Пожежа в Бучі: Очевидці переконані, що здетонували боєприпаси

23

У Лісовій Бучі по вул. Сім’ї Красовських загорівся будинок. В будинку було знайдене тіло загиблого чоловіка. Про це повідамляє сайт ДСНС в Київській області.

Причини пожежі наразі не встановлені. Місцеві підозрюють, що здетонувала зброя.

Будинок поділений на кілька частин, в кожній з яких інший власник. В одній з них живе бучанка Олеся Сунцова зі своїм чоловіком. Її оселя також постраждала від пожежі.

Жінка розповідає, що в момент пожежі їх з чоловіком не було вдома.

 

“В момент пожежі ми були в гостях у батька, що проживає поруч. Десь біля 20-ї години вечора почули вибухи і канонаду, схожу на постійні вибухи чи то петард, чи то салюту, чи то кулеметна черга, чи щось дуже на це схоже. Власника частини будинку, яка почала горіти, В’ячеслава Пантєлєєва мій чоловік бачив кількома годинами раніше в стані сильного алкогольного сп’яніння. Ми в чому були вибігли на вулицю – наша частина ще не горіла й ми почали виносити речі, які можна було винести”, – розповідає Сунцова.

“Пожежники пробили дах над моєю половиною, яка на той час ще не горіла і залізли на горище, щоб дістатися до вогню в будинку сусіда. Вони пробили перегородку, яка відділяє моє горище від сусідського. Пожежники вигукнули дуже голосно про те, що знайшли на частині горища, де мешкав Пантєлєєв величезний ящик із боєприпасами, тікати їм було нікуди з даху, і вони почали ще сильніше лити на горище, аби боєприпаси на горищі не детонували  від полум’я. Після цього зайнялася й моя частина будинку”, – додає Сунцова.

Жінка підозрює, що зброю привіз син загиблого з АТО.

“В частині будинку, де сталася пожежа, було знайдено 5 одиниць зброї – одна майже повнісю згоріла, а інші читири поліція винесла при мені. Також були знайдені набої. Син покійного Пантелєєва Олександр – учасник АТО і міг приносити зброю та набої до неї цілими ящиками. Скоріш за все, подібні склади боєприпасів лишились зачиненим у сараї покійного. Я вважаю їх винними у навмисному підпалі в тому числі і моєї власності за допомогою детонування боєприпасів в кімнаті. Тому, я звернулася в поліцію з проханням провести стосовно цього експертизу та відкрити кримінальне провадження. Коли приїхала поліція, я наполягала на огляді гаража та інших приміщень на подвір’ї на предмет наявності в них зброї, але поліцейські відмовилися це робити”, – додає Сунцова.

На місці події Сунцовій їй погрожував чоловік, який приїхав разом з сином загиблого й не представився. Він вимагав не давати свідчень поліції й намагався вдарити Сунцову, яка перебуває на 8-му місяці вагітності.

Інформацію про наявність ящика боєприпасів підтвердили й надзвичайники.

 

Проте, начальник Ірпінської поліції Володимир Барабаш в коментарі “Громаді Приірпіння” зазначив, що в будинку була знайдена лише зареєстрована зброя й не 5, а 3 одиниці.

“Сталася пожежа. За місцем пожежі було виявлено 3 одиниці зброї, вона була зареєстрована. Про боєприпаси мені нічого не відломо”, – розповідає Барабаш.

23 Comments

 1. Антоніна 10 Березня 2018 at 02:04

  Перш ніж друкувати такі новини, потрібно перевіряти факти, а не посилатися на свідчення однієї особи, зацікавленої у отриманні земельної ділянки на якій перебував будинок і до того ж не адекватної ( у психічному розумінні).

 2. М 10 Березня 2018 at 22:18

  Класная заказная старья, но к вниманию читателей!
  Возможно и не было-бы этой трагедии, естли-бы так сказать к этому не привели действия “бучанки Олеси Сунцовой” и её семейки, которые являются близкими родственниками покойному и уже не один год терроризировали за клочёк земли на которой проживали родственники. Сперва отрезав свет и воду (которые востанавливались с большими усилиями), !они же проходили через территорию Сунцовых! в начале зимы перекрыли газ, стояк ведь тоже на их земле, что хотим – то и делаем, ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬ!!!
  Ну, а теперь и пять единиц оружия, А почему не десять?.. и в гараже танк стоит(: – сын ведь в АТО служил!

