Як здали Ірпінь: що отримають забудовники

3

Те, що новообраний голова Ірпеня Володимир Карплюк здасть інтереси громади – було зрозуміло з самого початку.

Саме тому я одразу ж написав заяву на звільнення з посади секретаря ради. Призначення представника клану забудовників Юрія Денисенка секретарем лише підтвердило такі побоювання.

І от перша сесія, яку підготували нам разом новообрані Карплюк та Денисенко наприкінці листопада, довела: все для забудовників і це все – коштом громади. Тобто за наш рахунок.

Депутати навіть не мали на руках всіх проектів рішень і по-чечетовськи голосували за все, що пропонував голова Карплюк.

Так забудовникам попробачали “взаємозаліком” кошти, які вони мали сплатити в бюджет згідно з договорами пайової участі. За ці кошти громада б могла вирішити свої проблеми.

Прийнявши до комунальної власності резервуар  чистої води 1 000м3 по вул.Полтавській загальною вартістю 1 069 624 16 гривень –  забудовникам С. Горбаненко, Ю. Огарі та В. Кравчуку (від імені яких за дорученням діє  Р.Дріжденко)  зменшили суму пайової участі на 60 %.

sam

Вони лобіювали це питання, бо  їхні новобудови розташовані  поруч – за адресою вул. Жовтнева.

Відділ економіки депутати зобов’язали внести відповідні зміни у договори.

Для іншого забудовника ,ТОВ “Газбудінвест”, який уже майже добудував свій будинок на вул. Полтавській, Рада лише зараз дала дозвіл КП “Ірпіньжитлоінвестбуд” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 5 років.

Представники “Газбудінвесту” навіть виходили з пропозицією про квартири у цьому будинку для черговиків, бо він насправді уже на стадії завершення, а земля досі не виділена. До слова, згідно договору пайова участь від цього об’єкту становить понад мільйон гривень і вона досі не сплачена..

У додатку до порядку денного з’явився проект рішення про затвердження матеріалів детального плану території забудови   кварталу м.Ірпінь обмеженого вул. Карла Маркса, Свердлова та садового товариства “Берізка”.

Це ділянка в районі  КП “Ірпіньводоканал”, де ще 2009-го року роздерибанили 7,5 га на 13 людей. По 10 соток під приватну забудову і по 30-40 соток під сільське господарство.

Зрозуміло, що ніякого сільського господарства не може бути на цих землях, де ростуть сосни. Це стандартна схема дерибану.Земельні ділянки були перепродані – передоручені. Ось як виглядає план забудови ділянки.

sam2

Як зазначав у своєму матеріалі Ігор Домбрвоський, тут попрацювали злагоджено цілі родини дерибанників – Пєші та Прилипки.

А рівно рік тому люди збирались  у будинку культури й виступили проти забудови цих 7,5 га багатоповерхівками. А до цієї ділянки група дерибаників хотіла доєднати ще 7 га. Таким чина площа забудови мала б зрости удвічі.

Це питання лобіював новообраний секретар Юрій Денисенко. Після мого виступу питання з розгляду знято.

Прокуратура, яка оголосила війну дерибанникам з клану Пєшого і Башуна, а значить і Денисенку, відстоює інтереси громади зараз у судах, аби повернути цю землю нам з вами.

На Карла Маркса – це не єдине пролобійоване питання.

Дозвіл на прокладання мереж газопостачання від місцевих урядників отримала ще одна проблемна новобудова за №34 в гр.В.Розвалов,  який має сотні тисяч боргів по сплаті  за відновлювальну вартість знищеної зеленої зони.

Більше того, забудовник без технічних умов вже підключив 5-ть своїх багатоповерхівок за адресою вул. Карла Маркса та Рильського до міського водогону.

Дозволи для прокладання зовнішніх мереж газопостачання електропостачання та каналізації отримало і ТОВ “Житло-буд”. Довгострокове будівництво багатоповерхівки в центрі міста завершено .а в міський бюджет кошти не поступили.

На цьому атракціон небаченої щедрості з боку депутатів не закінчився.

На центральному ринку є будинок № 118/19 (вул. ІІІ-го Інтернаціоналу), але із забудовником немає договору про пайову участь.

sam

Дві земельні ділянки знаходяться в оренді ТОВ “Білдінг Інвест “А-Я”, яке ще й не сплачує земельний податок ,але просить дозвіл на на прокладання зовнішніх мереж елекропостачання.

Безымянный

На пожаліли навіть дитячий майданчик і не дотримали норм безпеки.

sam

Але тоді я як виконувач обов’язків міського голови на виклик громадян виїхав на місце і викликав міліцію. Правоохоронці склали акт і змусили припинити роботи і засипати рів.

sam

У цій забудові в Ірпені дитячий майданчик мають розташувати на 10-му поверсі – майже вся земельна ділянка забудована.

Виникають питання і до дотримань норм безпеки під час будівництва.

Безымянный

Лише завдяки прокуратурі вдалося з нього стягнути суму у 100 тисяч гривень.

Але проблеми у нас з наповненням бюджету не лише з тими, хто будує багатоповерхівки

Так на цій сесії депутати дали дозвіл на виготовлення техдокументації із землеутрою для заправки КЛО. Товариство по вулиці ІІІ-го Інтернаціоналу працює вже півтора роки. Там є працівники автозаправки та закладу харчування “Борщ”.

Працівники є, заклад працює цілодобово, “середній чек” 100 гривень, а от у бюджет міста Ірпеня податки від цих працівників не надходять. То навіщо нам такий бізнес, який не наповнює бюджет?

Безымянный

ФОП О. Пікулик, який з високою ймовірністю є родичем екс-міського голови Коцюбинського та довіреної особи Анатолія Федорука на цих виборах, просить дати дозвіл на оренду земельної ділянки по вул. Попова 26а. Пікулик тут хоче побудувати побуткомбінат.

Це при тому, що тут уже зведено 7-й поверхів новобудови, яка, до речі, будується з самозахопленням землі, за оренду якої бюджет не отримав гроші, як і своїх 4% пайової участі.

Безымянный

Два питання зняли з розгляду. Виглядає так, що зацікавлені сторони просто не домовились із владою. Одне з цих двох питань – зарахування забудовнику Я. Корнуті як пайову участь робіт, загальна вартість яких нібито сягає дещо менше 1,5 мільйони.

Друге питання, яке зняли з голосування лобіював скандальний “Адмірал-Клуб”, який більше 3-х років користується земельною ділянкою аж 11 га. і мав би сплачувати щорічно податків близько 400 тис.грн.

Автор: Богдан Мельничук, депутат Ірпінської міської ради від ВО “Свобода”, який був в.о. міського голови Ірпеня з березня по жовтень 2014-го року

3 коментарі

 1. Вадим 5 Грудня 2014 at 14:40

  Єдиний хто без перекручуваннь і брехні, а лише фактами лупить по рилу дерибанникам. Влітку я сам бачив як з під дома викачували пожежними помпами воду яка проступила з під фундаменту. Навіть фото зберіг. Пізніше викладу.
  P.S. Богдану Мельничуку низький поклін! Він Герой нашого часу!

 2. Vladimir 7 Грудня 2014 at 21:25

  Пора Домбровському вертатися з війни на сході і проводити люстрацію тут. Громадськість підключиться, тільки покличте!

 3. Укроп Укропыч 23 Січня 2015 at 11:35

  Підтримую!!!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539