Дерибан: 187 питань за 60 хвилин

10

Такого ще не було. Ірпінська рада гідна рекордів Гіннеса.

Депутатам перед сесією 11-го грудня роздали порядок денний та проекти рішень аж на 187 питань.

Як депутат має їх вивчити й зрозуміти, за що голосує і чи це в інтересах громади?

І знаєте за скільки депутати на цій сесії розглянули майже дві сотні питань, які побачили вперше у житті?

За годину.

Порядна людина ніколи під таким не підпишеться. Але ніхто, як повелося, не протестував.

У цьому фарсі я брати участь відмовився і зачитав звернення від нашого знаного земляка – воїна АТО та капітана Ігоря Домбровського.

Він його надиктував мені телефоном.

sam3

Звернення Домбровського, який на війні захищає нас з вами, викликало шквал негативних реплік та коментарів від депутатів та міського голови Володимира Карплюка. Ніхто й не збирався не те, що припинити дерибан, а навіть призупинити його на час війни.

Переконувати клани забудовників, які між собою домовились, – справа марна.

Головний лобіст клану депутатів Ярослава Місяця та Валерія Пєшого – новопризначений секретар Юрій Денисенко, по суті одразу ж після свого призначення домовився з тим, щоб у порядку денному підняли питання багатоповерхової забудови кварталу вул. Карла Маркса – Свердлова та садового товариства “Берізка”.

Тут запланували вже багатоповерхівки на 2 тисячі квартир. Землю приватизували у 2009 році через 13 людей. По 10 соток для житлової забудови, а 30 – 40 соток пвідводили під сільське господарство.

Так роздерибанили через ТОВ “Ольвія Консалтинг Груп” 7,5 га.

Далі ці ділянки перепродавав за довіреністю не абихто, а повний тезка брата депутата Коцюбинської селищної ради Владислава Євстифєєва – киянин Олександр Євстифєєв.

sam3

Як відомо, депутат Євстифєєв – “смотрящій” в регіоні за схемами дерибану у клані дерибанника – депутата Ірпінської міської ради Валерія Пєшого і в ТОВ “Ольвія Консалтинг Груп” керівниця Марина Валеріївна Пєша – повна тезка доньки депутата Ірпінської ради.

За сотку землі при ринковій вартості на той час 40 – 60 тисяч гривень нібито виторгували лише 6 тисяч. Тобто держава з високою ймовірністю недоотримала чималу суму податку.

Тепер на землі, яка ще нещодавно була власністю громади, тепер от такий знак STOP.

sam3

Але 7,5 га було для дерибанників, вочевидь, замало.

sam3

Рік тому ТОВ “Ольвія консалтинг груп” звернулось до Ради з проханням замовити детальний план забудови вже 16-ти га (удвічі більше) і влітку 2013-го року, коли міським головою був ще Володимир Скаржинський, депутати підтримали це рішення.

Протести прокурора, якого взагалі в Раді ніхто серйозно не сприймає, традиційно тоді відхилили.

Resize of DSC 0075 01

У січні цього року відбулися громадські слухання. Проти запропонованого проекту висловилась більшість присутніх громадян. Тоді інтереси забудовників представляв чинний секретар міської ради – юрист Юрій Денисенко.

Resize of DSC 0122

Новообраний міський голова Володимир Карплюк, який має родинний бізнес і будує багатоповерхівки разом із кумом – забудовником Анатолієм Федоруком, наголосив на тому, що забудовники мають піти за місто.

Карплюк наголосив на тому, що дуже скоро Ірпінь розшириться аж на 2 тисячі га.

Питання щодо розширення меж Ірпеня вирішується ще з 2000-го року. На той час облрада затвердила проект і площа Ірпеня мала б бути 3 705,1 га.

sam3

Відповідно, до меж міста додатково мають увійти:

– землі ДП “Київське лісове господарство” – 1047 га,

– землі колективного підприємства “Агрофірма “Рубежівська” – 549,2 га;

– землі запасу ірпінської міської ради – 165 га;

– землі навчально-дослідного господарства “Ворзель” – 68,1 га;

– землі Ірпінського лікувально-трудового профілакторію – 18,5 га;

– землі інших користувачів – 45,6 га.

Такий проект межі мала б розглядати Верховна Рада. З цих земель (1981,1 га)під житлову забудову спершу було всього 67,9 га.

Важко повірити, але 334,4 га залишили в Приірпінні для сінокосіння та випасання худоби.

