У скандальному дитсадку Коцюбинського нова керівниця

49

Одіозна Людмила Сич більше не очолює дитсадок “Світлячок”, де за її керівництва були проблеми і з ремонтом, і з харчуваням.

Нову кандидатуру на посаду керівника цього дитсадка,  Тетяну Зайченко, днями погодив мер Ірпеня Володимир Карплюк.

До цього пані Зайченко працювала просто вихователькою в сусідньому садочку селища Коцюбинське – “Ластівка”.

З її сторінки в соціальній мережі стало відомо, що у 2008 році вона отримала диплом бакалавра.

222

Для нового призначення Ірпінському відділку освіти знадобилося два місяці.

У відповідності з чинним законодавством було проведено відкритий конкурс потенційних кандидатів, от тільки батьків, чиї діти відвідують дитсадок, про місце не повідомили. Навіть представників батьківського комітету не запросили.

Як повідомило джерело “Громади Приірпіння”, в конкурсі брали участь три потенціні кандидатки: Тетяна Семенюк (методист, ДНЗ№18 “Ластівка”), Тетяна Зайченко (вихователь, ДНЗ№18″Ластівка”) і була ще одна кандидатка-переселенка з Луганську, яка мала чималий досвід роботи на аналогічній посаді.

Переселенка зарекомендувала себе як більш фаховий і досвічений кандидат.  Це визнавали і її конкурентки. Не заперечувала цей факт і начальник Ірпінського відділку освіти з питань дошкільної освіти Заяць Галина Степанівна.

Але відкритий конкурс, як завжди, виявився театралізованим.

Тетяну Семенюк лобіювала її керівниця Тетяна Рахімова, яка має дружні стосунки з  селищним головою Вадимом Садовським.

А от Тетяну Зайченко лобіював Сергій Даніш, з яким має приятельські стосунки друга кандидатка.

І Даніш, і Садовський мають мерські амбіції й вже готуються до осінньої кампанії.

Безымянный

Варто нагадати читачам, що Даніша підозрювали у викраденні монахинь, також він отримав ділянку в Біличанському лісі як людина з групи Андрія Старовойта та Володимира Жаркова.

Даніш очолює “Нові обличчя” в Коцюбинському. Відповідно він – людина Карплюка. Тому логічно, що забудовник і мер Ірпеня Карплюк прислухався до своєї людини. А от нікому невідома переселенка, не дивлячись на її профісійні якості, нікого не влаштувала.

Нагадаємо, що під час виборів мера Ірпеня у дитсадку батьки зафіксували підкуп виборців “Новими обличчями”, які роздавали від Карплюка квитки в театр.

Батьки, діти яких відвідують ДНЗ№24, сподіваються, що на цьому велика політика в садочку закінчиться, а нова керівниця покаже себе як досвіченого фахового спеціаліста та усуне всі недоліки в работі закладу, на що була неспроможна попередня очільниця.

matushynaАвторка: Ольга Матюшина, коцюбинчанка

 

49 коментарів

 1. Розсудливий 22 Березня 2015 at 11:12

  Олю! Чому у Вас тільки погане бачення про Карплюка В.А., а тепер і про Даніша С.П.. Ви особисто спілкувались з цим прекрасним і душевним чоловіком, який і в скрутний час для країни взяв на себе всі затрати по похованню нашого земляка Максимки, який загинув як Герой України. А тепер про викрадення манашок, то повірте все надумані і не професійні справи окремого оточення Януковича і його команди. Він серйозно заважав у бізнисових стосунка і як сильний спортсмен мирового рівня. Пробачте, але це так, я один з тих який стояв біля стін буцугарні коли його незаконно затримували, і як цинічно розганняли і затримували людей за переконання.

  • Анонім 22 Березня 2015 at 18:34

   У Вас є хоч щось людське – ще похорону не було, а ви вже піаритесь на людському горі!!!! Допоміг Даніш людям в біді – велика йому подяка за це, значить у нього ще залишилось щось людське. Але ж, шановний, все селище збирає гроші на похорон, люди останнє віддають, розуміючи яке нещастя прийшло в сім’ю до людей, але ж НІХТО на цьому не спекулює і не кричить на кожному кутку!!! Ви вважаєте, що пропіарили Даніша – навпаки, цим коментарем Ви йому величезну свиню підсунули!!! Ви показали всій громаді які в нього безпринципні та цинічні друзі. А, як відомо, скажи хто твій друг, і я скажу хто ти. Отже і Даніш недалеко від вас пішов! І ще одне величезне прохання до Вас – наступного разу, як будете щось писати, попросіть грамотну людину перевірити за Вами помилки!!! Негоже людині з команди кандидата в мери бути таким неуком. Не підставляйте свого шефа, хоча, знаючи його шкільні “успіхи”, він і сам навряд чи грамотніше написав би!!!