 3. Олег 11 Березня 2018 at 11:10

  Доброго дня. В цій статті правди не більше чим РосТВ. Для того щоб друкувати таке треба опитувати всіх сусідів. А також спеціальні служби. Ця стаття замовлена 1 особою яка зацікавлена. Тому прошу всіх не вірити жодному слову після . І не очевидці а 1 сусідка. Яка не дуже приязно відноситься до постраждалого. Арсеналу ні якого не було, а стріляв шифер яким була вкрита будівля. 3 рушниці які були зареєстровані на постраждалого знаходились у сейфі. Там же і була не велика кількість набоїв. Які здетонували ще в самому початку. І загрози ніякої не несли. Тому прохання не друкувати такі тексти де правди не має.

 4. Lesya 11 Березня 2018 at 19:20

  Нехай краще розповість, як вона літніх людей змусмла мерзнути, перекривши їм газ! Де та совість?!

 5. Світлана 11 Березня 2018 at 19:52

  Таке враження,що автор цієї “статті” Олеся Сунцова. Зазвичай у горі родичі гуртуються разом,допомагають і підтримують один одного. Не дай Бог такого родича,як Олеся нікому.

 6. M 11 Березня 2018 at 21:40

  А не стоит ли задуматся! На одной улице практически за год горят два дома недалеко друг от дружки ( ссылка на статью: http://kotsubynske.com.ua/2016/12/06/u-buchi-zhoriv-budynok-v-yakomu-zhylo-kilka-rodyn), и в обоих случаях как свидетель и пострадавшая фигурирует ОДНА!!! выше описанная особа. И кому это выгодно, а возможно следовало правоохранителям заинтересоватся, нет ли связи с этими проишествиями одного заинтересованного лица!

  • Ніна 12 Березня 2018 at 09:11

   Замислитись таки є над чим… Чутки, що вдова є відьмою ходять вулицею давно….багато років…при тому відьмою, час життя якої на цій землі вже скінчився, і їй потрібно постійно забирати чужі життя аби лишитись тут… На вулиці за короткий час помирає 14 людей, і кожен раз до цих всіх смертей у Люби Пантєлєєвої “інсульт” на день два і чудодійне одужання відразу після чиєїсь смерті….

 7. Ігор 12 Березня 2018 at 01:37

  Багато запитань у цій подіі. По перше, жінка загиблого на день пожежі 8 березня сама звернулась до ІЦЛ начебто з інсультом, а коли це не підтвердилось, то хоча б на ніч для профілактики. Тобто вона ЗНАЛА наперед про пожежу. По-друге, коли всі намагались тушили вогонь і рятувати речі (там ще 2 співвласника крім загиблого), то син загиблого, не бувши ще на самій пожежі, вже встиг з’іздити до поліціі із заявою начебто про вбивство його батька і пожежу, яку він ще не бачив, а лише потім поіхав на місце подіі. Тобто коли горіло, він вже проходив як постраждпостраждалий по відкритій кримінальній справі, яка вже була внесена в реєстр. Миттєво. По-третє, єдиним вигодонабувачем тоі земділянки, на яку вказує один коментатор з різними іменами є лише дружина загиблого і син. І ніколи ніхто інший, крім них не претендував на ту землю. Бо вона нікому більше і не потрібна. У Сунцовоі є своя земля і була частина бунинку, яка згоріла і відновленню не підлягає. Наявність ж зброі підтверджено актами обстеження як МЧС так і національноі поліціі. А також численними фото і відеоматеріалами. Тому, дуже це все схоже на…. Висновки робіть самі. Загиблого знайшли із кишками навивіріт, і так не буває при обгаранні лише. Обгорів диван, а от порчд полотенця і одяг – ні. Горів дах, а от на горищі папери лишились цілими. Син прийшов із цілою кампанією молодиків абсолютно готовий до ситуаціі, із “свідками” аби звинуватити Сунцову, але, на щастя чи на жаль, тієі просто не опинилось вдома на момент пожежі, пожежу побачили сусіди і посали гасити, і всі “обвинувачення” розбились. Зато бійку син намагався вчинити рази два, розбороняли. Вогонь поширився за лічені хвилини, тобто температура горіння одразу була дуже високою, а не поступово все горіло, за свідченнями тих, хто перший побачив пожежу.Тому, у цій ситуаціі, більше питань, ніж відповідей. Особливо, коли родичі загиблого (дружина та син) так поспішають закрити бігом кримінальну справу аби лиш не було адекватного розлі,дування. Але ж вони родичі, і як родичі хочуть закрити справу, то що робити слідчим? Сьогодні вже і поховали загиблого. За день до цього вже бігом ремонтувати все хотіли аби тільки не проводити експертиз і не встановлювати причину того, що сталось там насправді. Питання….питання…і ще багато питань. Газ був підключений і не був причиною. Електрика теж працює і не була причиною. Папери не згоріли а дах згорів, як і диван із загиблим. Кімната, де знайшли загиблого вигоріла майже вщент, а от папери і одяг на полу – ні. Так не буває.

