Хто завідуватиме садком “Світлячок”?

14

Перші осінні дощі довели – стеля скандального дитсадка “Світлячок” у Коцюбинському протікає. І це попри те, що лише влітку зробили ремонт.

Вирішили проблему доволі прото: замість того, щоб полагодити дах – зробили підвісні стелі.

І ось після зимових свят батьки побачили, що снігу не витримав ані дах, ані підвісна стеля.

На таке “вирішення проблеми” пішли наші податки.

Там, де підвісної стелі не було, штукатурка почала просто обвалюватись. Це сталося зокрема в групі “Барвінок”. Так тепер виглядає стеля над ігровою кімнатою нашої групи.

Безымянный

На проблему каналізації, яка тхне ну дуже сильно в групі “Барвінок”, керівництво садочку також не звертає увагу. Мабуть, півмільйона гривень, які були витрачені на ремонт цього літа, не вистачило аби усунути недоліки каналізації.Так нагальні проблеми дитячого садочку вирішувати нема кому. У грудні обласний відділок освіти направив подання до Ірпінського відділку освіти  про невідповідність завідуючки Людмили Сич займаній посаді.

Про це сповістили і селищного голову Коцюбинського Вадима Садовського, який свого часу і затвердив директорку дитсадка без відповідної освіти на посаді. Садовський в котрий раз проігнорував не лише нарікання батьків, але й подання КОДА.Як же так трапилось, що людину без відповідної фахової освіти, затвердили на посаді керівника дошкільного закладу? І чому місцева влада не прислухалась до чисельних скарг батьків?

А все дуже просто. Як повідомило наше джерело у дитсадку, Людмилу Сич призначали на посаду завдяки лобі мерського брата Дмитра Садовський, який колись вчився разом із її колишнім чоловіком.

Безымянный
У січні проблемами дитсадка ніхто не опікується. Їх депутати передади на баланс Ірпеня, а для цього треба провести інвентаризацію.Сич і далі залишажться на свой посаді і з слів вихователів дитсадка, зумисно затягує процес інвентаризації й оформлення особових справ, без чого працівникам закладу не можуть виплатити аванс за січень.Єдині зрушення, які відбулися завдяки активним батькам, які викрили корумповані схеми у харчуванні, продуктів стало більше. Але завіреного меню годі шукати.

Безымянный

У деяких групах меню часто взагалі не побачити.

Безымянный

Але після нового року батьки почали активно цікавитись тич, чим годують дітей.

Це сталося тому, що скасували чорнобильські пільги й тепер всі розуміють, що 9 гривень на день вони платять зі своєї кишені.

Проблема з незбалансованим харчуванням досі актуальна. На обід можуть дати горохове пюре з тушкованою рибою чи печінку з капустою на полуденок з какао. Через це малеча має потім проблеми з травлення.

Аби вирішити проблеми наших дітей ми, разом із головою батьківського комітету Тетяною Хоптинською, вирушили до Ірпінської міської ради та Ірпінського відділку освіти.По середам громадян приймає мер Володимир Карплюк. Як виявилось того дня прийом відмінили, оскільки мер-забудовник мав дуже важливу зустріч з архітектором. Тож ми йому занесли наше звернення через канцелярію.

У відділку освіти Ірпеня в середу також прийомний день. Але начальника Ярослав Маляренко теж на місці не було, як і його заступника. Так у дні прийому громадян знайти тих, хто мав би нас вислухати не пощастило.

Єдина, кого нам вдалося перестріти, була начальниця дошкільної освіти Галина Заєць. Найбільше нас цікавило, коли ж призначать нову завідуючку адже в садочку панує безлад.

Галина Заєць повідомила нам, що їй вже зателофонував заступник Карплюка запропонував на посаду завідуючки дві кандидатури Тетяну Зайченко і Тетяну Семенюк, мотивуючи це побажанням батьків.Мене дуже цікавило: за побажанням яких батьків визначились із прізвищами, і хто ж такі ці дві кандидатури.

Як виявилось, обидві працюють у іншому дитсадку Коцюбинського – “Ластівці”. Одна вихователькою старшої групи, а друга – методистом. Варто зазначити, що Сич свого часу також працювала в цьому садочку методистом, не маючи відповідної освіти.

А ось хто ж з батьків рекомендував ці кандидатури, Ірпінський відділок освіти так і не повідомив. У нашому садочку про це також ніхто не чув.

