Судили Христюка – Карплюк впав під судом

1

Ірпінській суд 5 жовтня мав розглядатися справу щодо корупційного правопорушення заступника мера Ірпінського Дмитра Христюка. На нього було складено протокол щодо несвоєчасного внесення відомостей про майно в електронну декларацію. Він приховав квартиру в Бучі. Чиновник вніс її в декларацію після розголосу в ЗМІ.

На судове засідання прийшов екс-регіонал Христюк у супроводі двох адвокатів та мера Ірпеня Володимира Карплюка, який оголосив про те, що йде у відпустку аби місяць пікетувати прокуратуру.

До суду Карплюка привіз на власній машині депутат Ірпінської міської ради від Нових облич Богдан Слюсаренко.

До початку засідання Карплюк почав знімати присутніх на телефон (цікаво, куди він потім викладає ці відео?) й в притаманній йому хамській манері провокувати журналістів – почав питати, чи давно вони живуть в Ірпені, чи бачили, який Ірпінь був раніше, говорив, що інтерв’ю не дає, бо не поважає і т.д.

В ході засідання суддя повідомила, що прокурор проводить слідчі дії й не може бути присутнім на засіданні й тому засідання довелося перенести.

Цікаво, що в суді Карплюк заявив, що присутній в якості свідка, але суддя наголосила, що люди, які заявлені в якості свідків, не можуть бути присутніми на засіданні, після чого Карплюк вийшов.

Суддя зробила зауваження захисникам Христюка, які не подали клопотання щодо свідка Карплюка й наголосила, що в майбутньому захист має подавати клопотання про залучення свідків інакше, якби Карплюк був присутній на засіданні він би не міг свідчити в цій справі.

Воно й зрозуміло, що захисники не підготувалися як слід, оскільки головний юрист “Нових облич” з Коцюбинського кандидат юридичних наук Сергій Даніш на засіданні був відсутній.

Після того як суддя повідомила про перенесення слухання і всі вийшли, на вулиці чекав Карплюк.

Я підійшов до нього й вирішив поцікавитися, чи мер ще досі у відпустці. Свідомо не ставив питання Карплюку в судовому засідання, бо вважав, що полеміка на відволікаючі теми є некоректною. Сказав, що коли бачу Карплюка в робочий час в судовому засіданні, то в мене виникає питання, чи він не пропускає роботу, на що мер мені відповів, що він мене не поважає і спілкуватися зі мною не буде. Пізніше я зайшов до міськради й з’ясував, що Карплюк ще знаходиться у відпустці, а от Христюк і Михальченко, які на час місячного пікету Карплюка брали лікарняний, очевидно, щоб зцілитися під прокуратурою, вже були на роботі.

Після спілкування я відвернувся від нього і почув невдовзі якийсь шурхіт, я обернувся і побачив, що мер лежить на землі долілиць. Не знаю, як і чому він упав, але вважаю це символічним. Не всім перепадає впасти біля приміщення суду. На думку одразу спав вінок, який впав на голову президенту-втікачу Януковичу і чим це для нього обернулося.

Біля входу стояли журналісти, Карплюк побіг до виходу, штовхаючи їх, а одному з них умисно наступив на ногу.

Така поведінка очільника міста шокувала присутніх. Вона була, м’яко кажучи, неадекватною.

Стосовно зазначеної справи, вважаю будь-які справи про корупцію ганебними для влади.

В усіх цивілізованих країнах навіть натяк на корупційні діяння призводить до відставки посадовців, у нашому випадку ірпінські очільники всіляко чіпляються за посади й намагаються уникнути судового розслідування.

Вважаю, що тимчасове відсторонення від посади на час слідства ірпінських посадовців було б найбільш вірним рішенням. Але, на жаль, цього немає. Театр абсурду триває.

Автор: Ігор Домбровський, депутат Київської обласної ради від ВО “Свобода”

1 Comment

  1. Анонім 5 Жовтня 2017 at 20:49

    Нашмер такой нашмер))))

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539