А понад півтори тисячі га мали б стати зеленою зоною міста Ірпінь. Але плани під тиском забудовників піддаються блискавичній корекції.

У грудні 2010-го року було прийняте “новорічне рішення” – понад 1 000 га цієї зеленої зони Ірпінська міська рада під головуванням “регіонала” Володимира Скаржинського перепрофілювали для дерибану. Це саме землі ДП “Київське лісове господарство”.

Скандальному ЖБК “Зелений гай”, до якого причетний клан дерибанників депутата Валерія Пєшого, перейшло 2 ділянки площею майже 300 га.

Ось одне з рішень Ради.

sam3

Раніше ця ж група отримала для дерибану скандальновідомий парк “Курган”.

Ще 9 рішень Рада прийняла на користь дерибану державного лісового фонду для КП “Ірпіньжитлоінвестбуд” та ін.

Лише завдяки прокуратурі Ірпеня та прокуратурі київської області 25 лютого 2011-го року злочинні рішення під тиском громади скасували.

Але 2012-го року депутати Ірпінської ради затвердили новий генплан, який був так потрібен для пискорення дерибану.

І вже влітку 2013-го року зі скандалом на всю країну депутати Ірпінської ради ухвалюють більшістю голосів одіозне зонування, яке перетворило зелені зони – зонами під багатоповерхову забудову.

На цій грудневій сесії, де сотні питань, які коштують громаді мільйони гривень, промайнули за годину, проект забудови в кварталі вул. Карла Маркса, Свердлова та садове товариство “Берізка” площею 13 га затвердили.

Таке напрацювання чинного депутатського корпусу, яке далося їм нелегкою працею й забрало роки життя та підготовки до масштабного дерибану, не можна залишити напівдороги навіть тоді, коли за українську землю воюють з ворогом.

Отже, нове мерське гасло – “забудовників за місто” – це не що інше, як знищення понад тисячі га зелених насаджень.

Ці місцеві урядники чудово розуміють, що цей рік для них – це останній шанс щось подерибанити. Їх просто не переобире громада.

   
БезымянныйАвтор: Богдан Мельничук, депутат Ірпінської міської ради від ВО “Свобода”

 

 

 

 

10 коментарів

 1. Михайло 18 Грудня 2014 at 12:56

  Шановний депутат Мельничук, наскільки зрозуміло з поданої статті – Ви діючий депутат Ірпінської міської ради, а тому якщо відповідні рішення проходять, то значить за них голосують всі депутати. Вам як депутату ради має бути соромно за те, що Ви в пропагандистських статтях (стилізація доволі пізнаваєма, автор теж) намагаєтесь в період війни в країні, обливати брудом як себе так і своїх подєльніків по цеху. Крім того, Ярослав Місяць також з вашої політичної сили… Чи Вам за допомогою пропагандистських сайтів зручно отмазувати себе від участі у “спільній справі”. Тоді не мовчить і про інші 186 питань, які розглядалися і що було зроблено… Почність з себе – подайте у відставку і напишіть про це не на цьому “псевдо правдивому сайті” а на нормальних джерелах – Укрправді, тощо. В цілому, якщо об*єктивно у Вашій статті багато є неточностей між текстом і тими документами які ви викладаєте. Погано прошли школу Кісєльова.

  • Богдан Мельничук 18 Грудня 2014 at 17:25

   Свої “подєльнікі по цеху” 23 січня 2014 року після прийняття міського бюджету голосували за звернення до президента Януковича і кабінету міністрів на його підтримку і засудили дії Майдану.
   Після виборів міського голови 26 жовтня цього року я, як секретар Ірпінської міської ради, написав заяву на звільнення за власним бажанням ( склав повноваження).
   Мені дійсно соромно знаходитись в депутатському корпусі де більшість мандатів отримано підкупом ,фальшуванням виборів і т.д.
   Ірпінську міську організацію ВО “Свобода” в раді представляє тільки один депутат. Тоді, в 2010 році на виборах до Ірпінської ради нас підтримав 1531 виборець – 470 голосів було вкрадено, що доведено в суді… Щодо новорічного розподілу в 2010 році 1000 га лісопарку Ірпінського лісництва і надання 290 га ЖБК “Зелений Гай” – так 27 лютого 2011 року телеканал 1+1 на всю Україну показав як депутати скасовували свої ж рішення… А ще, тільки в 2011 році народні обранці дозволили собі залишити без задоволення 9 (дев’ять ) подань ( тоді Протестів ) Прокурора м.Ірпінь…

 2. ляля 19 Грудня 2014 at 00:33

  Михайло, чтоб вы знали Месяц никогда не избирался и не не был членом партии “Свобода”. в депутаты он прошел от “Удара” потом его выгнали с этой партии и уже в нардепы он лез от партии Ляшка. так что прежде чем кого то обвинять в неточностях и “Погано прошли школу Кісєльова.” изучите сами мат.часть о чем пишите. к слову, я не член партии “Свобода”, а просто человек который интересуется жизнью региона где живу.

