Приєднання Коцюбинського до Києва: Сиротюк спростовує маніпуляції з сміттєпереробним заводом і кладовищами

0

27 вересня Київрада відголосувала звернення до парламенту щодо приєднання селища Коцюбинське до столиці. Після голосування в соцмережі депутат Ірпінської міської ради Богдан Слюсаренко (фракція Нові обличчя) Богдан Слюсаренко поширив виступ голови фракції “Свобода” в Київраді Юрія Сиротюка:

“Особенно те, кто так сильно хочет в Киев. Послушали? А теперь выбирайте, что же первое должно появится у нас в поселке – новое киевское кладбище, мусорный полигон, вонючие очестные сооружения как в Бортничах или СИЗО? Ну а что? Киеву же некуда развиваться! Вот вся правда о “благих” намерениях киевской власти и тех, кто так продвигает “киевскую” идею”, – коментує виступ голови фракції “Свобода” депутат Ірпінської міської ради Богдан Слюсаренко, який сам заявляв виборцям, що він  підтримує ідею щодо приєднання до міста Києва.

Голова фракції Свобода у Київраді Юрія Сиротюк наголошує, що його слова були неправильно витлумачені політиком з Ірпеня, який не зрозумів, що мова йшла про агломерацію:

“Під час Виступу в Київраді щодо питання Коцюбинського фракція підтримала до парламенту і погоджується з волевиявленням громади селища, яка бачить своє майбутнє в столиці. Але, окрім питання по Коцюбинському, я говорив під час виступу про те, що Києву дійсно від області треба інші додаткові території, зрозуміло, що це не селище Коцюбинське. У Коцюбинському нема землі і нема теж, наприклад, де ховати людей, тому коли Коцюбинське стане частиною Києва – нам доведеться спільно вирішувати такі болючі питання і для Коцюбинського, і для Києва за рахунок додаткових земель Київської області. Київ як столиця вже не має куди рости, як і Коцюбинське, яке з усіх сторін обмежене лісом. А потреби громади у кладовищі є, й у місцях утилізації сміття є проблема. І тому з областю і для мешканців Києва і для майбутніх киян Коцюбинців нам треба вести злагоджену роботу для вирішення цих питань. Глобально це може вирішити велика агломерація довкола Києва.”
Нагадаємо, що в Мін’юсті запевнили, що шукають інші можливості перенесення Лук’янівського СІЗО за межі столиці. Заступник міністра запевнив, що приєднання до столиці селища Коцюбинське жодним чином не вплине на це питання.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539