Що святкували в Ільницького у піст та після похорон?

13

У суботу зранку сусід Олександр, якого побачила під будинком каже:

“Бачили, там отець шибеницю ставить? Когось каратиме.”

Ми посміялись та й розійшлися. Ніхто навіть подумати не міг, що у отця-депутата Ільницького влаштують нам під вікнами дискотеку.

І мамам з немовлятами за кілька годин було не до сміху.

29 листопада за церковним календарем –  2-й день Різдвяного посту.

Безымянный

“Дотримуючись посту, потрібно пам’ятати, що він відрізняється від звичайного голодування своєю духовною складовою. А тому той, хто постить, повинен більше уваги приділяти своєму духовному життю: молитися в храмі і вдома, читати Святе Письмо та християнську релігійну літературу, обмежити все те, що відволікає від спілкування з Богом – перегляд телепрограм, слухання радіо, відвідування розважальних заходів,” – наголошує Філарет.

Але вражає не те, що ті, хто вдягають рясу, самі ж порушують свої релігійні канони.

Вражає інше. За кілька днів до цього наша громада, громада Приірпіння попрощалась з двома загиблими воїнами – В’ячеславом Кірічеком та Ільгаром Багіровим (Балу).

Про це навіть показали сюжети на провідних телеканалах.

Моя родина знає про АТО не з телевізора. Кожну втрату ми переживаємо, як власне горе. Зараз в Україні представники всіх конфесій мають це розуміти.

І от після похорону наших і в піст під вікнами понад 4 години грала музика.

Безымянный

Коли настав час вкладати дитину спати, я змушена була перенести її з дитячої, де було чути музику, у іншу кімнату, де вікна виходять на КНС.

Мешканці Мебелевої 11-б добре знають, що сюди зводять нечистоти й провітрювати тут не можна.

От так з одного боку фекалії, а з іншого…

Я пішла до своєї сусідки, яка є і журналістом, і депутатом, аби дізнатись, чи правомірно взагалі порушують наш громадський спокій на вихідних.

“Мене ніхто не повідомляв про те, що готується на вихідних якийсь захід,” – відповіла мені Ірина Федорів.

Музику нам під вікнами залишили навіть тоді, коли всі розійшлися. Це щоб наші діти міцніше спали під далеко не херувимські мотиви.

І от, за моїм дорученням, дорученням виборця, Ірина Федорів написала депутатське звернення до селищної ради, щоб дізнатись, хто погодив такий захід.

“При вирішенні  порушених  питань  щодо  порядку організації і проведення мирних заходів необхідно враховувати  правову  позицію, яку Конституційний  Суд  України  висловив  у  своєму  Рішенні від 19 квітня 2001 року N 4-рп ( v004p710-01 ) (справа щодо завчасного  сповіщення  про мирні зібрання),  у пункті 2 мотивувальної частини  якого,  розглядаючи питання щодо офіційного  тлумачення  положення частини  першої  статті  39 Конституції України ( 254к/96-ВР ) про  завчасне сповіщення органів виконавчої влади чи органів  місцевого  самоврядування   про   проведення   зборів,  мітингів,  походів  і  демонстрацій – масових мирних зібрань,  –  зазначив,  зокрема,  що  проводити збори,  мітинги,  походи і демонстрації громадяни можуть  за  умови  обов’язкового  завчасного  сповіщення  про  це  органів виконавчої   влади   чи  органів  місцевого  самоврядування,” – йдеться у листі від Мін’юсту.

Тобто Конституційний Суд України вважає погодження з місцевою владою у таких випадках обов’язковим.

Яку ж відповідь ми отримали на депутатське звернення? Місцеву владу ніхто про цей шабаш не повідомляв.

sam2

Деякі міські ради навіть спеціальну схему намалювали для тих, хто хоче провести масовий захід.

sam3

А що ж кажуть медики, на чиїй території організували таке гуляння?

“Я телефонувала головній лікарці та депутатці Ірпінської ради Людмилі Бідулі. Вона сказала, що про захід на території нашої лікарні чує від мене вперше. А тепер виходить на додачу, що і селищна рада, і виконком в особі селищного голови не в курсі, що порушували громадський спокій,” – наголосила Ірина Федорів.

