Арештували друга Кириченка

21

кайданки7 років позбавлення волі – це вирок суду гостомельчанину Вікторові Бондаренку.

У 2007-му році власник охоронної фірми “Сигнал” та будівельної фірми “Вектор” Віктор Бондаренко впритул розстріляв двох гостомельчан.

“Влітку мій син їхав на машині. На велосипеді перед машиною просто по середині дороги їхали молодики. Як виявилось потім, з-поміж них був син Бондаренка – Владислав,” – розповідає Устина Шевчук, мати потерпілого.

“Мій син висунувся з вікна і попросив хлопців з’їхати на узбіччя дороги. Хлопці не послухались, почали говорити різні непристойні речі та показувати непристойні жести. Мій син їх об’їхав. А за півгодини до машина сина вже біг з пістолетом Бондаренко. Він вистрелив у сина впритул. У сина одразу витекло око і вирвало половину обличчя,” – крізь сльози пригадує мати.

Зараз хлопець інвалід 2-ї групи. І родина переконує журналістів, що всі 7 років судів їм постійно погрожують.

Перепало й пасажуру Олександра – Володимиру, який проходив у справі як свідок. Йому Бондаренко вистрелив в голову, хлопець майже втратив зір, повністю осліп на одне око. Він також отримав в результаті травми інвалідність 2-ї групи.

Устина Шевчук навіть переконана в тому, що зловмисник два роки тому убив її другого сина, який пообіцяв справу про захист рідного брата у суді довести до кінця.

“Старшого сина теж вони вбили. Бондаренко мені сам сказав, що це справа його рук і додав: “Але спробуй довести! У тебе грошей не вистачить мене посадити. Я кому треба заплачу і мене звільнять, я усю вашу родину в асфальт позакатую,” – стверджує мати.

У Бородянському суді сьогодні суддя Стасенко виніс вирок.

вирок Бондаренку

“Суд пройшов усі інстанції і повернувся знов на розгляд до першої інстанції. Перший суд був у 2007-му році, тоді Бондаренка виправдали. Апеляція також була на його боці. Але суд вищої інстанції став на бік постраждалих, скасував рішення Апеляційного суду і призначив повторний розгляд справи в Бородянському суді”, – розповідає адвокатеса потерпілих Марина Майко, яка веде справу останні 1,5 роки.

Джерела редакції у гостомельській раді повідомляють, що засуджений Бондаренко – близький друг селищного голови Анатолія Кириченка:

“З Кириченком вони дружать родинами. Часто Кириченко любив відпочивати у Бондаренка в кафе та в лазні. А в робочий час усіляко лобіював його інтереси в раді. Наприклад, усі ремонтно-будівельні роботи об’єктів, що стоять на балансі в раді, проводила фірма Бондаренка і це навіть не обговорювалося. Хоча вартість робіт була завищена в кілька разів, а роботи були неякісними. Інших варіантів навіть не розглядали”.

“На ремонт фасаду школи № 13 у 2011 році було витрачено 260 тисяч гривень бюджетних коштів. Ремонт був зроблений восени, а на весну все обсипалося і зараз є потреба в ремонті знову,” – розповідає джерело.

sam

Навіть у день засідання суду гостомельчани бачили, як Кириченко та Бондаренко разом сиділи у кав’ярні Бондаренка – “Векторі”.

Після інциденту стосунки між друзями не змінилися, але односельці зазначають, що Бондаренко почав частіше ходити до церкви і навіть встановив пам’ятника Андрію Первозваному на в’їзді в Гостомель.

Цей монумент Бондаренко відкривав разом із другом Кириченком.

“Після того, як проти Бондаренка відкрили кримінальне провадження, Кириченко намагався його “відмити”. Кілька разів він протягував його кандидатуру на почесного мешканця Гостомеля. Але безуспішно,” – пригадує джерело в Гостомельській раді.

Також йому вручали показово подяки та громоти.

У 2011 році його охоронна фірма Бондаренка “Сигнал” стала підприємством року – одна із різновиду “комерційних” нагород.

Бондаренко 3

Далі Бондаренко навіть став знаним “лауреатом” ордену “Лицаря Вітчизни”, який заснувала міжнародна організація із красномовною назвою “Асамблея ділових кіл”, засновники якої є бізнесменами, що преміюють самі себе.

лицар вытчизни

І от рік тому він отримав чергову нагороду від народного депутата.

Безымянный

Та походи в церкву та грамоти не вплинули на поведінку Бондаренка. Ось що пишуть про нього у соцмережах:

Бондаренко - ауды

На цих виборах аби себе убезпечити, Бондаренко очолив навіть штаб кандидата від блоку Петра Порошенка Олександра Тигова. Але і це не врятувало від арешту.

