“Атлант” подарує затори на виїзді з Коцюбинскього

5

Перед сесією Коцюбинської селищної ради вирішив виступити забудовник “Атланту” – Вадим Каган.

Скандальна дискусія затягнулась на годину.Як з’ясувалось, без обговорення з депутатами селищним головою Вадимом Садовським був підписаний договір пайової участі.”Всі чудово пам’ятають, як і Садовський, і депутат Владислав Євстифєєв переконували, що без загального обговорення ми не будемо підписувати договір про пайову участь. Як таке могло статися і навіщо ми тоді щось обговорюємо сьогодні з забудовником, якщо договір вже підписаний,” – дивується депутатка Ірина Федорів.
“Моїх пропозицій, де я прошу спрямувати кошти в тому числі на розширення наявного дитячого садка, розбудову поліклініки не взяли до уваги. Кажуть, що це суперечить закону, бо від забудовника ми не можемо вимагати цього. А що нам заважає взяти гроші від пайової участі й спрямувати їх на те, що треба громаді? Нічого. Натомість ми будемо, як виявилось, будувати каналізацію, яка треба забудовнику та дорогу на Доківськиій. Навіщо нам тоді це будівництво? Що воно принесе громаді, окрім зайвого навантаження на інфраструктуру, яка цього навантаження не витримає?” – перепитує Федорів.budovaУ сусідній Бучі, яку рекламують і надалі як прекрасне житло поблизу столиці, через паразитарний підхід до розбудови соціальної інфраструктури вже колапс – діти в школах навчаються в три зміни.

Від школи забудовник залишив хіба що котлован. І міський голова Анатолій Федорук не перший рік не захищає інтереси громади.

котлован

За цієї влади в Коцюбинському вже були випадки, коли громада втрачала свою пайову участь: немає жодних виконаних обіцянок від забудовника ЖК “Коцюбинське”, немає пайової участі від будинку Пономарьова 2/2 (ані дитсадка, ані 5 трикімнатних квартир).

Але зараз у Коцюбинському мова навіть не йде ані про садок, ані про школу, ані про прийнятну дорогу до Києва. Тут пропонують лише каналізацію та ремонт дороги до об’єкта забудови, яку ремонтували в дощ.

doroga3

Забудовник Каган наголошує, що нова каналізація витримає навантаження 100 тисячного населеного пункту.

shema

“Так а навіщо нам каналізація для 100-тисячного населеного пункту? Може, це чергова афера Євстифєєва, який мріє забудувати ліс і тому каналізація проходить вздовж ділянок у скандальному Біличанському лісі?” – риторично запитує коцюбинчанка Ольга Матюшина.

“Нащо нам, 15-тисячному населеному пункту, каналізація на 100 тисяч за відсутності садків? А тут ще 10 тисяч населення додастся і до якої поліклініки вони будуть ходити? До якої школи? Як виїдуть з селища, де лише одна дорога?” – запитує Коцюбинчанка Ольга Матюшина.

Питання, як виїздитимуть з селища люди, де є по суті одна дорога, хвилювало і депутата Сергія Чернікова:

“Це ж буде колапс. Вже важко виїздити, а що буде далі. Як ви плануєте це питання вирішувати?”

Забудовник Каган чесно зізнався, що питення виїзної дороги – це не до нього. Тим більше, що виїзд з Коцюбинського вже розрекламований забудовником як прийнятний.

Про потреби громади Каган чути не хотів, бо у нього тут свої інтереси:

“Заубдовник має передати селищу від 2 до 4 %. ось що говорить закон. А влада має зробити всі дороги, всі мережі до будови. А що ж буде? Буде зовсім інше, ми будемо вкладати і 2, 4 і 7 % бо це треба і вам, і тим людям, які сюди заселяться,” – Каган.

Але відкритим залишилось питання, на що витратять ці мільйони гривень і чи буде це ефективно для громади селища.

Депутат Микола Мамчич таким вимогам забудовника, який по суті паразитує на інфраструктурі селища й нічого не дає селищу натомість, зазначив:

“А як масив без каналізації можна запустити?”

Але Каган на це питання не відповів і не раз наголосив, що це селищна рада йому має зробити все бюджетним коштом і оскільки не робить, то пайова участь піде на те, що треба забудовнику – мережі та дороги.

Тим більше, що клієнтів “Атлант” на своєму сайті заманює наявною інфраструктурою в селищі і говорить про те, що тут є два дитсадки.

sam

“Цинічна реклама новобудов, де не сказано про те, що у нас черга в садки мало не півтисячі дітей. А тим, кому не стає місця доводиться дітей возити в Київ і щоразу випробовувати на міць вестибулярний апарат малечі, яку вдома навіть не можна часто годувати перед виїздом,” – зазначає депутатка Ірина Федорів, чия дитина ходить у столичний дитсадок.