Отже отець-депутат спокійно собі порушує в черговий раз закон України й мав він на увазі Коснтитуційний Суд і Конституцію нашої держави.

Вкласти дитину у цей день у звичному місці й у звичний час не могла не лише я. Гучна музика турбувала моїх сусідів.

“Я була шокована тим, що відбулося. Хтось в окопах, а хтось святкує,” – дивується переселенка з Донбасу Катерина, яка живе з маленькою дитиною в нашому будинку.

Правоохоронці твердять, що громада має повідомляти про порушення громадського спокою за номером 102.

“Треба, щоб до нас звертались і казали, як у випадку з “Адмірал-Клубом”. Ми на такі випадки реагуємо. Коли до нас звертаються – ми виїздимо на місце і припиняємо порушення громадського спокою. Для того, щоб проводити масовий захід в обов’язковому порядку потрібно попередити місцеву владу,” – наголошує прес-секретар УМВС Київської області Микола Жукович.

У нас уже був випадок, коли депутат Ясінєв з синами організовував дискотеки біля озера.

Так то просто депутат за діджейство взявся. А тут депутат в рясі…

Окрім того, що отець-депутат преспокійно собі порушує в черговий раз закон України й мав він на увазі Коснтитуційний Суд і Конституцію нашої держави, він так само мав на увазі нас, ближніх, коли незаконно городив бетонний паркан та провокував конфлікт громади з переселенцями.

Та й що тут якась Конституція чи якісь закони, коли депутат в рясі навіть в піст та після поховання наших воїнів не залишає нас у спокої?

І це відбувається на нашій землі, на землі громади, де депутат в рясі поводиться так, ніби то вже його приватна власність…

Далі буде?

Авторка: Любов Нікішина, коцюбинчанка

13 коментарів

 1. Меблева 11А 17 Грудня 2014 at 08:44

  От Вам і віруючі. Філарет, який порушує піст. І чудо в рясі, яке чхати хотіло на нас всіх. Шкодую, що не викликала 102.

 2. Василий 17 Грудня 2014 at 10:43

  Я тоже, также как и Александр, подумал – виселицу строят, но единственное, что оставалось под вопросом, для кого – неужели терпение у коцюбинчан закончилось – и это люстрация по коцюбински? Ах нет, штунды праздник устроили.

 3. Іван 17 Грудня 2014 at 22:21

  Цей коментар уже було додано.

  Іван

  22.11.2014 о 16:43

  • Іван 18 Грудня 2014 at 18:11

   Дивно. У всіх статтях Ірини Федорів на цьому сайті постійно повторюється потрібна їй інформація. Вона намагається її вбивати в голови читачів як цвяхи. Практично у всіх статтях повторюються одні і тіж гасла: дерибанники, вкрали садок, екс-регіонали і таке інше. У переважній більшості ці гасла брехливі і розраховані на недолугих людей. Проте, сайт постійно їх друкує. Іншим же – зась. Це свідчить лише про те, що цей сайт не демократичний і за своєю суттю – пропагандиський. І боїться правди.
   Проте, спробую ще раз:
   http://rutube.ru/video/b96b80bc386a27bbe4d737b2c15e4910/

   • 2Іван/Лариса 18 Грудня 2014 at 19:14

    Давайте розберемо Ваш текст (те, що у вас “більшість переважна” – це прерогатива інших дописувачів… Вам, я переконаний, роз’яснять ті, хто має іншу освіту, аніж моя. Я звик завжди аналізувати речі з точки зору логіки):

