Гостомель подерибанить 20 га лісу?

15

На сесії у четвер, 25 грудня, планують роздерибанити землі Київського лісгоспу.

Про це “Громаді Приірпіння” повідомило джерело в Гостомельській раді.

“Швидше за все вони проведуть закриту сесію і зроблять собі передноворічні подарунки. Земельних питань щодо цього лісу в порядку денному, розданому депутатам перед сесією, нема. Ці питання будуть внесені на сесії. Ділитимуть ліс, що межує з Ірпінським АТП,” – розповідає джерело.

“До слова, ліс той відноситься до Київського лісництва. Але його вже кілька разів дерибанили – в 2008-му під кооператив Гостомель “1” і Гостомель “2” , яким опікувався одіозний екс-регіонал Юрій Прилипко та в 2012-му році. Вдруге його віддали якомусь житлово-будівельному кооперативу Губського. Зараз це ЖБК протестує проти повторного дерибану, бо хоче саме забудовувати той ліс. Їхні представники, на скільки я знаю, мають бути на сесії”, – додає джерело.

Безымянный

Окрім цих 20 га офіційно в порядку денному значиться й роздача іншої землі, на неї претендують, як повелося, депутати Гостомельської ради. Згадана земля розташована на березі озера.

Безымянный

Зокрема, скандально відома Тетяна Шальман, яка хотіла запровадити цензуру та святкувала разом з одіозним екс-регіоналом та депутатом Ірпінської міської ради Юрієм Прилипком незаконне відкриття озера.

У списку, окрім неї, є й скандально відомий депутат Гостомельської ради Іса Курамагомедов.

Безымянный

А також депутат Сергій Кандиба, який так хотів отримати землю в Ірпені на вул. Карла Лібнехта але та земля зрештою була оформлена на підставних родичів дружини Ярослава Місяця.

Безымянный

“Мені зателефонував один з депутатів Гостомельської ради й попросив запросити на сесію в Гостомель Володимира Ар’єва. Сказав, що планується дерибан. На кону – 20 га лісу. Також він повідомив, що депутати підтримають цю пропозицію, так як кожному з них в цьому лісі запропонували по 10 соток”, – розповідає помічник нардепа Ар’єва Федір Мягкін.

Як з’ясувалось, прокуратура нещодавно виграла справу щодо відновлювальної вартості за знищені дерева у лісі між Бучею та Гостомелем, де зараз іде будівництво багатоповерхового комплексу ЖК Парк Таун. Це ліси 1 групи, які держкомітет лісового господарства “Київліс” передав до земель запасу Гостомельської селищної ради за зверненням Юрія Прилипка, на той час директора ПМП “Міраж” ще в 2004 році, коли головою Гостомельської ради був Валерій Пивоваров.

1

 

Тоді ж у 2004 році, земельні ділянки в цьому лісі були передані Прилипку для будівництва дачних кооперативів.

1

Джерело “Громади Приірпіння” стверджує, що щось в Прилипка тоді не склалося, а пізніше в тому лісі ділянки отримали депутати Гостомельської ради. Далі, за звичною для Приірпіння схемою, місцеві урядники їх перепродали забудовнику, який порубав сосни та вирив котлован.

Безымянный

Щойно стало відомо, що прокуратура позиватиметься до ради, селищний голова Гостомеля Анатолій Кириченко, зі слів джерела редакції, зібрав депутатів. На зборах очільник селища наголосив, що прокуратурі треба виділити 10 ділянок, аби закрити цю справу.

Але справу правоохоронці довели до суду і таки виграли. Судді визнали винною керуючу справами Ларису Богданову, яка, як відома читачам “Громади Приірпіння” тим, що організовувала антимайдан.

Саме Богданова видала довідку про те, що зелених насаджень на цій землі не було.

“Правильно, зелених насаджень там не було. Там був ліс,” – виправдовується жінка.

Джерело редакції твердить, що в Гостомельській раді з Богданової вирішили зробити цапа відбувайла.

“Анатолій Кириченко й секретар ради Олена Кислиця вирішили повісити всю відповідальність на керуючу. Вони їй сказали, що в неї все одно дитина інвалід і її амністують. Так і вийшло,” – стверджує джерело.

