Буча є Буча: “найкомфортніше” місто у собачому лайні

2

Наше місто – майже 30-те за рівнем життя в Україні. Про це свідчить минулорічний рейтинг “Фокусу”.

Але  варто зазначити, що Буча тут фігурує, як місто з високою народжуваністю. Тобто влада до цієї заслуги прямо не має жодного відношення.

Щоправда таке “досягнення” має своє пояснення. Нам системно винищують парки та сквери, замість яких з’являються висотки. І от молоді пари, які вірять міфу влади, що Буча – найкомфортніше місто для життя, купують тут своє житло і народжують дітей, яких потім так важко влаштувати в школи, бо інфраструктура не розвивається.

Тому у Бучі, яка колись славилась рекреаційною зоною, виявляється, вже нема де і собаку вигуляти. Лісу ж у Бучі, як каже місцева влада нема.

Безымянный

Собаче лайно, мабуть, не входить у критерії аналізу міст, а такі натюрморти можна побачити під час пішої прогулянки у вихідний день.

Для прикладу в місті Києві є затверджені положення про функціонування місць та зон для вигулу тварин. Місця для вигулу тварин визначаються на відстані не менше 40 м від житлових будинків, дитячих та спортивних майданчиків та об’єктів соціальної сфери згідно з Державними санітарними правилами планування та забудови населених пунктів.

Безымянный

Також, всі місця та зони для вигулу тварин повинні бути обладнані спеціальними попереджувальними знаками, а також табличками з зазначенням назв та телефонів установ, які відповідають за їх технічний та санітарний стан. Крім цього, місця та зони для вигулу тварин повинні бути обладнані контейнерами для збору сміття та екскрементів.

Варто зазначити, що у випадку якщо відсутня можливість обладнання належним чином місць для вигулу тварин, або коли відстань до найближчого місця або зони для вигулу тварин перевищує 400 м, дозволяється вигулювати собак на прибудинкових територіях з тильної або технічної сторони будинку, про що повинен свідчити відповідний попереджувальний знак.

Але ж Бучі, яка мало не на 30-му місці з-поміж найкомфортніших міст, до Києва, який посідає другу позицію у цьому ж рейтингу, ще досить далеко.

Цікаво тоді, на що ж витратили 12 млн грн торік міського бюджету благоустрою? І у зв’язку з цим виникає ще одне питання до іншого рейтингу – так званого рейтингу мерів.

Якщо Буча, що розташована поблизу столиці, плететься наприкінці 30-ки найкомфортніших міст, то Анатолій Федорук посідає цього ж року друге місце. Тобто мер випереджає Бучу й твердо закріпився на тій позиції, де в рейтингу міст закріпився Київ. Дивина.

І така інфографіка з’являється у ЗМІ за кілька тижнів до парламентьких виборів і за рік до міських.

Безымянный

І цю інформацію без жодних гіперлінків надрукувало RegioNews.

Безымянный

А засновник цієї інформаційної агенції – не хто інший, як знаний горе-політтехнолог Петро Щербина, який обслуговував Аделаджу, а тепер взявся за кумів -забудовників – Федорука і Володимира Карплюка.

b

І так розчерком пера Федорук став – другою людиною після м