Окрім того, що Бондаренкові присудили 7 років позбавлення волі, він повинен сплатити компенсацію потерпілим у розмірі 500 тисяч гривень.

За смерть другого брата досі ніхто не відповів.

21 коментар

 1. Знакомый 21 Листопада 2014 at 13:19

  Ну начнем с того, что “потерпевший” изначально был далеко не на велосипеде, а на Газеле с другом или братом. И этой самой Газелью и был сбит один из тех самых парней которые как бы “хамили”. Да при том так, что он потерял сознания на час и было сломано колено, которое в итоге было заменено на искусственное. Это был сын Бондаренко. И это как раз было возле их дома. А отец Бондаренко защищал сына в состоянии аффекта.
  Это называется перекручивание фактов.
  Думаю, что любой бы так себя повел!

  • vota 22 Листопада 2014 at 00:24

   *“Влітку мій син їхав на машині. На велосипеді перед машиною просто по середині дороги їхали молодики. Як виявилось потім, з-поміж них був син Бондаренка – Владислав,” – розповідає Устина Шевчук, мати потерпілого.*
   читати навчись

   • Знакомый 24 Листопада 2014 at 12:57

    Ага)) Читать умею) Статью уже поправили.

 2. Справедлива 21 Листопада 2014 at 15:41

  З ваших матеріалів виглядає, як справа шита білими нитками. Нічого не зрозуміло. АБСОЛЮТНО

 3. Гостомельська громада 24 Листопада 2014 at 00:15

  Судя по стилю написания ( ну и ошибкам в правописании) статью сочинила дешовая журналисточка ЖЕЖЕРА.
  Это шрайбало любит поупражняться в грязных заказаных статьях и причем ни один факт которое оно приводит ничем не подтверждается то оно дело до Прилипка имело а теперь нашло себе новую жертву –Бондаренка.
  Ну если ты такая «справедливая» то напиши народу по-чесному , кто такая Шевчук и что сталось с ее детьми : один пропойца котрого бросила жена – повесился, один умер от рака , тот что типа потерпевший – наркоман. Сама же «мама» это черноротая скандалистка , которая состоит в партии «Регионов» вылизывала ж… Мельнику , на улице никто с ней не общается по понятным причинам (не трогай г-но не будет вонять).
  Это откуда оно взяло, что фирма Бондаренка делала ремонт фасада школы №13- это просто брешь , и на фото школа №3 Ирпень!!!
  Ну и на последок , если узаконят статью «За наклеп» то Жежера и Шевчук будут сидеть в одной камере , я в этом ни на грамм не сомневаюс ь, если они сами не утонут в том дерьме которое бросают на людей!!!!
  И к большому сведению всех «жаб» и «доброжелателей»- Бондаренко в тюрьме не сидит, да он под следствием но это ровным счетом ничего не значит, это порядочный человек с которого решили поиметь денег, он помог очень многим и мне тоже когда у меня были серезные проблемы.
  Виктор Иванович все нормальне люди за тебя , держись !!!!!!!!!!!!!!!!

  • Анонім 27 Листопада 2014 at 16:39

   Что значить люди: “Люди за тебя” !!!!!!!!!!!! Я гостомельчанка и знаю о нем! Он и його син – бандиты!! Думаю что они люди высшего общества и творят что хотят!! Уроды

   • Знакомый 2 Грудня 2014 at 12:27

    А я знаю лично их обоих) Бандиты?)) Не смешите меня)))Обычные люди, обычная семья)

    А автору статьи я бы рекомендовал не уподобляться желтой прессе. Хуже ваты стали.

 4. Ирина 24 Листопада 2014 at 22:09

  Мне очень интересно, откуда такие познания!?? Во -первых, не могу судить о профессиональных возможностях журналиста, но считаю что статья по существу написана. О черном роте Шевчук как жительница Гостомеля не слышала ничего. Соседи с ней общаются, даже больше, большая половина поселка кулаки за нее держит, так как не одного человекам калечил Или обидел Бондаренко. Во -вторых, все прекрасно знают, что на фото именно фасад 13й школы, в ремонт которой по документах прошло десятки тысяч гривен, а результат не тянет и на 10000 гривен! Тут еще о директоре школы забыли сказать. А он кстати, легок на помине, собирается у родителей характеристики на Бондаренка собирать, типа он такой “меценат”. Это еще им никто не занялся!( а обо всем остальном, никто не был и даст бог не будем на месте потерпевшего парня. Печально будучи молодым парнем остаться калекой с изуродуванным лицом! Говорить можно многое. Но нада смотреть правде в глаза! И во-третих, синочек мажера неоднократно был замечен в подобных инцидентах и чего правду таить, про “пересаженную чашечку на колене” мало кто может сказать! В драках и на дискотеках он ведет себя не как человек который перенес травму!!!

