Безапеляційна поразка: прокурор Матвієць VS Бархоленко

1

шилоНа екс-депутата Бучанської ради подав до суду екс-заступник прокурора Київської області Анатолій Матвієць. Позивач впевнений: діяльність Бархоленка загрожує його честі, гідності та діловій репутації.

Розслідування Бархоленка на сайті “Народна воля” Матвієць вважає недостовірним, вимагає вилучити матеріал із сайту.

Першу інстанцію Матвієць програв і подався до апеляційного суду.

Екс-заступник прокурора хоче спростувати інформацію, що свого часу він не побачив складу злочину у незаконних, на думку Бархоленка, діях міського голови Бучі Анатолія Федорука і опісля отримав 3-кімнатну квартиру.

“Я не думав, що після рішення першої інстанції цей діяч і земляк Федорука подасть апеляцію, це мене відверто здивувало. Ну, як можна подати до суду на те по чому повинна бути порушена кримінальна справа, а не спростування,” – розповідає Віктор Бархоленко.

сайт Народна воля

На засіданні суду, яке тривало близько години, екс-заступник прокурора Матвієць так і не з’явився. Знаково, що його інтереси представляв юрист Юрій Бондарев. Це той юрист, який представляв інтереси Бучанського ЖЕК-у у резонансній справі щодо Бучанського межигір’я.

Не минуло й доби після суду, як невідомий чоловік зателефонував Бархоленку, представився журналістом “Інтера” й попросив про зустріч поблизу кафе.

Екс-депутат та активіст запросив його до себе в офіс, але від інтерв’ю намагався відмовитись, бо не вважав себе фахівцем в темі.

“Я йому сказав, що не фахівець з питань політики але він наполягав. Я погодився, хоча Я відразу запідозрив якусь підставу, тому що до мене зазвичай приїздять журналісти щодо питань корупційних і кажуть конкретно про якусь персону чи незаконний факт,” – каже Бархоленко.

“Пізніше він передзвонив, сказав, що вже на вул. Карла Маркса і запитав як до мене проїхати. Хлопець до 30-ти років, невисокий на зріст, коли я його побачив, одразу подумав, що за журналіст такий, схожий на тітушку. Він якось миттєво вилив на мене зеленку, я й не встиг зрозуміти, що відбулося, тільки очі почали пекти, а він побіг в сторону Бучі, уздовж мосту. На трасі його підібрала сіра автівка,” – додає чоловік.

Безымянный

Заяву до правоохоронних органів потерпілий не писав, але наголосив, що коло осіб, яких він підозрює – доволі обмежене.

У 2008-му році невідомий скоїв замах на Бархоленка.

Правоохоронці так і не знайшли винуватця.

1 Comment

  1. Федорук мстит с Карплюком 19 Листопада 2014 at 14:40

    Это Бархоленку мстят за его деятельность Федорук и карплюк. Им очень не нравится когда пишут за их преступную деятельность. Ведь если народ весной не изберет заново Карплюка то соответственно в раду не пройдут его люди. И он потеряет много потраченных сил и средств. Ведь Федорук уже потерпел фиаско. С 6 нулями. ))

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539