Лікар – поруч: у яких бібліотеках та скверах кияни можуть звернутися до медиків

0

Вже тиждень у столиці триває проект “Лікар у Вашому домі”. За цей час до медиків з запитаннями про основні показники власного здоров’я звернулися близько трьох з половиною тисяч киян.

Хтось бажав поміряти тиск, хтось – рівень цукру у крові, інші – прагнули виміряти об’єм талії та дізнатися про оптимальну для себе вагу.

“Прикро, але більшість із тих, хто звернувся за консультацією, мають ті чи інші проблеми зі здоров’ям”, – говорить перший заступник київського міського голови Микола Поворозник.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я з усіх обстежених у рамках проекту із 2 до 6 липня 2018 року, низка обстежених мають надмірну вагу, близько половини – підвищений тиск, інші – ризики, пов’язані з палінням чи надмірним вживанням алкоголю, приблизно у 10% обстежених високі показники цукру крові, а підвищений рівень холестерину – близько у 20% обстежених.

Усім їм рекомендовано відвідати лікаря, із яким підписано декларацію та разом визначитися щодо подальших обстежень чи профілактики.

Програма триває, тож усі охочі можуть звертатися до лікарів у різних районах столиці.

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539