  • Активістка 22 Березня 2015 at 22:49

   І от для розуміння трагедії:

   Яна Клочкова – спортсменка дійсно двітового рівня – йшла в Харківську раду від Партії регіонів.

   http://ua.korrespondent.net/ukraine/265343-yana-klochkova-kandidat-v-deputati-do-harkivskoyi-miskradi-vid-partiyi-regioniv

   Андрій Шевченко – футболіст зі світовим ім’ям пішов до лав Наталії Королевської – проекту Ахметова “Україна вперед”, який провалився в хлам. Для Шевченка – це ганьба найбільша з можливих.

   https://www.youtube.com/watch?v=YiwrbFjySuU

   І найуспішніший спорсмен зі світовим ім’ям – Кличко. Мер Києва. Цитата в стилі: щоб холодна вода стала гарячою її треба підігріти.

   http://dt.ua/UKRAINE/klichko-schob-holodna-voda-peretvorilasya-na-garyachu-yiyi-treba-pidigriti-151421_.html

   Сперечатися ж не будемо з тим, що кожен з трьох іменитіший за Даніша? І який досвід у нашої політичної культури? Треба який підконтрольний проект намутити – дайош іменитих спорстменів і відтягуєш голоси в нормальних людей або ставиш ідіота при владі і дерибаниш собі далі. Люди, схаменіться… Третій майдан, який всіх накриє буде останній. І влаштують його фронтовики, які повернуться і спитають у нас, що ми тут робили, поки вони важили життям і ховали друзів, на похоронах яких піарилися виродки-політики.

 2. Ольга Матюшина 22 Березня 2015 at 17:49

  От скажіть мені, шановний, ну яке діло спортсмену світового рівня до ДНЗ№24? Він досвід має чи профільну освіту в галузі дошкільної освіти?

  “Він серйозно заважав у бізнисових стосунка і як сильний спортсмен мирового рівня”, і Ви вважаєте цього досить щоб іти в політику?

  Спортсмен світового рівня бере на себе затрати на поховання нашого земляка – справа благородна. А ось чому спортсмен світового рівня не захищає Вітчизну?

  Ну неблагородно піаритись на тому, що хтось взяв витрати на поховання Героя, справжнього захисника Вітчизни. Низько якось…

  • Леся 30 Березня 2015 at 20:33

   який “бред” ви Ольга несете щодо піару Даніша на похоронах , якщо вам більше нема про що писати, то пишіть краще про Рахімову “взяточницу” та про Садовського , який ні хрена (вибачте) не зробив, окрім накрав грошей, купив за кордоном будиночок, і скоро звалить звідси.

 3. Українка 22 Березня 2015 at 19:08

  Не даремно Карплюку та Данішу сорочки вишивала!!! Мабуть щось там начаклувала!!!

 4. Олексій Кузьменко 22 Березня 2015 at 19:15

  “Розсудливий” правильно працюєте, добре піарите… Але піаритись на загиблих в війні (не можу назвати це АТО) не гоже! Розумію що кошти витрачались саме для цього, але не потрібно… Може Вам, Сергію, Володимиру і іншим це не зрозуміло, але не робіть цього. Як приїду, зможу пояснити особисто. Кому кортить то мій тел. 0679975541. Олексій Кузьменко, 128 ОГПБр, колишній житель Коцюбинського.

 5. ЖК Коцюбинський 22 Березня 2015 at 19:42

  Сподіваюся нова завідуюча буде нормальним фахівцем і буде прислухатися до думки батьків. Не знаю Даніша С.П, але якщо у дітей знову будуть красти з тарілок, завітаю до садочку зі знімальною групою.