  • Гостомельська громада 25 Листопада 2014 at 14:40

   О а фото школы быстренько поменялось, оперативно!
   Ира а ты что КРУ или ты документы видела или акты выполненных работ все факты вы берете на базаре!!!!!!!!
   Продажные журналистские дешевки!!!!!!!!!!!!

  • Шевчук Альона Ігорівна 28 Лютого 2015 at 11:16

   Чуєш ти у моєї бубусі не чорний рот цей бандюган погрожував моєму батьку вбити і мене а через рік його вбили

 5. Гостомельська громада 25 Листопада 2014 at 01:35

  Жежера тобі давно пора в Кічеєво !!!! Це ж треба мати таку хвору уяву , що судиш усіх по собі , не суди бо ти не Бог і не суддя !! Це в тебе що агонія від недостатньості чоловічої уваги (бо в кого встане на таке уйо), то сходи до сексопатолога або магазин секс-шоп може подобрішаєш!!!!!!!!!!!!

 6. АНТИЖЕЖЕРА 25 Листопада 2014 at 01:42

  А брат пообіцяв довести справу до того як повісився чи вже після того ??????????????????

  • Шевчук Альона Ігорівна 28 Лютого 2015 at 11:21

   Мій батько не повісовся його вболо я навідь чула як бабуся читала закльченя і там навідь не йшлося про повішеня

 7. Небайдужий 25 Листопада 2014 at 14:17

  Шановна Гостомельська громадо! Судячи з того, як Ви пишете слово “по-чесному” та “дешовая”, пубілчно закликаєте ухвалити один з диктаторських законів “про наклеп”, та і загалом пишете свій коментар мовою “Регіонів” – спробую промовчати, звідки вилізли Ви і кому вилизуєте Ви. Вам бракує доказів у статті та чомусь, водночас, кожне Ваше слово у коментарі – нічим не підтверджено і, на жаль, більше схоже на брехливу “заказуху”. Тож спробуйте підтягнути СВОЮ орфографію, витерти СВОГО чорного рота та ЗАЛІЗТИ у ті “регіони”, звідки, власне, вилізли саме ВИ.

 8. Гоша 27 Листопада 2014 at 23:40

  Во-первых,гостомельська громада, пишите от себя,а не сплетни собираете и сценарий фильма тут пишете,во-вторых вы пишете что один сын повесился и как же это он поодбивал себе все внутреные органы и пошёл вешаться,а не вы ли его повесили? И пьяниц на хорошо оплачиваемую работу не берут и повышение не предлагают,что и было в его случаи.

  • житель Гостомеля 13 Лютого 2015 at 11:57

   Гоша це в тебе мозги відбиті (і це не лічиться) а я знаю оту сімейку Шевчуків не з базарних опусів , усі придурки і кончіти ( крім одного сина який помер від раку), а той що повісився однокласник моєї жінки ,так що не треба тут умнічати і обс…ти людину . Спочатку подивися на себе в зеркало помийся підмийся щоб від тебе не смерділо , як від усіх “розумників ” які тут пишуть.

   • Шевчук Альона Ігорівна 28 Лютого 2015 at 11:24

    Ви хочето сказать що мій ботько був кончений і я кончена так ні ви дуже дуже помиляєтесь

   • Шевчук Альона Ігорівна 28 Лютого 2015 at 11:28

    Ви хочете сказати що моя сім’я кончена да,ні ви дуже дуже помиляєтесь у мене сім’я нормальна

 9. Шевчук Альона Ігорівна 28 Лютого 2015 at 11:30

  Все що розповіла моя бабуся все це правда я була присутня на всіх судах і чула як Бондаренко на суді погрожував вбити всю сім’ю

 10. Розсудливий 7 Березня 2015 at 09:23

  Віктор до тюрми йшов усе своє свідоме життя! Він постійно нарощував конфліктні ситуації, очолював драки серед простих громадян селеща, а тому і попав на скамю пісудних. Жалко його як людину, але то що він зробив з Сашком і другими людьми це не повинно залишитись без наказання. Що вирішить апеляція ще нікому не відомо, якщо не підкупить то буде сидіти 7 років в тюрмі, він цього не витримає, здоровя в нього дуже похитнулось і слабке, пренести 2 предінфатні стреси це для нього багато.

 11. Гарем 23 Березня 2015 at 10:19

  Ждем на карантине нового ЗК – Кириченка Толика. Будет мурчать заедет на “Гарем”, даст на “О” пойдет к козам. “Мужиком” все равно ему не жить. ((

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539