Призначили вибори в Гостомельській ОТГ

1

29 квітня 2018 року відбудуться вибори в Гостомельській об’єднаній громаді. Про це йдеться на сайті “Децентралізація”.

У виборах візьмуть участь 4 населені пункти – пгт Гостомель, села Озера, Горенка та Мостище. Цент громади – смт Гостомель.

Загальна площа новоствореної громади – 66,57 кв. км, кількість населення – 21 272 тис.

“Ми три роки чекали виборів. Нарешті це сталося. Це історичний крок для Гостомеля – нові перспективи, нові можливості розвитку об’єднаної громади. Це результат тривалої й наполегливої роботи робочої групи, до якої я вхожу. Ми пройшли не одну інстанцію, щоб нарешті були призначені вибори. Тепер Гостомельська громада, в обхід Ірпеня, сама в праві буде розпоряджатися коштами, заробленими на своїй території”, – розповідає депутат Гостомельської ради Юрій Марчук.

“Подальший розвиток Гостомельської громади тепер буде залеждати від того, як проголосують люди й кому довірять свої голоси. Хочеться сподіватися, що громада поставиться до вибору свідомо й не допустить до влади  дерибанників та розкрадачів бюджетних коштів”, – додає Марчук.

Як відомо, Гостомельська територіальна громада була створена 11 червня 2015 року. Не дивлячись на це Ірпінська влада спробувала приєднати Гостомель до себе на сесії 28 грудня 2017 року. Проте, це рішення не набрало необхідної кількості голосів.

Фото на кавер Укрінформ

1 Comment

  1. Володимир 5 Січня 2018 at 16:45

    Сайт “Децентралізація” не призначає виборів, рано пити шампанське. Це просто одна із дат коли можуть бути вибори, а могуть і не бути!

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539