 8. Ігор 12 Березня 2018 at 02:01

  І ще, дивним було бачити на похороні, як вдова “втрачає свідомість”, рівно на хвилину, і коли бачить, що людей (зрітелів) поназбиралось чимало. Я бачив як втрачають свідомість в еоектричках навіть молоді люди, це півгодини десь людину відкачують медики, а ця акторка за кілька хвилин оклімалась наче і не булонічого….г…теж дивно це все. То ” інсульт” на 1 день, коли з інсультом тримають довго в лікарні і це видно по людині. То “ах…я втратила свідомість” на хвилину дві…. дивно то все

  • M 12 Березня 2018 at 09:26

   И снова куча вранья и перекручивания фактов на свой лад!
   “Чем больше узнаешь людей – тем больше нравятся Собаки.”

 9. Ігор 12 Березня 2018 at 09:05

  Попередні коментатори із “секти свідків вини Сунцових”, не поширюйте відверту брехню. У тій справі багато що викликає підозру, саме на вдову та сина. Чому жінка загиблого самостійно на автобусі звертається саме на 8 березня, коли це все сталось, до лікарні і всім розповідає що у неї інсульт, коли її лікарі навіть приймати не хотіли, бо ніякого інсульту не було, а вона дуже дуже просилася на ніч 8 березня (на час пожежі) лишитись в лікарні хоч на профілактику яку? То вона знала що станеться? Чому, знаючи, що її чоловік п’є і палить лишила його самого вдома? Чому син, який приїхав вже за годину після пожежі, вже їхав із своєю “сектою свідків вини Сунцових”, з поліцією і вже відкритим кримінальним провадженням і кричали там усі і намагались 2 рази влаштувати бійку, бо “Сунцови пограбували і вбили і підпалили”. ..а Сунцових і не було там зовсім? І вся ця конструкція із 10-15 “свідків” розсипалася о свідчення сусідів та мнсників? То він теж наперед вже все знав і їхав із “сектою свідків вини Сунцових” ловити на живця? Чому син та жінка загиблого так прискорено педалюють закриття кримінальної справи, без встановлення причин пожежі та судово-медичної експертизи тіла? Чому перед початком пожежі були вибухи і постріли а за 15 хвилин вже все палало і сусіди побігли ламати калітку Сунцової та забор між нею та Пантелєєвими аби спробувати гасити полум’я хоча б з вогнегасників, ніякий дах ще не горів аби то шифер стріляв? Чому згорів дах, кімната і ліжко під загиблим, а от одяг і папери на полу ні? Чому у сильно обгорілого тіла були руки на місці а кишки наружу (так не буває)? Чому при дуже високій температурі горіння шибки були цілими, а вогонь пішов уверх а не на папери і одяг внизу? І ще, за місяць до подій загиблий дізнався про те, що його жінка йому зраджувала і то не його син а син сусіда, який давно помер, і вони голосно посварилися з жінкою та сином, загиблий голосно кричав що не лишиться їм нічого, а потім не розмовляв з сином десь з місяць, а потім сталось це лихо? Єдині, хто мав би зиск від цього горя то лише вдова і син, у Сунцових є своя земля і вони ніколи не зазіхали на чужу землю. А тепер із-за чвар у сім’ї Пантелєєвих згоріла їх хата, вся…. Вони тут до чого взагалі? Який газ із світлом? Пантелєєвих була своя земля, якою вони мали все тягнути а не без відома та дозволу на те інших власників тягнути все чужою територією по ночами, а потім погрожувати Сунцовим, що вони тих повбивають як ті щось скажуть проти того, що без їх дозволу Пантєлєєви підключилися до мереж самовільно по чужій території. Саме цікаве, людина загинула, і лише одна Сунцова ганяє по інстанціях і просить про експертизи того що ж там сталось, а “сину” з вдовою лиш би пошвидше все зам’яти…. Горе та і годі….