 6. Активістка 22 Березня 2015 at 22:28

  А де Ваш Даніш був, коли земельку в лісі ділили? У перших рядах. А що він зробив для селища у 2008? А в 2009? а в 2010? А у 2011? А… у 2014 році перед виборами на АТО піариться? Як він “міровой” спортсмен – може в АТО піде? Бо Домбровський не “міровой” і пішов. І на борди в нього нема, щоб отак піаритися, як Карплюк і Даніш. Можете і далі стояти під стінами, за “мірових” дерибанників. Шкода, що вас і вам подібних “активістів” не було під стінами судів, коли стояли ми за ліс, який Даніш дерибанив на ничку разом з усіма депутатами і Старовойтом, який перший же ділянку і порубав. А всім відомо, що Ваш Карплюк – перший, хто у нас на Пономарьова паркан поставив. Якби не ЗМІ – лісу там би уже не було! Обіцяли якось в газеті там дитячий майданчик. Так поставили дитячий майданчик і без Вас і Ваших “мірових” “благодєтєлєй”. Благодійники. Зроблять на руб, – вкладуть на мільйон. Ще й на похованні односельця піаряться. Тфу. Гидота ница й малограмотна. Ще й Садовський попреться. Одна гидва. Поки Домбровського нема, Кузьменка нема – біда просто. Хай вертаються і вивозять цих Данішів, Садоських – цілу роту сформувать можна з цих недоумків “мірового” рівня. А супроводжувати і одухотворяти буде капелан Ільницький. Готові навіть на сухпай скинутись для них. Очолить роту охвіцер со стажем і знанієм захисту межі – Сашко Ковтач!

  пост скриптум (А насправдя поглянеш на морди тих, хто на бордах – печаль, людоньки, в країні…)

 7. Наталка 23 Березня 2015 at 10:46

  Селищна рада заявляє, що виділила на поховання бійця 10000 грн. Даніш собі приписує це благочинство. Зараз ще розборки почнуть влаштовувати. Павуки в банці. У людей горе, а вони передвиборчий піар влаштовують!!!! Сволота!!!!!!!!

 8. Вася 24 Березня 2015 at 00:18

  Оля!Скажіть, а ви що зробили для Коцюбинського?(крім писанини) Кого ви бачете на посаді голови селища?( ви так рекламуєте ” Нові обличчя”, що можна подумати ,що ви з ними за одне,”чорый пиар, тоже пиар “);по вашому, хто повинен бути завідуючою в садочку 24 і не вже ДНЗ 18 все добре?

  • Ольга Матюшина 24 Березня 2015 at 21:07

   Результатом “писанини”, як Ви виразились, є ремонт в ДНЗ№24 загальною вартістю в 0,5млн грн, подовження режиму роботи садочку з 17-00 до 18-30, викриття корумпованих схем постачання продуктів харчування та заміна постачальника (в тарілках малечі побільшало). Ось і керівника закладу змінили знову таки завдяки “писанине”. Звичайно і нову завідуючку будемо контролювати, гласність дисциплінує чиновників.

   З приводу моєї думки на того чи іншого очільника чи кандидата, то я вже неоднаразово пояснювала, що лише моя думка нічого не варта, є чинне законодавство і інтереси громади!

   • Анонім 30 Березня 2015 at 08:10

    Краще б своєю сім’єю зайнялася. Якщо спочатку вас, Олю, багато батьків підтримувало, то зараз вони уже не раді цьому. Так, ви багато добилися хорошого, але і свята дітям зіпсували…

    • Матюшина Ольга 30 Березня 2015 at 10:53

     Я ніколи не втручалась в організацію дитячих свят.

     З приводу організації свят, всі питання до методиста і музичного керівника. Всі свята багато хто з батьків знімає на камеру, візьміть подивіться, а можете і виставити назагал щоб люди змогли оцінити професіоналізм методиста, адже методист погоджує сценарії. Це її зона відповідальності. То ж з неї і питайте. А можна ще у Маляренка попросити дати оцінку своїм кадрам.

     Найпростіший варіант, висловити побажання новій керівниці

     • Пані Ладко 30 Березня 2015 at 12:02

      А до Маляренка взагалі дуже багато запитань. Все Коцюбинське знає і говорить, що Сич зловживає алкогольними напоями. Так її, замість того, щоб звільнити, переводять на роботу в інший садок соціальним педагогом. А нещодавно взагалі був беспрецедентний випадок. На останньому конкурсі між садочками Людмила Сич взагалі була головою жюрі!!! Це що, знову за гроші, як завжди у відділку освіти!!!

