Суслова з Дерев’янком, Гаврилюк з сином Присяжнюка

0

Новообрані депутати Верховної Ради у четвер присягнули народу України.

Після присяги одразу оголосили перерву.

У кулуарах журналісти загальнонаціональних телеканалів звернули увагу на те, з ким поряд постійно була мешканка Приірпіння Ірина Суслова.

Як повідомляла редакція “Сайту громади Приірпіння”, у партії Воля, до якої входить Суслова, відбувся розкол і Єгор Соболєв вийшов із неї, натомість в політраду партії включили Суслову, яку він перед виборами по-джентальменськи пропустив на 6-те місце списку прохідної Самопомочі.

samooborona

Соболєв, який виступає за люстрацію, вийшов зі своєї ж партії одразу ж після виборів і назвав Дерев’янка шахраєм.

У своєму блозі на “Український правді” Сергій Іванов, якого обрали головою КРК пояснює, чому у “Волі” стався розкол:

“Не знаю, чи є якийсь зв’язок між зміною Сусловою табору, а також її новим авто і айфоном 6-ї моделі, але, як на мене, то занадто багато раптових благ ще до прийняття присяги звалилось на молоду депутатку, яка ще пару місяців тому жалілась на старий апарат з розбитим дисплеєм, хронічний брак коштів та неможливість продати стару “Ауді” з давнім як світ кузовом. Може, лотерею виграла – мало що”.

Колишні однопартійці Суслової сфотографували її під ВРУ й наголосили, що у неї нова шуба та айфон.

sam

У раді журналісти теж помітили новий айфон Суслової.

sam

Від телефону новообрана депутатка відводить погляд, щоб глянути на Дерев’янка, який поруч дає інтерв’ю.

sam

Якісь спільні папери у двох нардепів були в червоній папці, Яку спершу тримав Дерев’янко, а потім перечитувала Суслова.

sam

Соболєв, який вийшов з Волі, став заступником фракції “Самопоміч” у парламенті.

Гаврилюк детально ознайомився з текстом присяги.

По праву руку від Гаврилюка сидить син екс-голови КОДА та “регіонала” Анатолія Присяжнюка – Олександр. Син “регіонала” Олександр Присяжнюк балотувався до облради від Фронту змін у 2010-му році і йшов під 5-м номером і тепер пішов до ВРУ від Народного фронту.

“Нова влада жодним чином не переймається злочинами обладержадміністрації Присяжнка. І це все пояснюється тим, що Присяжнюк застосував класичну схему батько при владі, а син в опозиції. Син балотувався у 2010-му від Фронту змін, яка створила в облраді так звану “справжню опозицію”. У регламенті облради це було записано чорним по білому,” – говорить екс-нардеп та екс-голова КОДА Євген Жовтяк.

Зараз помінялися лише ролі: син пішов у владу – батько в опозиції. Завдяки сину батька Присяжнюка не притягатимуть до заслуженої кримінальної відповідальності за злочини проти власності і виборчих прав жителів Київщини,” – додає Жовтяк.

Після присяги Гаврилюк вийшов у кулуари й опинився у полі  зору журналістів.

sam

Їм він розповів, що живе на квартирі.

Екс-“регіонал” Ярослав Москаленко, який голосував за антидемократичні закони 16 січня і згодом виграв вибори у 96-му окрузі, запостив на своїй сторінці, як він співає гімн із рукою на серці.

sam

Москаленко увійшов до групи “Воля народу”, яку очолив нардеп Ігор Єремеєв.

 

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539