Кагану розповіли про те, що депутат Владислав Євстифєєв наголосив, що від “Атланту” громада отримає нечувано щедрий подарунок – дитсадок на 500 місць, який і мав би вирішити питання черги.

Але про обіцяні Євстифєєвом подарунки, як виявилось, забудовник чув вперше.

Більше того, за дитсадок на 120 місць (саме 120, а не 500, як обіцяв Євстифєєв), який буде розташований у новому житловому масиві, гроші попросить потім у держави, тобто знову таки у платників податків.

“Звернулися до Верховної Ради і сказали, що будуємо музичну школу в Броварах, щоб держава нам компенсувала. Станом на сьогодні жоден забудовник не повинен будувати нічого. Якщо я будую дитсадок. то він піде в ті гроші, що я витрачу тут. Потім я буду звертатися за компенсцією, яку мені ніхто не виплатить,” – резюмує Каган.

З слів забудовника, новий дитсадок на 120 місць йому має обійтися у 40 мільйонів гривень.

“Знаєте, що в Бучі побудували дитсадок на 140 місць за 17 млн гривень, а Ви кажете про 40 мільйонів і 120 місць. То, може, краще тоді дайте ці гроші, як передбачено законом у бюджет селища? Що ж виходить? Ми даємо людям тут будувати, а вони просто нічого селищу не дають,” – говорить член виконкому Богдан Слюсаренко.

«Яблуневий прорив»: у місті відкрили дитсадок

“У нас черга 400 дітей в садки, це при тому, що багато мам возять дітей у садки до Києва, каналізація потрібна знову таки забудовнику, бо без неї він не здасть будинки в есплуатацію, а ми отримуємо навантаження на всю інфраструктуру. Виходить, образно – ми здаємо квартиру квартирантам собі у збиток і нічого з того, що ви будуєтесь на нашій території не маємо,” – додає Слюсаренко.

На такі слова забудовник відреагував блискавично й пафосно і пояснив депутатам, що порівняння з квартирантами – є неприйнятним, бо депутати в селищі не беруть квартирантів, а… розширюють свою сім’ю.

Коли ж член виконкому Богдан Слюсаренко заявив на загал про те, що дитсадок один громада вже фактично втратила й віддала релігійній громаді, то тут з місця підскочив депутат в рясі Микола Ільницький:

“Не садок, а руїну!”

(Як відомо, на момент приватизації в Інтернеті була низка оголошень про ведення готельного бізнесу у приміщенні, яке перебувало у власності громади й орендувалось впродовж 10-ти років релігійною громадою).

otets

Але якщо депутат в рясі не готовий залишити громаді дитсадок, то забудовник і поготів.

Ось як Каган відреагував на те, що Євстифєєв обіцяв від забудовника громаді подарунок у вигляді дитсадка на 500 місць:

“Я вам розказую, хто Вам це все розказав, той не знає закону. Нічого не дарується. держава нам має зробити дорогу, під’їзні шляхи для забудови.”

Коли черговий раз член виконкому Богдан Слюсаренко наголосив на тому, що для селища “Атлант” – це збитковий проект, який загрожує транспортним та соціальним колапсом, то Каган лише відмахнувся й запевнив, що цей протест – це просто піар деяких депутатів перед виборами:

“Я не хочу Вас слухати! Коли людина нічого не розуміє – нічого не буде! Хто сьогодні Вас питає? Є приватна земля,” – наголосив забудовник.

Каган наголосив, що забирає до свого проекту і недобуд ЖК “Коцюбинсьуке”, але пайову участь за того забудовника, яка має бути, згідно з договором між попереднім забудовником та селищною радою, виконувати перед селищем не збирається.

jk

Депутат Микола Мамчич не розумів, чому не можна було обговорити все послідовно.

“Цього гармидеру б не було!” – Наголосив депутат.

Так обговорення тривало годину. Вадим Каган дав зрозуміти, що Київ готовий дати дешевше тепло, але ставить умову, що тоді Коцюбисньке має стати частиною столиці. Забудовник наголосив, що в адміністративні війни не хоче влазити, але вже пообіцяв, що у новобудов буде свій ЖЕК.

Як відомо, забудовники після здачі будинку продовжують заробляти на лихварських тарифах. Так мешканці будинку в селищі Чайка воюють із ЖЕК-ом забудовника вже кілька років і навіть перекривали Житомирську трасу.