     • Наталка 30 Березня 2015 at 12:05

      Коли роздають безкоштовні білети в театр, так бажаючі в чергу вишиковуються. А актори, між іншим, ті самі, які були на новорічному святі, яке так активно обпльовують.

  • Ольга Матюшина 24 Березня 2015 at 21:11

   По ДНЗ№18 нічого сказати не можу, моя дитина ходить в ДНЗ№24. Я не депутат, то ж яке я маю відношення до сусіднього садка і звідки можу знати, що там відбувається. Якщо до мене звернуться батьки з ДНЗ№18, то я і їм залюбки допоможу в реалізації прав їх дітей.

  • Анонимный 25 Березня 2015 at 19:22

   18, 24-й садик!!! Это всего лишь айсберг в океане. Рыба гниёт с головы. Ну вот убрали Сыч и что? Ее перевели в садик №3 г.Ирпеня, воспитателем. С Маляренко уже договорено, что ее через полгода на должность методиста повысят, а там и заведующей ей быть. Ну и где справедливость??? Кадровая политика у Карплюка – слабое место. Вот Попсуй дореформировала медицину, что ни одного педиатра в поликлинике в Ирпене не осталось. Так и с садиками, вместо того чтоб затушить один эпицентр конфликта, его просто перенесли в другой садик Ирпеня. Бездарность и некомпетентность Карплюка на лицо!!!

  • Коцюбинчанка 25 Березня 2015 at 19:30

   Так-так, Рахімова притаїлась, але всі знають щоб твою дитину взяли в садочок треба 5 тисяч заплатити, і за менше та єврейка не поступиться. Недарма вся в золоті ходить. Якщо і випруть її на пенсію, то кармани вона собі встигла набити добряче…

   • Гость 25 Березня 2015 at 20:47

    Старушке Рахимовой лучше самой на пенсию уйти, люстрация и до нее дойдет. Чего только одна история с декретом ее дочки стоит, она в садике 2 дня работала, а зато два декрета мама ей исправно оформила в своем садике. Если с первым ребенком еще шито-крыто, то со вторым декретом это курам на смех, все знают что дочка Рахимовой в Молдавии где-то живет не год и не два. Об этом все знают и в садике и вокруге. Так что лучше Рахимовой самой по хорошему на пенсию уйти, пока прокуратура не нагрянула, а там еще что интересное найдется. В ее садике много молодых кадров выросло, обязательно найдется тот, кто чесно будет работать.

  • Олена 26 Березня 2015 at 13:19

   Мій молодший син ходить в дитячий садочок№18. Ми постійно маємо здавати то по 50, то по 100 гривень то на групу то на садочок. Садочок справді затишний але часи зараз важкі і не завжди у вісх є гроші але з Тетяною Іванівною не поспориш. А ось коли в садочок дітей приймають то не з усіх гроші беруть можуть попросити щось принести з речей але не дешевше ніж за дві тисячі нести треба

 9. Ворзель 24 Березня 2015 at 16:47

  Главное, чтобы вновь назначенная директорша не была хапугой, как “ворзельский детврач” Венгрик,а любила детей.

 10. Lex 26 Березня 2015 at 16:06

  Чи не забагато галасу навколо незначного призначення? Час покаже хто чого вартий. Треба поновити розслідування стосовно знищеного Садовським садочка по Пономарьова 2, та втрачених квартир в цій же новобудові!

  • Ольга Матюшина 26 Березня 2015 at 17:34

   Надсилайте матеріали редакції сайту, опублікуємо:))

  • Наталка 26 Березня 2015 at 22:22

   А замість знищеного садочка пані Рахімова пропонувала Садовському відкрити приватний садочок, у прибудові до будинку на Пономарьова 2. Навіть кошторис йому розписала, розрахунок зробила, за скільки можна відбити вкладені в це діло кошти (2 млн. грн.). Завідуючою пропонувала там зробити доньку Садовського. Але для Садовського це виявилось нецікавим. Краще зробити міні-базарчик на території стоянки, а доньку посадити там торгувати квітами!!! От така от у нас місцева еліта!!!