Але вдалося з’ясувати, що рекомендація була від члена селищного виконкому Богдана Слюсаренко, який свого часу проводив незаконно агітацію на користь Карплюка в нашому дитячому садочку.

І як повідомило джерело, сама пані Зайченко є наближеною особою до Карплюка. А це доволі стратегічний хід з урахуванням того, що цьогоріч відбудуться чергові вибори до міських рад.Я поцікавилась, чи немає інших кандидатур, незацікавлених і не з Коцюбинського. Галина Заєць пояснила, що повністю нас підтримує в цьому питанні, і повідомила, що мають ще одну кандидатуру на посаду завідуючки жінку-переселенку з Луганська. Вона має відповідну освіту і досвід роботи на посаді, але вона арендує житло на Осокорках і їй дуже далеко їздити, а варіанта службового житла в Коцюбинському немає для освітян.

Звичайно де ж взяти службове житло, коли останні метри комунального житла одноособовим розпорядженням селищного голови було приватизовано його родичам і наближеним особам.

Начальниця дошкільної освіти Заяць пообіцяла, що до 1 лютого ми матемо нову завідуюку в садочку і що конкурс серед претендентів буде неупереджений.

matushynaАвторка: Ольга Матюшина, журналістка

14 коментарів

 1. ЖК Коцюбинський 26 Січня 2015 at 13:42

  Напевно Міносвіти хоче подальшого розголосу. У садочку повний безлад та корупція. Це просто вже нахабство. Я думаю варто вже писати про це не тільки на сайт нашої громади, але й у інші ЗМІ.

  • Pers 26 Січня 2015 at 20:34

   100% Давайте всі разом діяти!

 2. ol_ol 28 Січня 2015 at 22:07

  Мій син також ходить до цього садочку! не влаштовує те, що садок працює лише до 17 години. Щодо харчування, звичайно кожним батькам хотілось би, щоб їх діти якісно харчувалися, але на жаль якісного дуже важко знайти в магазинах! Щодо меню, мабуть завідувачка його не придумує з голови, а є якісь норми, яких притримуються садки! Раніше в садку були вистави, на які мій син ходив із задоволенням, і для мене було зручно – коштувало це задоволення лише 16 грн., раніше дітей фотографували, дуже гарні фото були, щоправда дорого, але раз в півроку можливо! Зараз і цього нема тому, що цього не захотіли лише пару “активних” батьків з усього садка. Якось дивно що декілька батьків вирішують багато чого!

  • Надя 29 Січня 2015 at 16:10

   Повністю з Вами згодна!

 3. Анонім 30 Січня 2015 at 10:08

  Моя дитина також давно ходить в цей садочок. Повністю згодна з ol_ol, щодо фотографій та вистав. Мене вони влаштовували повністю, адже не кожна родина в наш час зможе водити дитину в театр по ціні 50 грн і більше хоча би раз в місяць. Крім того хочу виразити своє негативне відношення стосовно новорічного свята, героїв для якого наймала Тетяна Хоптинська. Дід Мороз був найдорожчий з усіх садочків та й професіоналізм акторів бажав кращого. Свято було зіпсоване повністю, як для дітей так і для дорослих! Дивно, що самі активні дівчата мовчать про цей акт.

 4. Анонім 31 Січня 2015 at 19:18

  Хочу також висловити свою думку, цілком підтримую негатив щодо новорічного свята, і стосовно якості,і стосовно ціни. А також, що зникли чудові лялькові вистави та фотосесії, які проводилися за згодою батьків. Щодо меню, хочу зазначити, що затверджене меню з мокрою печаткою висить в садочку при вході, а в групах меню для батьків. Стосовно ціни харчування , то хай пані Матюшина скаже дякую нинішній київській раді та депутатам, які ухвалили закон, щодо зняття пільг. А саме більше мене вражає, що пані Матюшина пише всі ці скарги-листи не враховуючи думки більшості батьків. І взагалі,я пропоную пані Матюшиній, якщо її щось не влаштовує, нехай переводить свою дитину до іншого садочка.

  • Ольга Матюшина 6 Лютого 2015 at 14:23

   Новорічне свято організовувалось за сценарієм, погодженим з методистом. Моя особиста думка, що новорічні свята мають організовувати працівники садочку і при чому безкоштовно, але так як від них жодної ініціативи не було, то Тетяна Хоптинська взяла організацію на себе. Але я знову повторюю, це неправильно коли роботу методиста перекладають на батьків.