    Конкретний приклад, де брехливі гасла. Ви наводите поки тільки слова (гасла і слова – це трохи різні речі. Так мені в школі принаймні роз’янили.) 1 – Кого названо «екс-регіоналом» і хто «екс-регіоналом» не був? Пишіть – «такого то назвали «екс-регоіналом», а він насправді в ПР ніколи не був» (link). Де брехня? Приклад та link. (Між іншим, якщо Вас так непокоїть термін «екс-регіонал» – це спонукає задуматись, бо вживання «екс-регіонал» біля імен та прізвищ тих, хто не вийшов після розгону мирного майдану має зберігатись на моє суб’єктивне переконання протягом всього життя цих покидьків). Так, як Ви, можуть писати тільки ті, хто отримує фінансування і досі залежить від «проригалівських» політиків. 2 – Де йшлось про дерибан та дерибанників, а насправді це була законна роздача землі знедоленим? Приклад та link. 3 – Те, що в громади забрали садок – підтверджено офіційним листом прокурора області. Ось link. За підписом прокурора, інформація офіційна – БТІ обліковує установу як дитячий дошкільний заклад. До чого тут Федорів чи хто інший, якщо так в документах БТІ й прокурор області це офіційно підтвердив?

    Ви ж постите не вперше самі цей лінк й ще говорите самі про Кисельовщину, яка покликана щось комусь вбити в мізки. Мабуть, спершу тупо його закинули, раз пишете: «спробую ще раз», і Вас забанила система, а тепер отець «накиселив» пару слів й система розпізнала як новий пост?

    Саме тих слів, що не є ані доказами, ані документами? І можна вже забути навіть про те, що Ви, як і отець є правопорушником, бо він приватизував саме дитсадок (лист прокурора) і торгує секондом, а Ви використали відео без згоди автора і тим самим порушили авторське право…
    А може, є дозвіл? Я можу помилятись. Можна лінк на те, що Вам дали право на використання й зміну звукових доріжок відео (закиньте через ex.ua)? Ви знаєте, хто його власник? Ви знаєте, що без дозволу порушили, як і Ільницький, закон України?
    У Вас нема… розумієте… ну, просто відсутня логічна аргументація, чого в піст отець влаштував гоцаку й наші діти не спали. Нема аргументів, чому це сталось на 3-й день після похорону бійців АТО. Всі ваші потуги звелись до того, щоб бездарно накласти пісню, яка нічого не має спільного з позицією людини, не дати людям почути справжніх слів під час розмови, де людина просить направду припинити дерибан Біличнаського лісу, поки Вашого Ільницького, як і інших недобитків у раді, цікавить тільки свій бізнес. Не садок собі під приватизацію людина просить, не кімнату в гуртожитку на цьому відео, а підписати указ про нацпарк. То хто тут займається «кисельовщиною»?
    І якої ж демократії немає? Вам щось тут не дали опублікувати? Що саме? Напишіть у групі Facebook. Виходьте з викривальними матеріалами на «Українську правду». Всі побачать правду. Нащо ж тут пишете, якщо сайт продажний, на вашу думку, і кимось маніпулює, якщо абсолютно все, крім спаму програма пропускає спокійно? Посилений режим перевірки введений після DDOS-атаки, я так розумію.
    Отцу – ПРІВЄД!
    PS (Хай подумає про те, що після такої бісівської какофонії у піст та на 3-й день після похорону він може тільки мріяти про те, щоб Лазар дав облизати йому свого пальця Євангелія Лк. 16:19-31).

    PPS (Не слід думати, що громада – як отара, хоча йде рік вівці… Вовків в овечій шкурі після такого року з тяжким досвідом видно навіть за бетонним парканом…)

    ІТ-фахівець, мешканець Меблевої

    • Іван 19 Грудня 2014 at 01:19

     Така бурхлива реакція на моє зауваження говорить лише про те, що я влучив у точку. Як там говориться: Юпітер, ти сердишся, значить, ти не прав.
     А відео говорить про неохайність Ірини Федорів. Цією зустріччю з Януковічем вона завдала більше шкоди журналістиці, ніж усі місцеві регіонали разом взяті.