 11. Человек 27 Березня 2015 at 17:27

  Вибачте, будь-ласка, люди, ви що подуріли…все Коцюбинське хоче дізнатись ім’я людини, яка написала з приводу піару Сергія Даніша….Ви знаєте, я як людина, як мати, як жителька селища, не можу собі уявити яку треба мати потворну душу, щоб навіть подумати подібне…Люди не судіть по собі…Максима Ридзанича і Сергія Даніша, знаю більше 20ти років, і повірте це були спрвжні друзі, Сергій Даніш, як і його батько Павло Даніш, все своє життя мовчки допомогають людям, церквам, школам, є речі про які навіть не говорилось..Тут нема про що казати, це дійсно порядні, духовні та душевні люди..Сергію Данішу 33 роки, з них 23 він знав Максима Ридзанича, про якій піар може йти мова,,люди що з вами???я розумію, що це якась деградуюча особа, в політичних іграх робить такі мерзотні кроки, але ж вибачте, де ваш розум та людянність??? Від імені батьків Максима, усіх друзів, одноклассників, хочу виразити величезну подяку Сергію та усім людям що допомогали в похованні Героя…Якщо читає Сергій Даніш, то хочу сказати від усіх мешканців с.Коцюбинського.., Сергію, ми дуже тобі вдячні, за твоє сердце, хто б, що не казав, ми всі знаємо тебе, любимо тебе і завжди підтримаємо..І ніколи не звертай уваги на смішні пусті комментарі…

  • Ольга Матюшина 27 Березня 2015 at 21:53

   В мене одне єдине питання, яке має відношення дружба Даніша із загиблим і допомогою на поховання, до статті про дитсадок??? Вибачте, але на поховання допомагають мовчки. Про це взагалі неетично вести мову.

   • Человек 28 Березня 2015 at 02:12

    Рівним рахунком ніякого відношення не має….але вже хтось почав писати саме під цвєю статтею брудні комментарі…..а до речі….скажіть тоді…яке ви маєте відношення до садочку, Сергія та і Коцюбинського в цілому…?? Ви б вже до людей вишли, почули їх, то можливо і зрозуміли б, що життя набагато ширше ніж інтернет сторінки на яких ви льєте свій бруд….Просто любіть людей, бо інакше нічого у вас не вийде в цьому житті…Мир всім…

 12. ГП 29 Березня 2015 at 01:08

  Ця представниця ГО “Нові обличчя” Катерина Корбут-Ющенко – часом не та що була представником бандита Юри Цикаленка(Юра Качок ) на депутатських виборах? Ну у Карплюка і несмак на підлеглих..

  • Василь 29 Березня 2015 at 17:53

   Так, це та сама Катерина. Від одного бандита до іншого перебігла.

 13. Пані Ладко 29 Березня 2015 at 17:55

  Люди добрі, перестаньте дивуватись з приводу того, чому Даніш “протягнув” Зайченко!!! Вони ж куми, разом дитину хрестили, під хрестом стояли. А що ж то за кум, що кумі не допоможе!!!

  • Ладко 29 Березня 2015 at 21:03

   Не маю жодного стосунку до даного персонажу.

 14. Анонім 31 Березня 2015 at 13:03

  Вибачте, можливо не в тему, але знову стосується Даніша. Якщо він так хотів зробити добро сім’ям загиблих, то чому бігборд, на якому було розміщено світлини загиблих Стрюкова та Рідзаніча, провисів аж…. 2 дні?!!! Всі знають, кому належать бігборди в нашому селищі, і самовільно ніхто не міг поміняти фото загиблих на рекламу Ашану!!!Це ж якою потрібно бути ницою людиною, щоб так вчинити, уявіть себе на місці рідні цих хлопців!!! Вони ще від горя не відійшли, а їм знову удар! Замість вшанування пам’яті – наруга. І що, скажете, це також не піар?!!!

 15. Правда 31 Березня 2015 at 17:58

  Все просто, друзі…Біг Борд був вже куплений до цього, саме тим Ашаном, і вони просто дозволили на два дні зайняти його…І ще, я не розумію…от прикрість….на біг борді були фото загиблих хлопців…яким чином можна зробити на цьому піар?? Ви знаєте..от читаю цю вашу маячню і слова в голову лізуть..”Чого у нас люди бідні? Бо дурні!! Можу сказати, що у вашому Коцюбинському, якщо не Даніш, то ніхто нічого не зробить більше, отак і будете швидко йти в систему повальної деградації…А про інших там Цикаленків і інших, зараз навіть і казати не актуально, більшої погані ніж зараз править все одно не знайдете…той Янукович в порівнянні з цими був просто мілкий добрий злочинець…то ж люди, думайте вже…дивіться на Ірпінь, Бучу,, робіть висновки..

