Активістів Приірпіння нагородили у Парламенті

1

Активістам Приірпіння вручили Грамоти Верховної Ради України. Народна депутатка Ольга Червакова відзначила внесок кожного представленого до нагороди.

Червакова сказала, що готова й надалі надавати свою підтримку мешканцям Приірпіння:

“Ми підтримуємо ініційовану Президентом реформу децентралізації. Але деякі регіональні еліти вважають, що децентралізація – це свавілля і можливість створювати неофеодалізм в українській державі. Я уявляю, як вам важко жити з цим в умовах непрацюючих правоохоронних органів і неефективних державних інституцій. Коли поліція разом з тітушками перешкоджає роботі тервиборчкому під час прийняття рішень щодо волевиявлень громади, – Людмило Степанівно (Демченко – Ред.), саме ви стоїте на боці правди. Дякую вам за ваше терпіння і залізні нерви”.

“Пані Олено (Жежера – Ред.), саме ви, а не поліція, повідомляєте прокуратуту про незаконну рубку дерев в рекреаційних зонах. Ви разом з активістами стоїте перед натовпом титушок, найнятих незаконними забудовниками. Те, що ви робите, – це громадянський подвиг. Я схиляю голову перед вами як перед фронтменами своїх громад, дякую вам за вашу роботу. Прошу вас, не здавайтеся! Настане день, коли ваша праця дасть результат”.

Нагороду за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону та активну громадську позицію отримала голова Коцюбинського ТВК Людмила Демченко.

Саме Демченко допомогла організувати та провести чесні вибори в селищі, не дивлячись на погрози та фізичний тиск.

Червакова, яка у Парламенті відстоює інтереси громади Приірпіння та Коцюбинського, подякували Демченко за її мужність й побажала сил та здоров’я в боротьбі за правду з місцевими корупціонерами та дерибанниками.

Грамоту за заслуги перед українським народом вручили активістці та журналістці Олені Жежері, яка більше 5-ти років бореться за збереження лісу в Приірпінні.

Саме завдяки діям журналістки прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо незаконної передачі 14 га бучанського лісу комуністу Ігорю Калетніку та витребувала цю ділянку на користь держави.

За високий професіоналізм та сумлінну працю нагороду отримала працівниця Генеральної прокуратури Наталія Сахно. Як відомо, вона представляла інтереси держави у Верховному Суді України у справі “Бучанського межигір’я”.

1 Comment

  1. Вадим 17 Березня 2018 at 09:33

    Вітаю! Так тримати!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539