Мерська брехня: Жежера судиться з Федоруком

1

У п’ятницю 24 квітня о 14-тій годині в Ірпінському суді відбудеться судове засідання, де розглядатимуть позов журналістки Олени Жежери до Бучанського міського голови Анатолія Федорука.

Журналістка звинувачує мера Бучі в тому, що на своєму звіті, який відбувся наприкінці лютого, останній назагал озвучив неправдиву інформацію щодо неї.

Федорук публічно заявив, що журналістку Олену Жежеру нібито звільнили з телеканалу СТБ  “за брехню”.

Одразу після звіту журналістка звернулася до відділу кадрів телеканалу та взяла довідку, датовану 2 березня, в якій зазначено, що Олена Жежера “дійсно працює на постійній основі” на телеканалі СТБ.

довідка

Окрім довідки з місця роботи, журналістці надали ще й трудову характеристику, яка повністю заперечує висловлювання Федорука.

“За час роботи журналістом програми “Вікна-Новини” Олена Жежера-Шапошнікова зарекомендувала себе кваліфікованим журналістом, фахівцем своєї справи,” – йдеться у характеристиці.

характеристика

Журналістка вирішила змусити Федорука говорити громаді правду й попросила суд зобов’язати міського голову спростувати озвучену назагал недостовірну інформацію.

Так як на звіті міського голови були присутні переважно працівники міської ради та інших державних та соціальних установ міста, Жежера у своєму позові попросила надрукувати спростування на офіційному сайті Бучанської міської ради.

“Колеги пропонували просити в Федорука матеріальне відшкодування за відверту брехню, яку висловив на звіті Федорук, але я вирішила цього не робити. Натомість, якщо він справжній чоловік і має гідність, нехай зробить для міста музей та допоможе громаді відремонтувати для цих та інших потреб занедбаний будинок Патона, який знаходиться в комунальній власності міста. Припускаю, що міського голову могли неправильно інформувати щодо мене. Але навіть якщо й так, посадовцю, який представляє громаду, потрібно перевіряти інформацію, перш ніж її озвучувати на загал”, – говорить журналістка.

1 Comment

  1. Маленький Пук 24 Квітня 2015 at 23:33

    Лена , а если я возле вас пукну , вы на меня в суд будете подавать , например , за то что я вторгся своим выхлопом в ваше личное пространство.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539