Безымянный

Після годинної дискусії, де депутати абсолютно вже ні на що вже не могли впливати, Садовський пішов проводжати дорогого для себе гостя, який будується на частині ДОК-у, яка була колись власністю Садовського і яку він продав для забудови.”Я побачила, як вони удвох з Садовський вийшли з ради й цей старший чоловік, як виявилось, це забудовник Атланту, сказав Садовському: Ну, что, Вадик, я теперь понимаю, что нам кампанию избирательную проводить по-другому,” – розповідає коцюбинчанка Ольга Матюшина, яка саме в цей час заходила до селищної ради.Матюшина в слід кинула забудовнику і селищному голові екс-“регіоналу” свою репліку:”Ми вам допоможемо!”На сесії ж депутати остаточно втратили шанс повпливати на ситуацію із забудовником, який нічого по суті не дає громаді, окрім непомірного навантаження на дороги, садки, медустанови.Вони підтримали проект рішення, яким затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки і зміни цільового призначення з промзони на житлову багатоповерхову забудову.

Проти такого рішення активно виступав депутат Іван Лизун, який наголосив на тому, що це чи не останній шанс змінити умови договору пайової участі.

“Стає зрозумілим, що на виборах, які мають відбутись менше, ніж зі рік, забудовник буде лобіювати найімовірніше екс-“регіонала” Садовського, який йому продав частину свого ДОКу. Бо це все ще треба ввести в експлуатацію та й нема навіть ще першої черги будівництва. Тобто треба людина, яка й надалі лобіюватиме його інтерес”.

5 коментарів

 1. ЖК Коцюбинський 11 Грудня 2014 at 20:20

  А пан Коган не хоче розповісти що за добудову двох будинків у ЖК “Коцюбинський” йому віддали 70% квартир у них, а також можливість підключитися до мереж? Або про те як він на зборах з мешканцями нашого комплексу називав Садовського дуже негарними словами? Благодетель…

 2. ella24 11 Грудня 2014 at 22:12

  Так, Каган, такий, він і по трупах піде аби досягти мети…прийшов на наші збори (ЖК “Коцюбинське”),
  прикинувся пенсіонером, підслуховував все, голові ініц.групи нахамив. Ми з’ясували, що він у
  Броварах у людей городи повідбирав, щоб будувати. Йому 74 роки

  • Pers 12 Грудня 2014 at 09:18

   Всякий раз идя с коляской по этим раздолбаным дорогам вспоминаю пана Садовского. Спасибо за обещания с садиками. Пусть ваши внуки в очереди стоят годами, чтобы в садик попасть!На любимой Украине вообще не должно существовать регионалов, хоть и бывших. Они ненавидят свой народ, у них есть только вкус наживы. Спасибо глупым жителям Коцюбинского, которые за обещанные паи, которых так и не получили голосовали не один год за этого Садовского. На школьной линейке противно на его лицо смотреть. Лучше бы он просто молчал.Давайте, активисты, будем собираться и спасать наше селище. Ху из ит дедушка Каган, что ты делаешь на чужой территории?

 3. з вулиці Шевченка 12 Грудня 2014 at 08:36

  Прощелыги Садовский со своим дружком Евстефеевым стремительно ведут Коцюбинское к Колиивщене! Да какие выборы?! Им нужно уже потихоньку готовить отступление в Россию или Израиль!

 4. Alexander 12 Грудня 2014 at 20:28

  А вот мне интересно, что Вам сделал плохого Атлант?
  1. Положил новую дорогу
  2. Достраивает проблемный недострой
  3. Промзону едва работающего ДОКа перестраивает на красивый жилой комплекс
  4. Строит новый торговый центр
  5. Перекладывает канализацию
  Что в этом плохого ?
  Увеличение жителей Коцюбинского ? Так это же хорошо. Когда в Коцюбинском будет население больше уже никому не удасться забить на поселок.
  Везде тут кидают ссылки на то, что атлант плохой и что то делает не так, так почему же тогда атлант имеет кучу благодарностей, кучу наград?
  Когда в Коцюбинском делали хотяб половину того, что делает сегодня Атлант ? Хотя это при том, что Атлант только зашел в Коцюбинское.
  http://www.atlant2k.com.ua/pages/nagrady.html – множество благодарностей и наград в том числе и от меров городов в которых атлант строил
  http://www.atlant2k.com.ua/history.html так же в истории компании достаточно благодарностей
  http://www.brovary.kiev.ua/dopomoga-rodinam-vo%D1%97n%D1%96v-ato – помощь семье учасника АТО
  http://www.brovary.kiev.ua/rozporyadzhennya-m%D1%96skogo-golovi-328 перекладка ливневой канализации в броварах
  Так же в Броварах были переселены 16 квартир из аварийных домов, в новые дома
  Переданы 2 квартиры Броварчанам учасникам олимпийских игр в Лондоне
  Переданы 4 квартиры Броварчанам обманутым вкладчикам недобросовестного застройщика
  Что касается людей у которых забрали огороды, так это заказная статья конкурентов (при пожелании можно поднять все документы для доказательства правды)

  Быть может Вы рано обвиняете АТЛАНТ в каких то там бедах ? Быть может стоит дать шанс компании показать себя? И вместе строить Коцюбинское таким, какой должен быть этот замечательный пгт.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539