Джерело в правоохоронних органах повідомило “Громаді Приірпіння”, що прокуратура після своєї перемоги подала в апеляцію через амністію Богданової:

“Не дивлячись на те, що збитки були відшкодовані державі у повному обсязі. Була сплачена відновна вартість за знесені дерева, а це більше 700 тисяч грн, прокуратура Ірпеня оскаржує вирок в апеляції і вважає, що судом необ’єктивно зменшено об’єм звинувачень.

Але джерела “Громади Приірпіння” в раді твердять, що прокуратура “в долі з дерибанниками”.

Редакція сайту вирішила поцікавитись у прокурора Ірпеня, чи знає він про те, що розглядатимуть на сесії Гостомельської ради у четвер питання щодо дерибану 20 га й чи дійсно між прокуратурою та Гостомельською радою є якісь домовленості.

“Мені вже чоловік 10 телефонували щодо цього дерибану. Я дзвонив в Гостомельську раду, там мені сказали, що в порядку денному цих питань нема і на сесії вони розглядатися не будуть. Щодо того, що прокуратура в долі – такого не може бути, це взагалі абсурд. Ми будемо як завжди перевіряти рішення сесії і якщо там будуть якісь порушення, будемо на них реагувати ,” – відповідає прокурор Ірпеня Мирослав Пацкан.

Фактично, керуючу справами Богданову вважають винною у дерибані тому, що вона видавала довідки, які дозволяли виділяти землю в лісі.

Сама Богданова від офіційного коментаря відмовилася, хоча раніше журналістам говорила про те, що рада хоче зробити її крайньою.

Нагадаємо, що у 2008-му році Гостомельска селищна рада брала участь у скандальному дерибані Біличанського лісу, який, за інформацією “Української правди”, організували спільно депутат облради Вадим Башун та депутат Ірпінської ради Валерій Пєший.

Гостомельська рада, як відомо, допомагала Коцюбинській селищній раді організовувати мітинг під стінами облради, аби домогтися затвердження меж для узаконення дерибану. Секретарка селищної ради, яка була впевнена, як і організатори, в перемозі плану дерибанників, розіслала депутатам ось такі смс.

IMG_4881

Проти дерибану виступили не лише лісники Києво-Святошинського ЛПГ, а й активісти.

Попри всеукраїнський скандал, на минулій сесії  депутати затвердили кадастровий номер одній з ділянок у Біличанському лісі.

Безымянный

«На земельній комісії це питання озвучив Дмитро Омельченко (який в робочий час їздив на анти майдан). Він сказав, що це пілотний проект. Якщо все пройде гладко, так можна буде провести всі ділянки в лісі», – розповідає Василь Вознюк.

Це все відбувається попри те, що Гостомель, як і Коцюбинське, не має затверджених меж.

“Ми давно воюємо з Гостомельською радою щодо незаконного виділення ділянок в лісі. У нас є документи від лісників на конкретних посадових осіб цієї ради, які дерибанять ліс. Ці документи ми направляємо в генпрокуратуру. Селищному голові Анатолію Кириченку неодноразово робилися зауваження щодо незаконного розподілу земель на території лісу але ця людина на зауваження не реагує, а робить те, що йому вигідно, хоча це протизаконні дії”, – говорить помічник нардепа Федір Мягкін.

Помічник нардепа розповідає про те, що вже кілька років поспіль йдуть звернення від нардепа Ар’єва на прокуратуру Києва щодо незаконного виділення ділянок Гостомельською радою у Біличанському лісі.

“Досі від прокуратури Києва нема жодної реакції на наші звернення. Навіть не дивлячись на те, що цьому лісу наданий статус нацпарку. А Гостомельській раді взагалі закони не писані. Голова разом з депутатами думають лише про власні кишені”, – підсумовує помічник.

Мягкін разом із ще одним представником Ар’єва планує приїхати на сесію Гостомельської ради на 10:00.

15 коментарів

 1. Мировой порядок 25 Грудня 2014 at 22:20

  Неужели мэра Гостомеля Кириченка жизнь еще не научила? Толик сколько можно дерибанить земельку? Ведь за этот беспредел будет отвечать твоя семья и дети. Да в принципе они уже мучаются за твои поступки. Не вреди громаде. Уйди по тихому. Мы ведь знаем про твои депозиты. Тебе хватит. Да и пенсия неплохая. Подумай пожалуйста правильно ли ты поступаешь?

