Коцюбинська зРада: знайшли знищені документи Главацької у смітниці

3

Коли Янукович тікав з країни, то в Межигір’ї понищили сотні документів. Їх тоді канцелярська сотня клеїла днями і ночами. Ці документи допомогли отримати багато корисної інформації, які допомогли у низці журналістських розслідувань та кримінальних справ.

У селищі Коцюбинське під Києвом – переворот. Депутати “Нових облич” захопили раду, збили замки й у вихідні штампували рішення. Коли ж у понеділок почалися слідчі дії, то селищна голова Ольга Матюшина заявила про те, що в раді вона не побачила жодного документу з гербовою печаткою за цю каденцію. Вона припускає, що про слідчі дії всі були заздалегідь попереджені. Також вона не побачила в раді печаток, якими орудували депутати на вихідних, що видно на відео.

Гербову печатку Матюшина нікому не передавала, але, як виявилося, у тих, хто організував переворот, була своя печатка вже 8 числа – у день захоплення влади. Принаймні про це свідчить розпорядження про звільнення Матюшиної із займаної посади.

Безымянный

Що ж виходить? Увечері 8 числа близько 21:00 депутати пішли до селищної ради. Захопили її і вночі почали штампувати якоюсь незрозумілою печаткою рішення. Хто міг їм виготовити печатку за годину у п’ятничний вечір після 21:00?

Якщо придивитися на дату, то там олівцем зазначено, що її треба переправити на 9 число. Тобто на суботу. Отже, до них дійшло, що ставити документ 8 числом, коли була глупа ніч – не треба. І доказ того, що печатка була 8 просто знищили. А як же працювали слідчі?

З’ясувалося, що перед тим, як звільнити обрану громадою Матюшину, Главацька себе проголосила в.о. Коцюбинського селищного голови. Звільняла Матюшину вона своїм розпорядженням як в.о. 8 числа і розпорядження мало № 69, а себе призначила 9 квітня, в суботу, і розпорядження мало № 66. У “Нових облич” завжди були проблеми з порядковою нумерацією сесій, тому не дивно, що і в розпорядженнях, які штампували пачками вихідними у заблокованій раді вони просто заплуталися.

Безымянный

Всі знайдені в смітницях пошматовані документи, яких чомусь не знайшли правоохоронці із слідчим Сергієм Власенком, активісти ретельно цілий вечір клеїли шматок до шматка.

Безымянный

Це все було ось в такому вигляді.

Безымянный

Шматки розкладали на підлозі і збирали до купи годинами.

Безымянный

Далі документ викладали на підлозі.

Безымянный

І потім клеїли, фіксуючи на папері.

Безымянный

Так ми дізналися, що депутати-зрадники фігурують у розпорядженні № 70. Теж від 8 числа і згори олівцем правлять на 9.

Безымянный

З’ясовуємо, що в ніч з п’ятниці на суботу самопроголошена Главацька своїм розпорядженням і з невідомо якою печаткою створила робочу комісію для відкриття кабінету Матюшиної. Очолила комісію Тетяна Зінченко – керуюча справами. Та сама керуюча справами, яка допустила весь цей безлад в раді, відкривши вночі депутатам та Главацькій селищну раду. І це її пряма вина в тому, що в раді вихідними відбувалося з документами.

До комісії, яка покликана нишпорити в кабінеті Матюшиної за відстуності Матюшиної увійшов депутат Павло Назарук. Очевидці переконували, що вихідними він був з перегаром і напідпитку. Міщенка включили в комісію двічі. Він голосував, очевидно, обома руками. Окрім цих двох депутатів увійшли в комісію депутати Тетяна Хоптінська та Ольга Шкловець.

“В разі виявлення особистих речей Ольги Володимирівни забезпечити їх зберігання в кабінеті № 12,” – йдеться в розпорядженні Главацької.

Пропоную скласти розпорядження від громади, що в разі виявлення її в кабінеті голови – перенести Главацьку в кабінет секретаря ради.

Тобто на прихід в робочий кабінет в понеділок Матюшиної ніхто навіть не чекав. Вирішили все зачистити, так тішилися, що дорвалися на всеношну в раду. Щодо печатки, яку за словами Матюшиної, вона в раді не побачила, бо все зачистили, то на цих документах вона більш, ніж реальна. Є навіть не розірвані документи, цілком цілі, на яких стоїть гербова печатка. Але навіщо було слідчим їх вивчати? Міліція ж з… Ну, всі зрозуміли.

У газеті “Про Ірпінь”, яка належить до кола прокарплюківських ЗМІ, самопроголошена селищна голова Юлія Главацька повідомила про те, що печатку втрачено.

БезымянныйЯк і коли вона втратила міфічну печатку – невідомо.

