В садочку Ірпеня мою дитину обпекли гарячим супом

5

Мою дитину облили окропом в Ірпінському садочку “Лісова пісня”, група “Співаночка” № 14. У Кароліни 3% опіків обличчя та тіла. Зараз ми лежимо в обласному опіковому центрі. У  дитини шок, вона лише наступного дня почала гратися.

Дитина лише другий день як пішла в садочок. Дуже хотіла бавитися з дітьми, але як ви знаєте, в садочки у нас потрапити не так просто, групи переповнені…

Знаючи непросту ситуацію з садочками в Ірпені й як туди складно потрапити, я поставила Кароліну на чергу в садочок одразу після народження. Ми мали йти у 2014 році. Але в 2015-му чергу розширили і ми до садочку не потрапили. Наша черга підійшла лише у 2016-му, коли Кароліні було вже 4 роки. Поки пройшли лікарів, зробили довідки – вже настав 2017-й рік.

Це був її другий день у садочку. Зранку вони гуляли на вулиці, я її залишила й поїхала. Все було добре, дитина була задоволена.

О першій годині сталася трагедія, мені про це ніхто з вихователів не повідомив. З садочку зателефонували лише о 16-й годині й запитали, хто й коли буде забирати дитину.

Я приїхала в садочок, але дитини своєї в групі не знайшла. В нашій групі є кабінет психолога, мене направили туди. Я заходжу, Кароліна сидить на руках у психолога, вся червона, плаче. Я дивлюся на неї, а в неї на обличчя таке враження.. наче вона впала й щоку зчесала. І мені почали розказувати, що от вона бігла, коли всі сиділи й слухали казку, вона побігла, наштовхнулася на няню, яка наливала суп і ця няня вилила на неї суп…

Дивлячись на реакцію дитини на виховательку й няню, я думаю, що щось вони приховують.

Я почала питати, чому вихователі не викликали швидку до мого приїзду й чому мені зразу не повідомили. Відповіддю я була шокована: вони сказали, що дитина спати хотіла.

Вони її поклали спати. До мого приїзду вже були всі речі Кароліни випрані й висушені. Кофта, колготи. Коли я приїхала вона була в чужій кофті й колготах..

Вихователі кажуть, що помили рану холодною водою й помазали пантенолом.

Я одразу викликала швидку. Це було в 16:15. Але швидка приїхала аж в 17:55 за адресою проживання. Вони приїхали й зразу ж сказали, що потрібна госпіталізація. Приїхали в лікарню в Бучу, а звідти нас направили у опікове відділення обласної лікарні.

В обласній нас зразу поклали, лікарі хвилювалися за очі, бо це ж обличя.. Поставили крапельницю, опіки обробили та забинтували.

Опік на обличчя та між шиєю й плечем. Я так розумію, там було два пухирі..

Лікарі кажуть, що дитину будуть обстежувати ще тиждень, далі буде видно.

У мене троє дітей, дівчаток – старшій 8 років, молодшій – 3 роки. Меньша вдома плаче…

Коли няня з вихователькою приїхали в лікарню, вони почали вибачатися й казали, що готові компенсувати кошти, які я вже витратила на лікування дитини. Коли Кароліна їх побачила – почала плакати й ховатися за ліжко…

Зараз Кароліна вже трошки заспокоїлася, вже почала потроху гратися. Але це велика травма психологічна для дитини. Думаю, в садочок вона більше ходити не буде…

До цього вона дуже хотіла в садочок, просилася, з дітками гратися хотіла. А зараз категорично каже, що в садочок більше не піде.

Кілька днів по тому я розмовляла з завідуючою, вона сказала, що няня й вихователька будуть покарані, а Кароліну можна буде перевести в іншу групу.

“Громада Приірпіння” зателефонувала начальнику Департаменту освіти й науки Київської області. Як виявилося на 3 день після інциденту до обласних чиновників навіть не донесли інформацію.

“Начальниця відділу освіти Ірпеня Ганна Король нічого нібито не знала про ситуацію. Від неї це приховали. Вони їй не доповіли. Про це вона мені сказала телефоном.  Вони не визвали швидкої. Щось там обробили. Я сказала, щоб писали пояснення і пишіть наказ, щоб провели службове розслідування цієї ситуації. Винні мають бути покарані,” – резюмує начальник Департаменту Віра Рогова.

