Карплюк досі керує Ірпенем: його лишили у виконкомі

0

На сесії Ірпінської ради депутати затвердили новий склад виконкому. До нього увійшли новообрані заступники міського голови – Олександр Маркушин та Олена Чернявська. Вони замінили екс-регіоналів Дмитра Христюка та Наталію Семко, які без пояснення причин нещодавно пішли зі своїх посад.

Першим у списку членів виконкому лишився екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк, який пішов у відставку, заявивши про бажання взяти участь у виборах до Верховної ради.

“Це питання пройшло непоміченим. Люди більше обурювалися дерибанним питанням, які розглядали на цій сесії. Карплюк лишається членом виконкому. Він же сказав, що він іде але не залишить Ірпінь без нагляду. Тобто контролю. Він залишається на фінансових потоках, які буде контролювати. Анастасія Попсуй (яка змінила прізвище на Заблоцька)  як в.о. голови мала б себе першою ставити в списку членів виконкому, але вона боїться образити “господаря”, тому першим в списку лишився Карплюк”, – розповідає депутат Ірпінської ради від “Свободи” Сергій Глиняний.

Як відомо, у березні Карплюк виключив з виконкому Коцюбинську селищну голову Ольгу Матюшину та Ворзельську голову Ларису Федорук. Натомість до складу виконкому увійшли чорний нотаріус Максим Нельзін та секретарка ради Анастасія Попсуй.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539