Це не єдині документи, які нам вдалося скласти. З тих шматків, що ми бачимо, чітко видно, що знищувалися документи підписані Ольгою Матюшиною і скріплені справжньою печаткою ради, яка зберігається в селищної голови.

Про те, що документи знайдено та склеєно, складений відповідний акт. Ці всі документи будуть передані народним депутатам і саме на них ми покладемо відповідальність контролю за подальшим розглядом справ та притягненню винних до відповідальності.

Довіри до місцевої міліції в жодного активіста немає. Перша вина правоохоронців, що дозволили зайти в раду стороннім особам і це спричинило знищення справжнього документообігу ради. Така співпраця з правопорушниками говорить про те, що правоохоронці з “Новими обличчями” діють спільно. Слідчий Сергій Власенко, який веде цю справу, не міг не знайти те, що знайшли активісти за 10 хвилин перебування в раді. Навіщо було сидіти сиднем там цілу суботу і перевертати гори документів? Треба було спершу вигрібати смітниці та сусідні сміттєбаки. Це очевидно навіть не для слідчого.

Якщо нас не можуть захистити правоохоронні органи від депутатів та їхніх соратників, ми залишаємо за собою право на самозахист. І докладемо всіх зусиль не лише для того, щоб розпустити раду, а щоб змінити керівний склад поліції в регіоні. Це вимога номер один після розпуску ради. У мене нема тепер питань, чому не сіли ті, хто бив активістів влітку 2015 у Приірпінні. У мене тепер нема питань, чому ще не вручили підозру депутату Павлові Назаруку, який заламав руку не просто жінці, а посадовій особі.

Нагадаю, як після виборів активісти знайшли за батареями в Ірпені на дільниці списки виборців, які були там після того, як вся документація була запакована в мішки й здана до ТВК. Ніхто і досі не покараний. Досі невідомо, що запакували замість списку виборців, який робиться в одному примірнику.

Під радою активісти продовжують збір підписів за розпуск ради та притягнення винних в захопленні ради до відповідальності. Також активісти ходитимуть по дворах. Цугцванг – стратегія “Нових облич”. Вони починали з того, що не визнавали себе депутатами. Пішли проти громади. І тепер, як і після Януковича, ми клеємо документи. Янукович втік. І цим зрадникам не місце в політичному житті селища. Нехай тікають.

Нагадуємо, що для інформування громади збираємо кошти на підтримку друку “Громади Коцюбинського”. Нагадуємо, що створена спецкартка Приватбанк 5168742349662738 оформлена на надійну активістку Олександру Валеріївну Куцан. Звіт про кошти, які нададуть громадяни, та витрати – будуть оприлюднені після друку. Одна гривня – дві газети допоможіть проінформувати громаду про переворот. Ми не відступимо від вибору громади. Ольга Матюшина – законно обрана селищна голова смт Коцюбинське.

1Авторка: Ірина Федорів, журналістка і мешканка селища Коцюбинське

3 коментарі

 1. Фиолетовый Кит 13 Квітня 2016 at 09:00

  от тварюка. таке сцикло себе возомніло викронуючою обовязки. сміхота. за патли б відтягати ту Главацьку

 2. Сергій Огородник 13 Квітня 2016 at 10:24

  Якщо вони всі не сядуть, хто вчинив переворот, то міліцію і суддів народ винесе на вилах.

 3. Viktor Oliynyk 13 Квітня 2016 at 19:58

  Поведінка депутата Павла Назарука щодо фізичного усунення законної селищної голови Ольги Матюшеної мене обурює, але не дивує.

  Ця потвора Павло Назарук, вигнав мене з мого підприємства “Прогрес” (вул. Залізнична, 2) та до сьогоднішнього дня не сплатив мені мою частку, а майно підприємства шахрайським чином оформив на свою дружину – Назарук Тетяну.

  Вже 4-й рік в Ірпені слідчий Сергій Власенко проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні №12013100040000084 за фактами незаконного розпорядження майном ТОВ ВП “Прогрес” з боку Назарука П. М., Назарук Т.В., Філімончук Р. П. та внесення шахрайським шляхом до офіційного документу неправдивих відомостей, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 190, 191, 358 КК України.

  Я по цій справі проходжу як потерпілий, оскільки депутат Павло Назарук разом з дружиною привласнив моє майно як співзасновника. Вказана справа вже 9 разів закривалась слідчим. Наразі цей же слідчий перевіряє факти самоуправства та службового підроблення при усуненні законного селищного голови Коцюбинського.

  Таким чином, Ольга Матюшина з громадою ведуть нелегку боротьбу зі справжніми бандитами, тому хочу побажати їм натхнення та перемоги в цій боротьбі!

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539