  • Антонина 12 Березня 2018 at 10:55

   А ви мабуть головний проповідник секти “Свідків святості Сунцових”!! …Тільки ви просто – ПЛІТКАР, який розвиває свої “здібності” на чужому горі.

 10. Анонім 12 Березня 2018 at 09:51

  Сколько грязи ижелчи в душе человека!!! Словами непередать.

 11. Антонина 12 Березня 2018 at 09:58

  Ігоре, то вам треба романи писати!!! З маленької літери вам – бо не маю до вас поваги! Читаючи ваш комент, починаю розуміти, що ви не тільки “ціний” свідок а можливо ще й причина виникнення пожежі?! Ви знаєте ТАКІ подробиці, що на місці слідчих органів я б вами зацікавилася! Ви експерт у різних областях – пожежний інспектор, слідчий, паталогоанатом, лікар діагност. Ви у курсі усіх дій, що проводять слідчі (мабуть вони вам повідомляють)! А ще які чудові людські якості ви розкриваєте своїм коментарем – стоїте на похороні, серед людей, які прийшли розділити горе втрати, які не можуть прийти до тями від жахливості цього випадку, і роздивляєтесь хто що робить – як плаче, як втрачає свідомість, що каже, стоїте і тримаєте чи дулю у кармані чи камінь у запазусі чи хихочите в душі…Все що ви написали хай буде на вашій совісті і на вашій душі…Законів карми ніхто не відміняв і шкода, що ви не боїтесь їх наслідків. Бог вам суддя!

 12. Олег 12 Березня 2018 at 11:56

  Ігоре, я вам скажу шо все що ви наплели така нісенітниця що кіселев на роств позаздрить. Хто де був і коли і ским приїхав на стільки просто перевірити що і не надо бути слидчим. А вам це не відомо? Але питання тут в другому звідки така обізнаність о пожежі? Звідки інформація? ви давайте ссилки на істочнік. Бо ваша інформація дуже підозріла. Як для звичайного пересічного. А ще краще в доказ своїх слів покажіть фото. Наприклад коли слідчі і яку заяву прийняли. І хто це ( і їхав із “сектою свідків вини Сунцових” ловити на живця? ) ви когось знаете? І звідки інформація ( Чому перед початком пожежі були вибухи і постріли ) хто свідок? А ця несенітниця ( Чому згорів дах, кімната і ліжко під загиблим, а от одяг і папери на полу ні? ) ви бачили це на власні очі? А це взагалі шокуе ( Чому у сильно обгорілого тіла були руки на місці а кишки наружу (так не буває)? ) ви проводили єкспертизу? і знову брехня ( а потім не розмовляв з сином десь з місяць ) звідки це вам відомо? Ігоре щоб таке молоть треба обгрунтовувати ваші слова. Щоб когось звинувачувати треба дочекатись висновків служб.

 13. Аноним2 12 Березня 2018 at 18:10

  По словам сунцової, її чоловік бачив останнім постраждалого, в стані алкогольного сп’яніння, то може бути ще така версія: можливо між ними відбулася сварка, міг його застрелити, підпалити і піти в сусідній дім за усім наблюдати з вікна, як і в день похорон

 14. Анонім 12 Березня 2018 at 22:25

  Знається Ігор – це і є Олеся. Дуже схоже.

