УЖКГ “Біличі” перевіряє лічильники і опалювальну площу

1

З 19 лютого я, як голова комісії ЖКГ Коцюбинської селищної ради разом, з працівниками комунального підприємства обходимо квартири, щоб перевірити лічильники води та опалювальну площу.
Навіщо це все робиться?
Всі ми хочемо, щоб в державі було все справедливо. УЖКГ “Біличі”, яке надає послуги опалення, все одно отримає кошти від мешканців по лічильнику. Але якщо хтось встановив собі батарею на балконі, зробив підігрів підлоги – він споживає більше тепла, ніж платить і за такі умови, по суті, платять сусіди, на яких вартість цього тепла розкидається. Відповідно, якщо таким квартирам збільшити опалювальну площу, то сусіди, в яких батареї розміщені за стандартною схемою, будуть платити менше коштів. Тому я не бачу проблеми в тому, щоб дати комунальним працівникам доступ до того, аби перевірити розташування батарей в оселі.

Також виявлені факти проживання людей в підсобних приміщеннях – колясочних, вони взагалі не сплачують комунальні послуги (опалення, світло, водопостачання та водовідведення) і є по суті на “утриманні” мешканців будинку. Будемо з’ясовувати, чи погоджуються сусіди на такі умови, бо багато хто навіть не підозрює, що платить за інших мешканців.

Що стосується лічильників води, то кожен повинен знати, що борг УЖКГ “Біличі” перед водоканалом чи не найбільший. Саме тому, якщо ми хочемо, щоб комунальне підприємство хоч якось могло утримувати селище при мільйонних боргах, то треба вести облік води. Ми не можемо собі дозволити ситуацію, коли у нас колишній депутат Микола Ільницький не має лічильника у приміщенні колишнього дитсадка і майже 200 людей споживає воду, вартість якої разом з водовідведенням лягає в кінцевому результаті як борг на УЖКГ “Біличі”, а отже, на нас із вами.

Якщо мешканці не допустять працівників УЖКГ до лічильників води, то ця квартира отримає нарахування не по лічильнику, а по нормі на одну людину.

Контролери разом зі мною будуть ходити квартирами у неробочий час та у вихідні, щоб ми могли зробити цю інвентаризацію і систематизувати інформацію, коли мешканці вдома. Задля уникнення конфліктів з приводу, що я стороння людина і не маю право отримувати доступ до засобів обліку, я уклала договір з УЖКГ “Біличі” на цей період.

Хочу подякувати мешканцям, які починаючи з 19 лютого без проблем нас допускають до лічильників та батарей.

Авторка: Олександра Куцан, голова комісії ЖКГ Коцюбинської селищної ради

1 Comment

 1. Веніамін 2 Березня 2018 at 12:58

  Шановна пані Олександра!
  Я дуже ціную Вашу роботу по перевірці лічильників та опалювальної плащі.
  Але хотілося б дістати чітких роз’яснень з приводу сплати за спожите тепло:
  все-таки кому платити, як на даний час вирішуються відносини з усіма зацікавленими
  сторонами.
  Кошти на сплату опалення я вже давно приготував, але дуже не хотілось би щоб вони десь
  зависли або взагалі пропали.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539