     • 2Іван/Лариса 19 Грудня 2014 at 14:16

      Тобто аргументів немає, як і не було. І дозволу на використання відео теж. Я так і думав. (Какой поп, такой приход – так, здається, тут кажуть). Порушують закон і намагаються це виправдати чимось, що створює уявний світ, а не реальний. Так по-путінськи, як питання про квас, щоб всі не говорили про рубль і курс.
      Куди ж тут до Філарета з його охайністю, якому Герман ручку цілує…
      https://www.youtube.com/watch?v=QvD-bsGtwa4 (помітьте – не монтаж).
      І Янукович Філарета обіймав –
      http://atn.ua/politika/patriarh-filaret-poprosil-mudrosti-u-boga-dlya-yanukovicha (помітьте, не монтаж, як у Вас).
      Моя реакція викликана тим, що Ви, поширюючи спам-коментарі, які банять абсолютно доцільно, особливо в умовах DDOS, звинувачуєте людей у відсутності плюралізму думок. Це не є зрозумілим «переважній більшості» ІТ-фахівців.
      Вас добре опрацювали в Вашій секті… Де факти? Їх нема. Скільки це тепер в Ільницького коштує з новий курсом долара? 200 у. о. Чи Ільницький ціну скинув? Секонд-гумнатіраку штовхає і далі на Академі? Як людина з ІТ галузі… у мене є питання. Мільйон від Клименка (регіонала), те, що Ви виклали відео на rutube (не youtube) і так бурхливо реагуєте на те, що людей екс-регіоналів маркують – дає привід задуматись.

      Тепер цитату про Юпітера застосуйте з тим же успіхом до себе. А про Лазаря почитайте. Отцю про це знати корисно було б.

     • Іван 22 Грудня 2014 at 12:31

      До чого тут Філарет і, тим більше, Лазар? Мова йде про Ірину Федорів та про її вчинки. Вона ж очолює цей сайт і керує його інформаційною політикою. Більше того, вона бере на себе функцію судді і судить тут усіх. Хтось у неї дерибанник (хоча рішення кримінального суду немає), хтось сектант (хоча від православної віри ніхто не відходив, лише змінивши мову богослужіння і домагаючись автокефалії), хтось екс-регіонал (хоча сама залюбки спілкувалась і взаємодіяла з ватажками Партії регіонів і на тот момент їх не критикувала) і тому подібне. А для цього самій потрібно бути моральним авторитетом і кристально чистою людиною. А цього ж немає. Вона ж у Януковича просила не для бідних людей і не осуджувала його за те що він живе з блудницею, вона лише вирішувала “свої” питання.
      До речі, як я зрозумів із коментарів на цьому сайті, пані Ірина живе з якимось чоловіком в, так званому, цивільному шлюбі і має від нього дитину. Так як і Янукович. А у всі часи це називалось блудом. В часи того ж Лазаря таких жінок закидували камінням і мазали смолою. Діти від такого блуду були незаконнонародженими і їх все життя переслідувало це прокляття. Виходить що дитина у Ірини Федорів по всім моральним критеріям є незаконнонародженою. І, скажіть мені будь ласка, як, після цього, пані Федорів може осуджувати інших? Не даремно ж кажуть: не суди і несудимою будеш.
      Я міг би ще багато навести доводів про те що Ірина Федорів є політично і морально неохайною (це м’яко кажучи) але не буду опускатись до рівня пані Ірини і її, також, неохайних подруг, яких в селищі вже називають “Коцюбинське Фемен”. Цей Фемен – ганьба нашого селища і є божою карою за наше моральне падіння.

     • Соседка 23 Грудня 2014 at 13:07

      А откуда у Вас информация кто венчаный или кто не венчаный? Это же неофициальная информация и вопрос личный. Как узнать то, что не подтверждено документами?

      Более того, в Библии, как мне известно, нету вообще ничего об обряде венчания…

      Вот нашла на одном из сайтов:

      “Венчание – это человеческая традиция, т.е. Бог Сам нигде и никак в Библии не даёт повеление о том, чтобы Его дети, вступающие в брак, проходили через какой-то определённый обряд венчания. Новый Завет оставляет для верующих во Христа Спасителя только два повеления Господа, которые в той или иной степени касаются нашей плоти:

      1) крещение (Деян.2:38; Матф.28:19)
      2) совместное хлебопреломление в воспоминание о Его спасительной для нас смерти (Лук.22:19).

