Суд іде: обирають запобіжний західу для Христюка, а його нема (репортаж)

0

Справу щодо обрання запобіжного заходу розглядають 29 серпня в Шевченківському суді, який розташований по вул. Дегтярівська. Слухає справу суддя Щебеняєва. Прокуратура просить тримати Христюка, який підписував договори з ФОПом-покійником під вартою.

Христюк до суду станом на 16:52 не приїхав. Зате приїхала група підтримки.

Перед тим, як під судом з’явилася група підтримки політика – припаркувався мікроавтобус.

Мер Ірпеня Володимир Карплюк в робочий час теж приїхав до Шевченківського суду, де о 16:30 мають розглядати обрання запобіжного заходу його заступнику Дмитрові Христюку. Хоча вчора до прокуратури за підозрою він так і не з’явився.

“Журналіст СТБ поцікавився, чому Карплюк не прийшов отримати підозру в прокуратуру напередодні. Карплюк відмовився відповідати на питання СТБ і втік у машину, по дорозі штовхаючи ніби ненавмисне журналіста”, – розповідає з місця події журналіст “Громади Приірпіння” Сергій Огородник.

Карплюк заховався в машині з адвокатами і порадив перед цим читати журналістам Булгакова. Його перепитали, чи читав він Гоголя “Мертві душі”, натякаючи на підписані договри з покійником.

На суд приїхали підтримати екс-регоінала Христюка депутати “Нових облич” з Приірпіння. Зокрема голова бюджетної комісії Коцюбинської ради Людмила Узерчук, яка не зодить на суди в інтересах громади ані щодо “Мастер-Енерго”, ані щодо каналізації по вул Бакала.

Група підтримки перемістилася в залу засідань.

З-поміж інших були помічені депутати-злидні з Ірпеня від партії “Нові обличчя” Максим Плешко та Анастасія Попсуй.

Твердять, що прийшли підтрмиати Христюка, “щоб не заважали чесним політикам працювати”.

Карплюк поки очікує вирішив знімати оператора телеканалу СТБ і запитав його: “по якому принципу ви говорите недержавною мовою”.

У ході судового засідання наголосили на тому, що Христюк нібито дізнався про суд о 16:00. Це при тому, що вся група підтримки з Ірпеня в цей час вже була під судом.

Прокурор попросив відкласти судове засідання, щоб не порушувати право підсудого на захист. Суддя відклала судове засідання на 9:45, 30 серпня.

До суду приїхав нардеп Андрій Тетерук з “Народного фронту”. Вні наголосив, що готовий взяти екс-регіонала Христюка на поруки.

Карплюк має з’явитися до прокуратури Київської області, щоб отримати підозру, 31 серпня.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539