P.S. Кароліна буде рада відвідувачам у лікарні. Вона вже почувається краще і хоче гратися. Хто має бажання провідати дівчинку, вона знаходиться у Київськькій обласній клінічній лікарні, що знаходиться за адресою вул. Багговутівська, 1. Хірургічне відділення № 2, 3 поверх, палата № 6.

Авторка: Марина Коломієць, мешканка Ірпеня

5 коментарів

 1. Грэг 31 Березня 2017 at 11:09

  Немедленно собрать документы и подавать в суд!!!
  Немедленно!!!
  Под суд всех тварей: директора, воспитательницу, медсестру!!!
  Как правило, самые твари, и, почему-то, всегда работают в таких местах, с детками.

 2. Елена Дубина 31 Березня 2017 at 17:16

  Скорую они были обязаны вызвать (мало того что это ребенок. так еще и личико же обожжено, глаза могли пострадать и на ожог могла любая инфекция попасть) и оповестить маму – это в первую очередь!!! а вот то, что не оповестили начальство, говорит о том, что ситуация совсем не так произошла, как описывают сотрудники садика, не зря мама ребенка их подозревает. Скорейшего выздоровления малышке и не пускайте этот случай на самотек, пусть расследуют и наказывают!

 3. Грэг 1 Квітня 2017 at 12:30

  НЕМЕДЛЕННО ЗАЯВЛЕНИЕ В МИЛИЦИЮ!!!
  Чтобы они не пустили это дело в порядке гражданского обвинения! Тогда придется платить за каждый шаг.
  И, опросить всех деток!
  И, ПОД СУД ВСЕХ!!! ДИРЕКТОРА, ВОСПИТАТЕЛЯ, МЕДСЕСТРУ, НЯНЮ БЕЗРУКУЮ!!!
  КАК КИПЯТОК ОКАЗАЛСЯ РЯДОМ С ДЕТКАМИ???
  КАК???
  Бедная девочка может остаться на всю жизнь обезображенной!!!
  Они готовы компенсировать затраты на лечение!!!
  ЧЕРЕЗ СУД, И 1 МИЛЛИОН ГРИВЕНЬ ЗА УРОДОВАНИЕ РЕБЕНКА!!!

 4. Ирина 4 Квітня 2017 at 06:54

  Я желаю маме Каролины добиться справедливости. У нас с сыном был в садике случай. Его толкнули со ступенек во время возвращения с физкультуры в группу и он разбил подбородок. Так мне позвонила не воспитатель, которая принимала дитя, а медсестра со словами: “Готовьтесь”. Я уже в тот момент была в шоке. В итоге я лично отвезла ребёнка в травмпункт и наложили на подбородок 4 шва. Никто не вызвал скорую и заведующей эта информация была подана не в 10 утра, а в 16 ч. После этого было много переговоров. Нас с мужем обозвали выманателями. После всего я жалею, что не вызвала скорую и милицию. А надо было подать в суд.
  Маме Каролины желаю терпения и скорейшего выздоровления ребёнка!!! Обратитесь во все инстанции, пишите разговоры на диктофон.

 5. Гость 26 Січня 2019 at 09:10

  В школах и в садиках одинаковая проблема. Как можно быстрее отправить ребенка за территорию учреждения, чтоб потом не было проверок, они их боятся. Мой совет подружитесь с медработниками и оставьте свои контактные данные в карточку, чтоб они могли на прямую с Вами связатся и во воремя сообщить о случившеемся, а не ждать пока руководство свяжется с Вами, так может ребенок промучатся не один час, потому что руководство будет не спешить вызывать скорую и сообщать родителям, они потом вручают ребенка в руки и попросят родителей не говорить где произошел случай. И в итоге потом окажется виноват медработник. Без потверждения руководства он не может вызывать скорую и у них нет телефона родителей, а ребенок не всегда знает номер. До 2018 года директора не являлись начальством для медработников и не все боялись идти против директоров, а с 2018 года к сожалению начальниками над медработниками стали директора учреждений и они теперь будут заставлять медработников подчинятся им, если что то не по их сделать, все до свиданья, а остаться в наше время без работы сами понимаете, что не каждый захочет.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539