У Ірпінській міській раді обшуки через Центральний парк

0

Силовики пройшли в приміщення Ірпінської міськради й зайняли 3 поверх. До дверей підступили представники Нових облич.

“На 3 поверсі був представник прокуратури. Там була виїмкка документів. Йшли з болгаркою для того, щоб зрізати двері. З сторони сходів були представники міськради – депутати, зокрема Плешко. Вони питали, що тут роблять правоохоронці, вимагали документи. Казали, що на заступника міського голови Ірпеня Лідію Михальченко нібито напали і вона в лікарні. Карплюка не було. Бачила депутатку Коцюбинського Юлію Главацьку з дитиною”, – коментує очевидиця “Громаді Приірпіння”.

Фото Зоря Приірпіння

У прокуратурі Ірпеня підтвердили редакції, що обшуки проводяться у зв’язку з ремонтом парку Центральний, який Карплюк відкривав разом з Юлею Тимошенко.

Попри те, що Карплюка немає, на його сторінці з’явився пост.

“Роботи з благоустрою парку зараховували як пайову участь забудовникам. Зокрема понад 1,5 млн зарахували забудовникам з Нових облич Мирончуку та Оверку. І майже по 1,5 млн зарахували Олександру Пікулику. Це я дізнався на бюджетній сесії у грудні 2016 року, також 900 тис зарахували ЖБК “ГрандВілласУкраїна”, – коментує депутат-“свободівець” ІМР Богдан Мельничук.

“А зараз у грудні знову вносили зміни і на клумби витратили 5,5 млн грн. Це неприпустимі витрати з бюджету, коли у нас на такому слабкому рівні забезпечення освіти та медицини”, – додає Мельничук.

“Громада Приірпіння” стежить за ситуацією в раді й оперативно інформуватиме читачів.

Нагадаємо, проти Нового року прокурор області вручив меру Ірпеня другу підозру і той втік. До того підозри отримали заступники мера Ірпеня екс-регіонал Дмитро Христюк і Лідія Михальченко. Вони підписували договори з ФОП-ом-мерцем. Карплюк після вручення другої підозри переніс бюджетну сесію й пішов терміново у відпустку. На бюджетній сесії та на сесійному засіданні, яке відбулося після Нового року головувала депутатка Нових облич Анастасія Попсуй. Секретаря Ірпінська міська рада за відсутності Карплюка не обирає.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539