 3. Севастополец 19 Грудня 2014 at 02:33

  Мыхайло, вы сначала себе “дайте раду”,так как мешаете факты и выдумки вашего заказчика Карплюка. Мельничук все точно отобразил по ситуации в Ирпене. А Домбровский ваще красава -не забывает о родном Ирпене!

 4. Юрась 21 Грудня 2014 at 21:48

  Домбровский прав. Все эту нечисть надо убирать. С приходом Карплюка многие окрылились. Вон тот же Денисенко. Мыша еще та. На самом деле кто его знает – смеются над ним. Мальчик выскочка. Так же и Месяц выпригивал из своих штанов. Теперь прячется по блатхатам. Если Ляшко не поможет на уровне ГПУ Месяцу то он имеет шанс заехать на “гарем” лет так на 6. Там братва спросит с него. )) И будет он по ночам звонить на свободу Денисенку и просить помочь. Но тот открестится и будет делить с Карплюком новые неосвоенные Ирпенские земли. ))

 5. Віктор 23 Грудня 2014 at 00:26

  Не шанований Богдану! Правду пишуть, що Ви разом з усіма, робите чорні справи. Як можна говорити про когось, як у самого рильце в пушку. Ви на даний час отримали в м, ірпінь 4 (чотири), земельні ділянки на себе і підставних осіб, приватизували 2 і отримали землю ще під 2 гаражі. Будучи 9 (девять) місяців міським головою не зробили жодної спроби покращення для людей. Скільки отримали скарг на роботу ЖЕКУ, Комунгоспу, управління Земельних ресурсів та т.д. Ви дорікаєте Карплюку, що він припукається помилок працюючи, з кодлом Регіоналів, а що можна якимсь способом від позбавитись. То що за 2 місяці зробив міський голова то всім попередникам не зроблена за 20 років. ЦЕ побудовано 2 скверики, 1 парк, замінені платикові вікна у всих навчальних закладах м. Ірпінь, дитячих садочках. Утановлені 8 зупинок з підїзними дорогами, 500 метрів пішихідних тротуарів. Про це треба писати, а не обливати брудом і шукати занозу.

 6. Віктор 23 Грудня 2014 at 00:39

  Богдан Омельнович! В 23.12. 20014 року о 16 годині ми будемо присутні на на Вашому Шоу звіті і почуємо про вашу стрімку роботу на округу №9. Ви не зуміли навіть почипити обяви біля будинків, щоб поприходили виборці округу. А простий виборець вашу роботу вже оцінив не задовільно і говорять, що такого бездіяльного депутата ніколи не було. Жити рядом з виборцями і нічого не зробити для громади. Тільки піар себе і Політичну силу СВОБОДУ, якої вже не стало в парламенті.

  • Севастополец 24 Грудня 2014 at 17:46

   Вiктор(он же карплюк), посмотрим сколько себе на карман наработает Карплюк. Начало положено, с первой сесии начал дерибан гектарами вместе с Денисенком и братвой! А Мельничук вам воровать не давал,вот вы и выдумываете. Или можете документарно подтвердить?

  • Богдан Мельничук 24 Грудня 2014 at 20:59

   Шановний Вікторе! (потрібно любити ближнього) Чекав Вас до 18.30 (звіт 16.00 – 18.00).Хоча б зателефонували, що ” затримуєтесь”. Але все-таки, “земельні ділянки отримані на себе і на підставних осіб” і “два гараж”і вам під скверики віддаю. Що приватизоване – вибачте, залишаю… Необхідно було прийти…Щодо представництва в ВР України – так голос Всеукраїнського об’єднання “Свобода” є – 7 (сім) депутатів мажоритарників, що вартують сотні пристосуванців… З повагою “бездіяльний” депутат, який отримав 5312 голоси виборців на виборах міського голови…

 7. Lex 23 Січня 2015 at 00:04

  Карплюк зрадив своїм обіцянкам – чути громаду. Дуже не вистачає Домбровського та небайдужих ірпінців.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539