      Более того, люди могут иметь разное вероисповедание. Для мусульман мы тоже далеко не праведники… То, что Вы пишете о незаконнорожденных детках – абсурд для християн и для любого заравомыслящего человека! У Вас вообще какое образование? Не филолог, не правовед, не богослов так точно

 4. Юрій 18 Грудня 2014 at 01:20

  .. всю жисть знал беличанцев )) смешно звучит – “коцюбинчане” )) ..

 5. Михаил 21 Грудня 2014 at 22:37

  Лицо у Ильницкого подлое и хитрое, и как для священнослужителя – отталкивающее.
  Реальный такой себе оборотень. Надевает рясу перед сессией сельской рады для снисхождения и сострадания общественности к своим шкурным интересам. А на самом деле плевать он хотел на всех: во время сессии он постоянно трепется и СМС-ится по мобильному телефону. Батюшка с барсеткой и в джинсах под рясой вызывает недоумение. И скорее всего, церковь для него – это филиал коммерческой структуры.

 6. Леся 24 Грудня 2014 at 23:51

  Чого Федорів мала Януковичу казати про те, що він живе у блуді? Вона що Філарет? Хто вона така, аби когось сповідати? Та й звідки хто може знати, хто з ким та як живе?
  За це всі відповідь триматимуть перед Богом, а не перед «Іваном».
  Федорів не могла вирішувати «свої» питання, бо під цим підписалось 15 тисяч громадян. В тому числі низка редакцій загальнонаціональних медіа й чинний міністр освіти та науки – Сергій Квіт, який тоді очолював Могилянку і наголошував, що цим лісом він в дитинстві гуляв й хотів би його зберегти.
  WWP (Всесвітній фонд дикої природи) написав окремо прохання від себе, яке було передане разом із підписами.
  Щодо «кримінального суду» – право, точно не Ваше покликання. Таких немає. Як немає і статті про «дерибан». Тому називати когось дерибанником – можна й не протизаконно. Більше того, суди по справі Біличанського лісу були. Й прокуратура скасовувала кооперативи, за які, між іншим, голосували поіменно. Так що вони скасовані у законному порядку.
  Сказати, що Федорів не виступала проти влади й високопосадовців – це значить не дивитись не те, що сюжети на СТБ, а й міжнародні фільми, один з яких вона повністю співпродюсувала в Україні. Саме тоді, під час зйомок інтерв’ю журналістів з Франції, яке вона організувала для міжнародного документального фільму, Федорів і передала підписи на вимогу громади і виборців, які їй це доручили.
  Був ще один фільм – «Ситема Путіна». І в Україні цим французам вона теж допомагала. Дивіться титри міжнародних фільмів (не шукайте інформацію про Януковича на місцевому сайті громади – це смішно).
  Фільми бачили?
  Та й на СТБ було немало критичних сюжетів.
  А Ви, якщо звинувачуєте в блуді… Чи не священик Ви?
  Не хотіли Ви, Іване (чи як Вас там насправді), опускатися, та опустилися нижче нікуди… Немає незаконно народжених дітей. У Вас там щось від Бога в серці залишилось? Ви підіть і ще скажіть дітям в дитячих притулках, що вони байстрюки і мами їхні блудниці, бо полишили їх. Оце так духовність!
  Головне Вам зрозуміти одне. У нас світська держава. Цивільний шлюб – це те, що передбачено законодавством і не є правопорушенням. А людина сама обирає собі релігію. Може бути і атеїстом, якщо хоче. Це називається свобода вибору.
  Чи ви належите до тих нетерпимих, хто обмежує свободу віросповідання?
  Більше того, у Біблії немає жодного слова про те, що має бути обряд вінчання і яким він має бути. Ви впевнені, що Федорів щось порушила в цьому плані? Запити написали по всіх церквах, мечетях і т. д.?
  Обов’язковим є хрещення. Це я Вам кажу, як хресна мама 13-ти дітей.
  Іване, а скільки людей Вам особисто довірили своїх дітей охрестити і стати духовними наставниками? Людині, яка насмілилась хрещену дитину назвати незаконнонародженою я б назвала сектантом, який не читав Біблію.
  Але що ж дивуватися, якщо у Вас, змінюють свідомість за гроші й торгують інвалідними візками… Просто вже не знаєте, що б його придумати.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539