтом для реклами сектантських семінарів послуговувався депутат в рясі Микола Ільницький.

samooborona

Садовські – це не єдине прізвище, яке привертає увагу в цьому розпорядженні про приватизацію. Тут у власність дають кімнати ще й Сергію Вікторовичу Боримському. Його акаунт “Вконтакті” майже неактивний.

Віктор Боримський – не лише депутат Коцюбинської селищної ради. Це на додачу ще й шуряк селищного голови – брат дружини Садовського – Тетяни. Він отримав ділянку у Біличанському лісі. З-поміж Боримських у списку числиться також і Антоніна Боримська.

Також житлова площа дісталась родичу депутата-комуніста Василя Концеби, чию родину загаломнаділили так, як не могли мріяти і при комунізмі. Він теж отримав ділянку в Біличанському лісі.

У березні місяці, коли Садовський так “добре” розпорядився, селищний голова Коцюбинського не забув собі виписати премію за таку успішну роботу.

samooborona

На таких чиновників не вплине жоден майдан Гідності.

Що ж змінилось?

Отець-депутат Микола Ільницький незаконно приватизує приміщення дитсадка, прикриваючись вимушеними переселенцями, яким нема де жити (а офіційна оренда що не дозволяє їм жити там?), а селищний голова Садовський дає одноосібно родичам, які цього блага насправді не так уже й потребують, право приватизувати гуртожиток. А тут, до речі, могли б жити переселенці, якими нібито так опікується депутат в рясі.

Поки такі люди, як наш земляк Ігор Домбровський воюють за нову Україну тут в тилу найбільший ворог в особі чиновника екс-“регіонала” продовжує нас обкрадати й за його згодою нас обкрадають й інші депутати.

Але рано чи пізно за таке мародерство під час війни доведеться кожному з місцевих урядників відповісти.

matushynaАвторка: Ольга Матюшина, журналістка

6 коментарів

 1. ella24 10 Листопада 2014 at 15:03

  хм…так есть же прокуратура. Всё зависит ог громады. Все прекрасно знают, любые документы в рамках криминального производства можна от ме ни ть.

  185.26.180.1**

 2. hools 11 Листопада 2014 at 16:48

  Ау редакция! Сайт превратился в ресурс с базой заказного материала на неугодных “журналистам сайта”. Ольга зачем трогать детей? Вызывайте “рэмбовского” он один люстрировал Скаржинского и дубль2 с Садовским….
  P.S.
  Как отнеслись бы, “редакторы” сайта (смешной сайт, гонимый на неугодных) если о их детях опубликуют “журналіське розслідування”? Например о сыне Ольги, и о том откуда у него такая фамилия????

  78.111.176.1**

  • Ольга Матюшина 12 Листопада 2014 at 09:25

   Відповідно до статті 1 Закону № 500-VI «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” четвертою обов’язковою складовою статусу мешканця гуртожитку (окрім відсутності власного житла та законної реєстрації за місцем проживання у гуртожитку), яка є обов’язковою умовою для реалізації конституційного права на житло на підставі Закону № 500-VI, є фактичне проживання протягом п’яти років за місцем реєстрації в гуртожитку.

   Ось ми і з’ясували, чи мала родина Садовського та його родичі право на приватизацію кімнат в гуртожитку.

   В соціальних мережах є опції налаштування приватності. Це вибір кожного, відкрита чи закрита його сторінка для всіх. Щодо родичів політиків, то їхні соцмережі журнаілсти провідних ЗМІ моніторять.

   http://ukr.obozrevatel.com/politics/80534-diti-politikiv-i-sotsmerezhi-shik-i-rozkish.htm

   http://tabloid.pravda.com.ua/photos/513838a8662e7/

   http://7days-ua.com/news/108348/

   Інформацію до статті взята виключно з відкритих джерел.

   Ідемо далі, я звичайно розумію, що Ви могли бути не обізнаними в ЗУ, але що за питання, звідки прізвище у сина Ольги??? Як звідки?? Я в законному шлюбі і цілком природно, що у дитини прізвище батька. Я цього ніколи не приховувала.

   Окрім того, я не депутат і в моїй родині не має депутатів, тож вивчіть гарненько чинне законодавство перш ніж робити «журналістські розслідування».

   Я не прошу жодної пільги, не прикидаюсь малозабезпеченою і не прошу покращення житлових умов за рахунок держави. На 13 метрах гуртожитку, що перебуває у державній власності, не прописую 4 членів своєї родини і не прошу надати право власності своїй дитині на відібрані у громаді 13 метрів.

   Це ганьба, шановні!!! Має бути соромно!!!! Дали б ці кімнати військовим з Криму чи вимушеним переселенцям, яким нема де жити.

   95.158.25.1**

   • Ладко 12 Листопада 2014 at 10:13

    — Дали б ці кімнати військовим з Криму чи вимушеним переселенцям, яким нема де жити.

    Прихистив вже один біженців, і що?
    Тепер воюють матюшини, щоб їх там не було…

    95.158.60.**

   • Ладко 12 Листопада 2014 at 11:32

    Цитата:
    Ольга Матюшина
    29.07.2014 о 20:57
    Той, хто зможе піти від нашої родини в лави української армії армії, – це мій син.

    Ольга Матюшина
    12.11.2014 о 09:25
    Я в законному шлюбі і цілком природно, що у дитини прізвище батька.

    Щось не складається… У законному шлюбі, але чоловіка немає???

    95.158.60.**

 3. Luba 12 Листопада 2014 at 13:05

  Садовский совсем офигел, приватизировал чуть ли не весь этаж
  хотелось бы посмотреть как его семейка живет в общаге
  В 2 комнатах Борымские (семья жены Садовского), в 2 комнатах Чебатыревы (семья жены брата Садовского) и еще в 2 комнатах семья брата Садовского и еще 2 комнаты Кондыбе (верному депутату сельсовета)
  ясно что они там не живут
  просто отжали чтоб потом перепродать
  а ведь есть люди, которым действительно негде жить
  молодым врачам, учителям, воспитателям в детских садах
  много молодых семей не имеют своего жилья и рады были бы хотя бы комнате в общежитии
  чтобы поселиться в этом общежитии все знают нужно иметь хорошие отношения с заведующей
  100 доларов за поселение
  и если в комнате живет 2 человека, то комунальные платить надо за троих
  такова ставка за риски заведующей
  санузлы и туалеты там просто ужасные
  но судя по фотографиям семьи Садовского они не жалуются

  178.54.60.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539