На хабарі затримали заступника голови Київської ОДА

0

9 вересня на хабарі у 200 тисяч гривень затримали заступника голови Київської облдержадміністрації. Ним виявився Ігор Любко.

Про це у соцмережі facebook повідомляє міністр МВС Арсен Аваков.

У п’ятницю працівниками Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно з ГПУ затримали заступника Максима Мельничука – Ігоря Любка. Останній через посередника Юрія Пуденка – начальника управління Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА, вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 200 тисяч гривень від своєї підлеглої за безперешкодне переведення до іншого державного органу.

1

“За версією слідства, Любко спільно із губернатором Мельничуком місяць тому отримали непідтверджену інформацію відносно того, що керівником Департаменту АПК області виплачено суму в розмірі 15 мільйонів гривень фермерам, у якості компенсації за бюджетною програмою. Оскільки по їхньому розумінню така сума без відкату виплачена бути не могла, почали вимагати частину коштів, які начебто отримала зазначена керівниця департаменту, погрожуючи звільненням.
В подальшому остання знайшла інше місце роботи, про що повідомила керівників”, – йдеться у повідоленні Авакова.

“Любко, за погодженням із губернатором, вимагав зазначену суму за підписання розпорядження про звільнення із формулюванням, яке не зашкодило б подальшому працевлаштуванню”, – додає міністр.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що наразі вивчається роль голови КОДА Мельничука в цьому злочині:

“Слідство вивчає роль в цьому злочині Голови ОДА Мельничука, який декілька днів назад терміново подав у відставку.
Йдуть обшуки”.

1

Тривають обшукі за місцями роботи та мешкання фігурантів справи.

1

Нагадаємо, кілька днів тому в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Мельничук написав заяву про звільнення. Проте сам очільник КОДА таке своє рішення коментувати відмовився.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539