Блиставиця пішла на Лисенка і Бартківа в рукопашну, мер Федорук втік

3

Після виходу публікації Олени Жежери про те, як голосували в Блиставиці щодо приєднання до Бучі на псевдореферендумі, яку роздрукували і роздавали активісти села, мешканці та депутати Блиставиці вирішували, чи визнавати голосування талонами з печатками “для пакетів”.

Селяни зібралися у п’ятницю в будинку культури.

На захід, як і мингулого разу, приїхав Бучанський міський голова екс-регіонал Анатолій Федорук, секретар Бучанської ради Василь Олексюк, очільник “Нових облич” в Бучі Іван Лисенко, та екс-юрист Бучанської ради і довірена особа Федорука на виборах до парламенту – Ігор Бартків.

Були також представники громади Бучі та Гостомеля.

Виступ Федорука тривав більше години, але не дивлячись на його вмовляння визнати “референдум” дійсним, мешканці Блиставиці прийняли рішення скасувати результати голосування й провести повторне опитування.

На захід як і минулого разу приїхав депутат Бучанської ради екс-регіонал, який раніше був у команді Федорука, Євген Олексієнко. Але думку своїх колег із Бучі він не поділяв.

“На сьогоднішній день в Бучі не вистачає шкіл, садочків, не розвинена, як про це говорить Федорук, інфраструктура, з-поміж бучанців лише 7 % отримали в Бучі земельні ділянки – решта з інших областей України. Якщо Блиставиця об’єднається з Бучею, то в Бучанській раді інтереси села представлятиме лише один депутат, який не зможе нічого вирішувати”, – роз’яснює депутат Олексієнко.

Олексієнка перебивали й перекрикували Іван Лисенко та Ігор Бартків. На таку поведінку деякі мешканці села почали вигукувати Лисенку та Бартківу “ганьба” та “геть із залу”.

Але оскільки це не діяло, то кілька чоловіків запропонували їм вийти на вулицю й поговорити і не перебивати доповідачів.

“Лисенко як професійний провокатор одразу почав тикати фотоапарат людям в обличчя й казати, що він журналіст. Але посвідчення не було. Вів він себе дуже агресивно”, – розповідає як було Ірина.

За словами самовидців, на виході з клубу Лисенко оступився й упав зі сходів.

“Він швидко підхопився й взявши з підлоги каменюку почав погрожувати хлопцям: не підходьте, вб’ю. Ну, ви ж самі розумієте, що в селі розмова коротка. Якщо ти погрожуєш, будучи в статусі гостя, будь готовий до того, що тобі намнуть боки. Так і вийшло”, – розповідає самовидець Олексій.

“Лисенко кричав, просив про допомогу. Щось сказав Бартків і потім покотився до дерева. Але більше не виступав. А Лисенко почав кричати, що викличе міліцію. За нього ніхто не вступився. Федорук, побачивши, що ситуація в Блиставиці несприятлива для нього, сів у машину й поїхав, кинувши своїх. Секретар Олексюк, який спостерігав за дійством,  стояв осторонь. У повітрі мелькали лише ноги Лисенка, але він заспокоївся лише тоді, коли місцевим розповіли, що Лисенко колишній зек, який сидів за те, що крав у перехожих сумки”, – додає хлопець.

З слів самовидця Олексія, Лисенка обурила бездіяльність секретаря ради Олексюка:

“Після потасовки Лисенко підійшов до Олексюка й сказав: Вася, нахєра такіє друзья?”

Зрештою приїхала міліція, але ніхто не хотів давати свідчення.

Безымянный

Лисенко кричав, що він незалежний журналіст і що він виконував свої журналістські обов’язки, але на вимогу присутніх показати своє журналістське посвідчення, він так цього й не зробив.

“Громада Приірпіння” буде вдячна за фото та відеоматеріали з події в Блиставиці. А тим часом у Facebook ця подія жваво обговорюється.

Безымянный

А тим часом в сусідніх селах рідна сестра Федорука Лариса Федорук, яка є депутаткою Бучанської ради підробляє листоношею на пару з заступницею Федорука з гуманітарних питань Ларисою Матюшенко.

dvi

Жінки розносять комунальну газету “Бучанські новини”, видану за кошт бучанців, в якій агітують приєднуватись до Бучі.

OZERA 1

 

“Я просто шокована тим, що комунальне ЗМІ за бюджетні кошти піарить Федоруа. В той час як наші діти вчаться в три зміни, садочків не вистачає, поліклініка тріщить по швах, а в паспортний стіл, який в Ірпені, бучанцям треба займати чергу о 5-й ранку, ми через амбіції Федорука рекламуємо виходить свою інфраструктуру, яка і без того на ладан дише. Такі люди як Федорук будуть при владі, поки мають ручний адмінресурс та мають можливість використовувати комунальні ЗМІ для своїх особистих цілей. Краще б в соціальній сфері Бучі навів порядок”, – говорить бучанка Ірина Влащук.

3 коментарі

 1. Ivan Lysenko 24 Травня 2015 at 20:37

  Єто успєх (с),
  жежера та її пиз@обратія вже виправдовують тітушок, які вчинили кримінальний злочин… Однозначно успєх

  • Олександр Пиріжок 2 Липня 2015 at 10:09

   Гамнюк, як ти з жінкою спілкуєшься?

 2. Ivan Lysenko 26 Травня 2015 at 01:24

  “Янукович мешкатиме у Ляшка”, (с)Жежера
  Жежера, яка зробила собі ім’я використовуючи гучні назви статей з прізвищами відомих в країні (регіоні) людей, вкотре з назвою, та й зі статтею, з розгону “врізала в штангу” ;)))
  1). Не Блиставиця пішла на Лисенка і Бартківа в рукопашну, а завезені гостомельським депутатом Юрієм Марчуком гостомельські тітушки, які накинулись на мене і побивши відібрали і пошкодили камеру, дУрні, заробили собі срок;
  2). Федорук поїхав одразу, як тільки марчукові тітушки зірвали сесію, і всі були в залі. А бійка зчинилась на вулиці лише через 15-20 хвилин, тобто, друга брехня тільки в одному заголовку;
  Та й у статті є умисні перекручення, які не відповідають реаліям, власне, брехня анонімів, анонімом підписана. Та всі знають, хто за цим ховається…
  Міняйте своїх сексотів, вони заангажовані і сліпі, а тому не бачать об’єктивних процесів…

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539