Коцюбинське зможе самостійно визначати свою долю

8

Невід’ємною частиною роботи народного депутата є законотворча діяльність. Відстоюючи інтереси жителів округу № 95, від якого мене обрали до парламенту, не зміг залишитись осторонь адміністративно-територіальних проблем.

Як відомо, нещодавно Верховною Радою України в першому читанні було прийнято Проект Закону “Про місто Київ – столицю України“. Проте у такому вигляді він не в повній мірі відповідає інтересам столиці та суміжних населених пунктів.

Тому мною були запропоновані правки до законопроекту, які у разі прийняття дадуть змогу Київській міській раді самостійно вносити подання до Верховної Ради України щодо змін меж міста (в тому числі шляхом приєднання суміжних сіл, селищ та міст) з урахуванням соціально-економічних та географічних особливостей територій, а також за результатами громадського обговорення. Крім того запропонував відповідні зміни до Земельного кодексу, що дозволять уникнути правових колізій та розбіжностей, які можуть виникнути у зв’язку з прийняттям законопроекту.

Таким чином, до прикладу, Коцюбинське у співпраці з Києвом зможе самостійно визначати свою долю шляхом прийняття рішення про приєднання, чи неприєднання до столиці.

Переконаний, що громади повинні мати таке право, адже адміністративно-територіальний устрій може бути одним з основних чинників, що впливатимуть на їхній розвиток та благополуччя.

Автор: Олександр Горобець, народний депутат України від 95 округу (Приірпіння, Києво-Святошинський район)

8 коментарів

 1. Олександр 27 Листопада 2019 at 13:40

  Доброго дня.Я за Київ.І бажано скоріше,бо влада Коцюбинського І влада Ірпіня робить все для себе,а не для людей.

 2. Olena 27 Листопада 2019 at 21:19

  Хіба селище Коцюбинське не прийняло вже такого рішення? Я була на громадських слуханнях, де обговорювалися різні варіанти об`єднання. Це був, практично референдум. Більшість обрала варіант приєднання до столиці.

 3. Людмила 1 Грудня 2019 at 22:18

  Приєднання до Києва! Наразі
  дуже велика кількість жителів і взагалі нерозвинена інфраструктура та жахливий громадський транспорт.
  Приєднання до Києва ці проблеми, надіюсь, вирішить!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539