Мельник не повертається на посаду ректора податкової академії

0

У загальнонаціаональних ЗМІ з’явилася інфомрація, що Мельник виграв суд і виконавча служба нібито збирається поновити його на посаді. “Громада Приірпіння” зателефонувла Петру Мельнику, щоб розпитати про це детальніше.

“Хтось запустив у новинах цю інформацію. Я не знаю, хто це зробив. Це пов’язано з законом про люстрацію, під який підпадають деякі чиновники. Суд по справі поновлення мене на посаді ще буде”, – розповів журналістм Мельник.

На сайті Лівий берег також вийшло спростування інформації про поновлення Мельник на роботі.

Зокрема, адвокат Мельник Сергій Лапутько підозрює у “вкиді” одного з кандидаатів на посаду ректора Петра Пашка.

“Це все маячня. Ця інформація з’явилася завдяки Павлу Пашко, який її вкинув, так як сьогодні відбудуться вибори ректора (Податкової академії), а він сам один з головних кандидатів на цю посаду”, – сказав він Українським Новинам. Лапутько зазначив, що Пашко підпадає під люстрацію і не може займати посаду ректора.

Нагадаємо, Петро Мельник звинувачувався у вимаганні хабара. Він втікав від правосуддя й переховуввся в США. Згодом він повернувся до України. Ірпінський суд виніс виправдальний вирок по справі хабарництва, але Генпрокуратура оскаржила його. Зараз справа відправлена на повторний розгляд.

 

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539