  • Пані Ладко 1 Квітня 2015 at 13:04

   Шановний, хто ви є на справді, і як ви можете знати проблеми Коцюбинського, не проживаючи в ньому?!!! З ваших слів виходить можна зробити висновки – 1)Янукович був нормальним “пацаном”, якимось Робин Гудом теперішнього часу. 2) Теперішня влада, а саме Садовськой і компанія – найбільше зло яке може бути у світі. 3) Едине спасіння – Даніш!!! Дарма, що бандит, кримінальник, викрадач людей!!! Допустити до влади в Коцюбинському Даніша, це поміняти шило на мило – він таке саме чмо як і Садовський. Тільки Садовський хоч освічений, а у Даніша – 3 класи і 2 коридори. В Ірпіні, Бучі, Гостомелі при владі бандити, це всі тверезомислячі громадяни розуміють.

 16. Правда 1 Квітня 2015 at 17:42

  Пані Ладко…це дурниці…я кажу, що гіршої влади ніж зараз ще не було..не смішіть людей!! Ірпінь і Буча процвітають, це говорить тільки про те, що місто очолили справжні газди! Тож це тупість казати про бандитів,, смішно навіть!! По 95 округа пройшов Гаврилюк…пройшов і всерся….геть не видно і не чутно…да і зайві ці балачки…Садовський із своєю освітою, геть нічого не зробив..Буча та Ірпінь квітнуть!!! Людиною треба бути в першу чергу!! А люди що ниють без кінця будуть завжди!!

  • Пані Ладко 1 Квітня 2015 at 20:51

   Ага, а Даніш такий освічений – аж страшно!!!!! Буча та Ірпінь квітнуть, бо Федоруку з Карплюком конче необхідно виграти вибори. Тільки щось славетний Федорук не пройшов по 95 округу, хоч його холуї і бігали по виборчих дільницях, та пропонували по 10 000 дол. за підтасовку голосів на користь мера Бучі.

  • Vladislav 2 Квітня 2015 at 12:30

   Гаврилюк хоч не ворує. А Федорук вор великого розмаху.

 17. Правда 2 Квітня 2015 at 01:27

  Пані Ладко, навіть не знаю, що вам сказати, занадто у нас великий резонанс в спілкуванні…таке враження, що ваші амбіціі особового характеру не задовільнили, і ви говорите все що знаєте, тільки проти і все))) Добре, закінчуємо тему…Таких як ви ніщо не поміняє, хто б не прийшов, а вам погано буде,, ну хіба що ви щось отримаєте з того, і таких як ви, на жаль дуже багато….

  • Vladislav 2 Квітня 2015 at 12:22

   Та про що йде мова? Даніш починав свій шлях з охоронної структури Пєті Мельніка. Та й самому Карплюку колишній керманич податкової академії купив квиток у велику політику. Це все обслуга екс ригів. Якщо для Ірпеня ще більш менш натяганого Карплюка знайшли, то для маленького селища Коцюбинське і охоронник Пєті Мєдьніка підійде. А так званих”захисників” ордену “обслуга системи” в коментарях неозброєним оком видно. Дуже тонко, вони відводять тему від Даніша до Рахімової, до Садовського, до інших представників влади. Все, що завгодно розкажуть аби людей відволікти від горе-амбіцій Даніша та його “гідних” вчинків.