   З приводу фотографуваннь і вистав, батьки можуть організовувати і фотографування і вистави, які питання? Арендну плату більше ніхто не вимагає, запрошуйте фотографів в свої групи, ви маєте на це право.

   З приводу скарг, я пояснюю всім, це моє право звертатись у відповідні інстанціїї якщо порушується Закон України. Звичайно я буду писати скарги коли просять на ремонт туалету 18 тис.грн, а насправді в бюджеті є 0,5 млн на ремонт всього садочку. І його таки зробили. Чого я мала мовчати коли садочок працював до 17 год, коли по всій країні садки до 19-00 працюють. Чого я маю мовчати коли крадуть з тарілок малечі, корупційні схеми не тільки оприлюднила, але й до суду довела. На ті ж 15 грн на день в тарілках дітей значно побільшало. Чого я маю терпіти хамство неосвіченої завідуючки??? Сич виносили донагани в результаті прокурорських перевірок, а не через скарги Матюшиної. Бо якщо скарги безпідставні, то доган не виносять і штрафи не накладають.

   З приводу віміни пільг, до чого тут Матюшина чи Київрада??? Ці питанні до Верховної Ради і Яценюка.

   • Гость 9 Лютого 2015 at 13:44

    “Чого я маю терпіти хамство неосвіченої завідуючки???”, я думаю с этого ВСЕ и началось!!! Месть штука страшная!!!

   • Гость 12 Лютого 2015 at 14:19

    А причем методист к актерам, если на них смотреть страшно было. Разве в сценарии написано что маша его с листочка будет читать или написано что Маша будет босиком в грязных носках и с проблемной дикцией. Или что снегурочка на 10 см. шпильках вместо сапог. А про рукавицы мишки я вообще молчу. Когда вы нанимали актеров надо было хоть посмотреть на них их костюмы. Просто надо признавать свою вину, а не перебрасывать на кого-то.

 5. Вика 12 Лютого 2015 at 17:36

  Такое ощущение что госпоже Матюшиной нечем заняться. У меня, например, времени на написание разных статей и езды по инстанциям времени нет. Интересно когда она занимаеться семьей, домом и ребенком? Такое ощущение, что жизнь садика и заведующей ей важнее семьи. Пора уже свои амбиции немного унять.

 6. Лорик 12 Лютого 2015 at 19:12

  Моя дитина в минулому році закінчила цей дитячий садок. Так от хочу вам сказати, що на протязі 4 років, перед кожним Новим роком піднімали питання Діда мороза. Неодноразово пропонували закупити в дитячий садок костюм Діда мороза та Снігуроньки. Я вважаю, що методисту не важко було б написати сценарій, у всьому садочку знайшовся б дідусь чи тато, згодний провести свято і проблема була б вирішена на багато років!!!! Але ні попередня завідуюча, ні теперішня до нас не прислухались. Стосовно фотографій – а ви знаєте, що одні й ті самі фотографії у школі 50, а в садочку 70. Це тому, що в школі нема відкату директору, а в садочку 20%. Взагалі, складається таке враження, що всіх влаштовував той безлад та хабарництво, яке було в садочку. Одна Матюшина, неначе принцеса на горошині – все їй не так!!! Зрозумійте, врешті решт, що те, чого домоглась Матюшина, це не її забаганки – це норма, яка мала бути, і нічого понаднормального вона не вимагала, а змусила владу поважати закон і людей!!!

 7. Вика 13 Лютого 2015 at 08:31

  Предлагаю на следующий год Матюшиной быть в роли снегурочки, а ее мужу в роли деда Мороза. Если она такая активистка, пусть и сдесь себя проявит. А поводу фотографий, то в Киеве цена в садиках такая же, а в некоторых даже дороже. И деда Мороза нанимают всегда все садики. Кстати в том году актеры были шикарные и костюмы у них тоже классные, непонятно почему их не наняли в этом году? Один дед Мороз чего стоил!!!

  • Гость 13 Лютого 2015 at 12:05

   Прошлогодний Дед Мороз не устроил именно младшую группу (пани Хоптинскую), и вот результат – в этом году Дед Мороз не устроил НИКОГО, кроме младшей группы!!!
   Так может Мы виноваты сами! Не надо идти на поводу, у заинтересованных и амбициозных лиц!

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539