  • Лиза 13 Січня 2015 at 22:17

   С Новым Годом Гостомельчане ! Много событий прошло за год , люди стояли на майдане , сейчас в снегу в грязи воюют на Востоке , а у нас в Гостомеле не только ни чего не изменилось , а наоборот , депутаты подняли свой жизненный уровень за счет земельки , не по одному участочку отхватили . Народ не молчите , избиратель имеют право присутствовать на сессии , а то Киря , Кислыця и ко. довороют последние . Пишем все на сайт Коцюбинского , на Гостомельском сайте ноль демократии, цензура (Захлюпаный В . Н.) не пропускает правду , чему интересно он учит детей в 13 школе .

 2. джерело-) 25 Грудня 2014 at 23:14

  Чого це Ви тiльки виклали по вул. Кiрова, а iнших депутатов та новоспечених власникiв чого це нема?Вони скорiш всього були також.

 3. Лесничий 13 Січня 2015 at 16:15

  Уже подеребанили , как всегда все единогласно . А руку поднимали за то , что каждому депутату дали по 10 золотых соток в лесу , это последний лес в Гостомеле которым мы дышим. Стыдно коренным гостомельчанам-депутатам , зачем пришли депутатствовать , мало натырили , у каждого минимум по 4 участка . И на последок сделали себе драгоценным подарочек под ёлочку подарок . Зачем они жителям Гостомеля . Обидно если опять это ворье пройдет выборы. Ворье не пройдёт. Народ , да пишите наконец про этих упырей .

 4. Громада м.Ірпінь 14 Січня 2015 at 22:01

  Сын Захлюпаного получил пару лет назад от Кириченка 10 соток земли. И недавно продал через сайт Сландо за 20 000 у.е. Ебт. Кирюха побойся бога. Бог есть. Он все видит.

  • Контроль 18 Січня 2015 at 11:22

   Не продавал он никакого участка, это наговор. Зачем?

 5. джерело-) 15 Січня 2015 at 23:41

  Что вы к Захлюпаному прицепились?!Посмотрите на сайте Гостомеля там Шальман,Кандиба,Милевская,Жабченко,Марчук,Курамагомедов и т.д., так что, может теперь и про людей подумают.

  • Контроль 16 Січня 2015 at 23:17

   А Захлюпаного в этом списке я что-то не нахожу. Подскажите под каким номером?

   • джерело-) 17 Січня 2015 at 21:36

    Откуда мне известно?Спросите выше,кто про него пишет.

 6. Громада м.Гостомель 16 Січня 2015 at 20:03

  Получается что Кириченко обычным жителям Гастомеля ничего никогда не выделял. А выдает он участки нужным для него (а не для села) людям. Это директор школы, начальник колонии, бухгалтер колонии, начальник мчс и тд. Жаль , а ведь мог бы и участникам АТО что то выделить. ((

 7. джерело-) 16 Січня 2015 at 22:59

  Не врите, на сайте Гостомеля есть списки всех участников АТО, которые получили свою эемлю в конце 2014г.

 8. Лиза 17 Січня 2015 at 21:45

  молчим в тряпочку дальше. Пока воюют на Донбассе , эти псевдопатриоты тырят последнее . Интересно среди депутатов есть такие , которые воюют или их сыновья , мужья , небось по схронам сидят ? Есть и такие , которые получили за непосильные труды на благо Гостомеля по …надцатому участку .
  Скриншоты списков здесь , кто получил : https://www.facebook.com/lizaloc?fref=nf&pnref=story

 9. Степан 18 Березня 2015 at 20:30

  Кандіба, шальман мелко плавают. Марчук главный злодей! Он имеет девять участков за два срока депутатства

 10. Взгляд со стороны 29 Березня 2015 at 08:41

  Главный не Марчук! Депутат, которая пришла с детского садика, Олечка Смолянчук, за пару годиков плодотворной работы, уже взяла себе 5 участков.Почему красненьким не выделено Басюк Богдан который получил по Блиставицкой 2-е – это Олечки, а по улице Мисливской 43? Тоже Олечки. Плюс на себя, сестричку, маму. Учитесь депутаты как надо работать!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539