 15. Ігор 13 Березня 2018 at 05:02

  Олег, то ти і є та мразь, яку я спиняв коли ти з кулаками кидався на вагітну жінку у неї у дворі, коли вона намагалася рятувати своє майно з полум’я? ? Я відповідаю за свої слова бо бачив і чув все на власні очі …. я один з перших почав допомагати гасити, коли нікого з хазяїв не було, бо ми тут на нашому куткутку усі допомагаємо один одному. Може ще ти, як адвокат диявола, порадив синулі вбити батька та підпалити аби мати єдину можливість оформити ним не оформлену хату???? Бо пожежа ж треба як документів нема, бо сказати ж можна що згоріло те чого не було .? Порадив Любі терміново зробити “алібі” у лікарні і прискакати синулі із сворою невідомих нікому тут людей із казками і заученими мантрами???? А потім не розрахували масштаб пожежі…..Шукайте вигоду, …. Чим так заважав вам Славік???? Жив собі окремо, синуля навіть за рік не спромігся йому хоч чимось допомогти, навіть опалення окремо зробити, аби нікого не заставляли погрозами йому щось дарувати. Синуля навіть їсти не привозив Славіку після тої мегасварки про батьківство від сусіда, приїде хвилин на 10, кине машину і в хату навіть не зайде не поцікавитися як там Славік, чи голодний може чи що допомогти. .. заради чого? Заради отого шматка землі шириною у 4 метри і хати 1948 року побудови?????? Людину вбити і підпалити??? І ще і сусідам поряд все спалити???? За що???? А потім приїхати казки по спланованому сценарію розказувати на когось іншого по типу “тримайте вора”???? Сусіди втратили своє майно усе ні за що…. Заради хворих забаганок нелюдей….

  • Олег 13 Березня 2018 at 11:22

   Ну по перше я ніколи на жінок з кулаками не кидався. За мразь готові відповісти? Ігоре щоб такими звинуваченнями розмахуватись треба бути або занадто впевненою людиною або хворою. З хворою людиною ще гірше ніж з жінкою розмовляти бо з жінкою можна домовитись а з хворим нажаль. А якщо занадто впевнена то я готовий з вами зустрітись. Бо ви тут мене трішки звинуватили і я хоті щоб ви це обгрунтували доказали в поліції. Ось там і відповісте на свої слова.

 16. Ніна 14 Березня 2018 at 16:31

  Ігор одним з перших побачив пожежу і почав гасити. Задовго до приходу всіх свіввласників. Ми тут усі усіх знємо і допомагаємо один одному якщо що. . І він вже був опитаний поліцією. А от ніяких Олегів, анонімів, Антонін та М тут ніхто не знає взагалі. … І що вони можуть свідчити якщо ніхто тут на кутку іх не знає і ніхто з ними ніколи не спілкувався – не зрозуміло. А слухати плітки від пліток з фантазій невідомо кого про людей, яких тут знають з народження, тут ніхто і не буде. Але своі фантазіі про людей, яких ви не знаєте і ніколи не спілкувались можете розказувати у спецзакладах, там і про Наполеона розказують, і про Платона…. Вам туди.

 17. Виктор 19 Березня 2018 at 22:12

  Он же Игорь, она же Нина, она же Олеся))))

