Саакашвілі в Ірпені підтримує Мазура VS Карплюка

1

Голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі висловився на підтримку Ігора Мазура:

“Ігора Мазура я називаю Великим патріотом і борцем із гарячим серцем! Ми дуже близькі з ним в розумінні ситуації, що склалася в Україні. Колись ця людина не побоялася йти зі зброєю в руках захищати цілісність Грузії.

І сьогодні так само – безстрашно і достойно він захищає свою Україну від агресора. Це людина, яка вміє тримати удар і виходити переможцем. Він не обіцяє, а робить. Там, де Ігор, нема місця корупціонерам і брехунам!”

Про це пише “Дзеркало Київщини”.

Без імені

Коли Ігор Мазур балотувався в народні депутати від “Правого сектору” у 2014 році його також підтримав Грігол Катамадзе – грузинський дипломат, екс-посол Грузії в Україні:

“Ігор Мазур – Патріот України, і я абсолютно свідомо написав це слово з великої літери, адже Ігор Патріот за своїм внутрішнім світовідчуттям. 20 років тому, коли він разом зі своїми побратимами поїхав захищати територіальну цілісність і незалежність Грузії, підставив своє ще юнацьке плече, щиро вірив, що захищає не тільки Грузію, але й свою рідну Україну. Тоді, на жаль, мало хто так думав. Ігор і такі, як він, дали можливість Україні мирно розвиватись.

Але коли в Україну прийшла біда, коли агресор вирішив засіхнути на її територіальну цілісність, Ігор знову взяв зброю до рук, бо це людина, яка не може стояти осторонь і готова до останнього захищати свою Батьківщину!”

Нещодавно народний депутат від “Самопомочі” Єгор Соболєв, який веде боротьбу з корупцією, висловився на підтримку Мазура і наголосив, що його опоненти – “Нові обличчя”  кандидують у регіоні фігурантів антикорупційних розслідувань. Про це він повідомив “Громаді Пріирпіння”.

Перед виборами троє кандидатів на посаду міського голови Ірпеня – екс-мер Мирослава Свистович від “Сили людей”, активіст Євген Мельничук та “радикал” Вадим Бєлов знялися на користь Ігоря Мазура, якого підтримує БПП.

1 Comment

  1. Виктор Узерчук 31 Жовтня 2015 at 23:40

    Назначить СААКАШВИЛИ – губернатором Ирпенского региона!!!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539