Правий поворот з ірпінської траси можуть заборонити

2

Депутати Київради планують обмежити проїзд транспорту по вул. Обухівській. Про це на “Громаді Київщини” написав депутат від Святошинського району Ілля Сагайдак.

Депутатська група з членів транспортної комісії Київради 6 квітня виїхала на виїздне засідання.

На ньому були присутні Богдан Тимченко – заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури, Сергій Пилипчук – перший заступник голови Святошинської РДА, Сергій Каневський – начальник КП ШЕУ Святошинського району.

Сагайдак зазначає, що вранці рух на перехресті контролює авто патрульної поліції.

Я був свідком як під’їжджали люди, показували документи. Поліція їх пропускала. Єдине, що вийшла суперечка з таксистом. Жителі Бучі теж намагались проїхати, вони прекрасно розуміють місцевих, які перекривають дорогу. Тому говорили про добудову Чорнобильської, як зменшення навантаження на масив. Пріоритетом бачу коригування бюджету для завершення Чорнобильської,- коментує депутат Сергій Харчук.

Місцеві мешканці бачать проблему завантаженості вулиці Обухівської у трафіку з Ірпінського напрямку.

“Саме тому ми звернулись до КП “Центр організації дорожнього руху” з проханням промоделювати можливість заборони правого повороту з Ірпінської траси. Таким чином, частина транспортного потоку буде спрямована на перехрестя вулиць Наумова та Підлісної, де було встановлено світлофор. Головне завдання – не допустити транзитний трафік до приватного сектору”, – наголошує Сагайдак.

“Очевидно, що соціальна напруга зростає, тому конфлікт потребує нагального вирішення”, – додає голова робочої групи.

Нагадаємо, мешканці району Новобіличі у грудні 2017 року перекривали вул. Обухівську бетонними блоками, намагаючись відгородитися від автівок з Ірпеня та Приірпіння.

2 коментарі

  1. Denys Palianychko 12 Квітня 2018 at 10:01

    Дуже добре, що пан Сагайдак переживає за транзитний рух до приватного сектора, але чомусь про жителів Ірпіня ніхто не думає. Замість цього краще б цей запропонував план розвантаження проблемної ділянки на засіданні київради, а не обіцяв своєму електорату (пенсіонерам переважно), в надії на додаткові голоси, перекрить ділянку АВТОМОБІЛЬНОГО руху. Не треба зацматись популізмом і палки в колеса, а треба вирішувати проблеми, дорогі та любі друзі!

  2. Alex 13 Квітня 2018 at 20:38

    Просто уроды, которые думают только о себе – Украина это не частная собственность, конституция не запрещает здесь ездить

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539