 18. ТЕТЯНА 2 Квітня 2015 at 15:48

  От прочитанного я в ШОКЕ!!!!!! На самом деле очень редко захожу на сайт но не удержалась!!!!!! что вы несет? какое вы имеете право лить грязь на человека который безвозмездно и без всяких намерений с 2011 года помогает детям Коцюбы. Так как Даниш помогает конкретно нашему садику так никто с действующих депутатов, членов выконкома (есть такие особы которые вообще не ходят на выконком даром место занимают гнать их в шею) и хочу особенно выделить пан Садовский не помогают садикам !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!МЕР наш которого я и моя семья поддерживали на выборах о чем очень жалею ничего хорошего не сделал нашему саду он только и может многодетной маме “похэкать” когда в групе 10 градусов тепла и кричать в приемной что это самый лучший сад в ирпенском районе потому что им руководила Сыч яко бы супер фахивець у которой образование пед училище (смешно), это то сад котором было холодно, бегали тараканы в раздевалке, там где воровали зефир и мармелад с тарелок наших детей, кормили помоями, сплетни, хамство и т.д. Мои дети ходят уже 3 года в этот садик начнем с того что крышу детского сада делал Даниш лично я это видела и знаю (Оля еще Вы не ходили ты можешь этого не знать) хочу отметить тогда вообще речь не велась о кандидатах на голову и о никакой предвыборной кампании. Его попросили он без вопросов все сделал и все на отлично , и на всякий случай на сегодняшний день никто точно не знает кандидат он или нет это просто слухи , на мое письмо обращение и подписи родителей (я голова родительского комитета ДНЗ №24) он единственный отреагировал молниеносно купивший нам стульчики в количестве 30 штук и 2 стола, почти каждые выходные дети в первую очередь с многодетных семей и малоимущих ездят в театр на детские представления я лично ездила представления просто класс, подарки на сВ.Николая тоже Даниш, организовывают субботники в поселке, активно помогают развивать спорт для детей в поселке скажите мне что в этом плохого??? вы привыкли людей хаять только за поступки которые может они и не совершали, а вот если что то хорошее то…. нет….. зачем? пусть бы хоть один депутат с пос совета оказал бы хоть какую то помощь детям ???? сколько мы с тобой Оля бегали когда была заведующая Сыч и за питание, и за режим работы ничего и никто, они только и умеют закрывать музыкальные школы, продавать детские сады, типа ремонтировать дороги по пол года что невозможно не ездить и скоро ходить не сможем, и назначать премии в размере з/п нашему Меру (по моему мнению это просто абсурд, бред), я считаю что наоборот пользуясь случаем хочу поблагодарить и ГО Коцюбинского в лице Слюсаренка Богдана и ГО Нови обличчя в лице Даниша Сергея за спонсорство я считаю что таких людей у нас в поселке должно быть больше , честно говоря не хочу внедрятся кто от кого и за кого но факты есть факты. по поводу Карплюка я считаю что не сегодняшний день он молодец я недавно спустя три месяца заехала в Ирпень я опешала очень все изменилось, облогородилось, так красиво. А какая детская поликлиника!!!!! Вадим Иванович берите пример!!!!!!! на все мои заявления по режиму сада и режим работы в летний период вовремя пришли ответы (в отличии от наших местных властей с сентября по 5 заявлениям мне ни одного ответа не было прислано ) складывается такое впечатление что всем по фигу мы и наши дети главное построить житловый комплекс, достроить в 18 саду коммерческую группу мало вступных Рахимовой по 5000,00 грн за ребенка что бы для некоторых особ с 18 сада кругосветные путешествия были круглый год. Про 18 сад так вообще отдельный разговор но ничего скоро и к вам дойдут перемены в лучшую сторону так называемая “люстрация” кстати для родителей инфо с 01 апреля наш садик работает с 7 утра до 19 вечера и будет работать в летний период, не знаю пока я довольна надеюсь дальше будет еще лучше СЛАВА УКРАИНЕ!!!!!!!!!!

  • Пані Ладко 2 Квітня 2015 at 17:33

   Пані Тетяна! Що це за словесний понос?!!!!! Одразу видно – група підтримки Даніша, той самий рівень безграмотності!!!! Люди, робіть висновки – всі безграмотні коментарі написані холуями Даніша, рівень освіченості однаковий!!! Невже наше селище заслуговує на таку владу, яка двох слів зв’язати не може!!! Слюсаренко, Даніш, Корбут-Ющенко, Хоптинстька – це все одна шайка, дурні, які пнуться до влади, як сліпа свиня до корита!!!

  • Ольга Матюшина 2 Квітня 2015 at 18:21

   Про квитки для малозабезпечених і стільчики можно почитати, перейшовши за посиланням:

   http://kotsubynske.com.ua/2014/10/20/%D1%83-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%BB%D1%8E%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%83%D1%8E%D1%82%D1%8C-%D0%B2%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%86%D1%96%D0%B2-%D0%B0-%D1%88%D1%82/

   З приводу ваших заяв, Тетяно, всі запити писала я, вони всі продубльовані моїм прізвищем і зареєстровані паралельно, я Вам просто давала копію, на якій Ви підписувались.