 18. Alena 24 Березня 2018 at 11:06

  Расскажу историю от моей ещё живой бабушки, эту историю здесь знает каждый. Жила семья Патнлеевых, он – лётчик что прошёл войну, она домохозяйка с двумя детьми, старшим сыном и младшей дочерью. Все было хорошо. Жили себе, горя не знали. Половина дома была на тете Кате сестре Оле. Половина на них с мужем. Все было хорошо, пока сын не женился на ведьме. Все это знали. Все об этом и говорили. И не раз и не два видели тетю Любую, жену старшего сына Славика, то она воду из-под мытья покойника собирает и потом подливает кому ей надо на смерть извести, то землю с кладбища тянет и сыпет под калитки, то она со свои любовником поругалась и там под его калиткой на той же улице нашли какие то узелки,травы,иглы да сушёные жабы присыпанные землёй и вскоре тот умер. Все только и говорили что Люба ведьма. И она и по правде многих на тот свет извела чёрной магией, о чем хвасталась. Часто говорила что вот изведет Мишу и Катю (родителей её мужа Славика) и все будет ей. И дом и земля. Потому дед Миша и не хотел чтоб она и Славик в том доме жили с ними, ведьма под боком в одном доме… Скандалил…выганял… И в один момент после очередного скандала и попытке выгнать Любу со Славикм и их сыном Сашей на квартиру, он …ушёл и не вернулся….при странных обстоятельствах и с запиской … Позже, и снова после скандала когда вдова дяди Миши, тётя Катя, мама Славика, которая тоже захотела выселить Любую с сыном на квартиру и даже выписала их всех из того дома…. Тётя Катя умерла…тоже быстро и странно. И тоже все подумали на ведьмовские штучки Любы, а та и не скрывала, открыто хвасталась что извела родителей мужа ради дома и все теперь ей будет. Но не так осталось как хотелось. Начались долгие суды за наследство с сестрой Славика. Ведь им пополам положено было по закону… И сестра тоже быстро умерла… И тоже Люба хвасталась всем что то она все сделала…. Но вот не получилось дом забрать. Сестра все успела оформить и никак уже нельзя было забрать ту часть. И ведима Люба переключилась на другие квадратные метры. Её родительский дом, на Киево-Мироцкой, большой дом почти на 100 квадратов, и на четверых братьев и сестёр её. Младшая сестра Любы Люда сразу отказалась от своей части там…знала же КТО и ЧТО такое Люба сестра её. И жива до сих пор. А вот сестра Наташа и брат Толик вступили в наследство….и все умерли….и все при странных обстоятельствах. Мало того, и сын Наташи умер, чтоб наследников не оставить, и сын Только тоже, а второй сын Толика – Юра Бодунов стал бесплодным в аварии….и все это истребление той семьи было в то короткое времявремя, что ведьма Люба вступила в права наследования…. Это её борьба за квадратные метры уже того дома…. Что до Славика, что спалил боеприпасами весь дом на троих хозяев… То как раз накануне он грозился не оставить ничего ни ей ни её сыну Саше Пантелееву Скандал был большой. Все соседи слышали… И буквально меньше чем через месяч опосля того скандала Славик гибнет не понятной смертью. При том именно в тот день именно на 8 марта (!) она пошла в больницу якобы с инсультом, а когда её постарались отправить домой то упросила врачей хоть на ночь с 8 на 9 марта остаться в больнице на профилактику…. Пожар начался в полвосьмого вечера 8 марта…. Было б странно если б не знать предысторию. Именно потому, что все тут считают её Любую ведьмой, что целые семьи изводит на тот свет, сестра тети Кати тётя Оля умерла с дулями, действительно, скрутила смерти дули и каждый день пила святую воду. Дули те моя бабушка распапивала распаривала да так и похоронили тетю Олю с ними, прикрыли лишь платочком…. И её сын поспешил бигом продать ту часть дома лишь бы не жить рядом с ведьмой. Это все рассказывала ещё моя живая бабушка про ту семью…. И об этом знают тут все. Ведьма Люба сгубила всю семью ради квадратных метров, что спалил Славик умирая. Ведьма Люба сгубила всю свою родную семью ради квадратных метров на Киево-Мироцкой…. И когда к нам на улицу приезжал Хаял Алекберов с битвы экстрасенсов он укадал на Любу как на чёрную ведьму, что несёт смерть. … Вот такая история…

 19. Alesia Suntsova 26 Березня 2018 at 21:40

  шановні і не шановні…сьогодні лиш прочитала коментарі тут…бо так сталось…знаєте…у пожежі згорів інтернет також…і лиш сьогодні заново підключили на новому місці….але то таке )))
  Невідомі аноніми та із вигаданими іменами, щиро запрошую вас на побачення у суд (якщо, звісно, Ви хоч назветесь хто ви такі є аби можна було подати позовну), і там ви чітко і ясно поясните, де у вас ліцензія на надання психіатричної медичної допомоги, коли і як я зверталась у такі заклади для отримання діагнозу (бо очевидно, що до вас не зверталась і стан мого в тому числі психічного здоров’я кваліфіковані медпрацівники перевіряють по Положенню кожних 6 місяців – робота така), і взагалі поясните чи взагалі ми з вами знайомі…. Бо я особисто ніяких Олегів та Вікторів не знаю )))
  А сусідам моїм – щиро дякую за моральну підтримку ))) Ми таки тут на кутку дійсно один одному допомагаємо… спільна боротьба за ліс – тому найвища оцінка !!!

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539