   З приводу даху, так вона ж тече, Таню!!!??? Про який ремонт йде мова. Після капітального ремонту дах не повинен текти принаймі років 5…

   З приводу доріг, чому б ГО “Нові обличчя” не взятись за проблему доріг у селищі. От на моєму прикладі вирішення проблем ДНЗ, ГО Даніша чи Слюсаренко могли б взяти вирішення данної проблеми під свій контроль. Цілих дві ГО, до того ще й одна з них провладного кандидата, можуть і гори звернути.

   Про суботники в мене одне питання, чому вони їх не влаштовували протягом всього життя, вони ж корінні мешканці??? Перед виборами у нас всі кандидати суботники влаштовують…

   А про Садовського всі і так все знають, люди не сліпі.

   І найголовніше, Даніш чи будь-хто інший можуть займатись благодійництвом, але це не означає, що він є достойним кандидатом на посаду голови. Я вже мовчу про депутатсьвку групу, яку він має намір протягнути в раду. Цьому будуть присвячені окремі публікації ближче до виборів. Громада має право знати!

 19. ТЕТЯНА 2 Квітня 2015 at 23:06

  МАДАМА ЛАДКО!!!! я вас не оскорбляла, понос наверняка это у вас в голове если вы пишите такую бредятину. во вторых наведите справки в коцюбинском я коренная жительница в отличии от вас и я никакого на сегодняшний день отношения не имею к НОВЫМ ОБЛИЧЧЯМ И ГО КОЦЮБИНСКОГО . я написала факты и правду. и на всякий случай это для развития на будущее прежде чем судить о ком то в первую очередь посмотрите на себя. и на тему оброзованности ВЫ В НАПИСАНИИ МОЕЙ ФАМИЛИИ ДОПУСТИЛИ ГРУБЕЙШУЮ ОРФОГРАФИЧЕСКУЮ ОШИБКУ так то бы еще говорил МАДАМА ЛАДКО!!!!!!!

  • Пані Ладко 3 Квітня 2015 at 13:09

   Пані Тетяно! По-перше, правильність написання вашого прізвища – це звичайна описка з мого боку, прошу вибачення. Але ж громада Коцюбинського і так зрозуміла про кого йде мова, Ви ж тут корінна жителька. А от те, що після крапки нове речення пишеться з великої букви – цьому навчають дітей у 1-му класі!!! А по-друге, свого часу Ви та Ваша родина підтримували Садовського, а зараз ненавидите його лютою ненавистю. Так буде і з Данішем. Такі як Ви йому потрібні на певному етапі життя, а потім про Вас забувають. І навіть Ваш Кум Слюсаренко за першої ж нагоди від Вас відвернеться. Все Коцюбинське знає який був і є Даніш, і Ви гоч гопки скакайте, а він як був “гопніком” так ним і залишиться. Наша громада не заслуговує на токого мера!!!

 20. ТЕТЯНА 2 Квітня 2015 at 23:15

  Оля по ремонту крыши это вопросы к мэру причем здесь Даниш и деньги бюджетные которые были выделены на ремонт вопрос??????? по поводу писем и обращений это вранье ты давала от себя лично я от себя зачем эти разговоры? и почему Даниш и Слюсаренко должны сейчас взять под свой контроль дороги с какого???? что бы ты снова их поносила и обвиняла в предвыборной кампании что они не так сказали! не так сделали! зачем??????Садовский их развалил вот и пускай теперь их и ремонтирует, на поселке центральную канализацию второй год обещают а в итоге ни дорог, ни канализации. а если кого то и устраивает такой поселок то только не меня и я думаю многие мои односельчани меня поддержат

  • Ольга Матюшина 3 Квітня 2015 at 09:34

   Тетяно, Ви написали вище, що дах відремонтував Даніш. Але дах протікає.

   З приводу каналізації і доріг, так вимагайте з влади, доречі ГО до цього і створені щоб в першу чергу щоб відстоювати права громади, а не систематично підкуповувати виборця. Напишіть відповідні звернення в ГО “Нові Обличчя”:)))

   В мене одне-єдине питання до всіх цих псевдо громадських організацій, чого ж ви не відстоювали права людей протягом останніх 5 років…як то в ваших уставах написано.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539