Чому техкандидат президентських виборів Ригованов тепер працює у Нацпарку “Голосіївський”?

0

Із початку 2020 року Руслан Ригованов працює на посаді заступника директора з рекреації-начальника відділу рекреації Нацпарку “Голосіївський”. 

Це підприємство підпорядковане Кабміну і зараз відповідає за виконання кількох президентських указів і винесення в натуру меж Нацпарку Голосіївський, до якого входить і Біличанський ліс.

Ригованов балотувався в президенти й нардепи й виконував роль техкандидата. Його довірені особи були пов’язані з “Радикальною партією” Олега Ляшка. Саме представники цієї партії свого часу захопити озеро поряд із Біличанським лісом коло Новобіличів.

Ми вирішили детально дослідити, хто ж такий Ригованов.

Політичний шлях: від помічника депутата до тех кандидата

На цих президентських виборах Ригованов балотувався в президенти і його маркували як техкандидата. Це припущення виглядає цілком реальним, бо кандидат набрав 0,02% підтримки виборців (дещо більше 5200 голосів). Як з’ясував Рух ЧЕСНО, понад половина довірених осіб Ригованова на Івано-Франківщині з команди іншого кандидата – Олега Ляшка або є прихильниками “радикала”.

Газета “Сегодня”, яка входить до сфери впливу Ахметова, дуже часто писала про Ляшка позитивно. Рух ЧЕСНО фіксував випадки, коли народні депутати з фракції, яку очолював Олег Ляшко, голосували в інтересах бізнесу Ріната Ахметова.

Так само як техкандидат брав участь у паралментських виборах 2019 року. Балотувався на Чернігівщині у 207 окрузіі посів передостаннє місце, набравши 0,2% (147 голосів).  Його “нульовий” проміжний фінансовий звіт свідчить про те, що він не мав фінансів вести кампанію й ще раз підтверджує, що він – техкандидат.

Програму під округ навіть не намагався змінити. Подав ту саму, що і на виборах президента. На президентських виборах фінансовий звіт також був “нульовий”, а довірені особи, як з’ясовував Рух ЧЕСНО фінансували “Радикальну партію” Ляшка.

Примітно, що до того, як стати техкандидатом Ригованов був помічником народної депутатки попереднього скликання Наталії Веселової. Вона звинуватила Ригованова у виступах на російському телебаченні, у них стався конфлікт. Після того політик написав заяву про складання статусу помічника народної депутатки. 

Майно та доходи

Як кандидат на посаду президента Ригованов подав декларацію про майно і доходи у 2018 році. Згідно з цією декларацією, в Ригованова є квартира і офіс в Горлівці на Донеччині, де політик народився у 1974 році. Де живе в місті Києві, яке зазначив містом проживання, наразі не вказав.

Ригованов має дві доволі старі автівки. Chevrolet Takuma UA75z 2007 року випуску, а дружина має ГАЗ 1995 року випуску.

Працює на посаді в.о. керівника ДП “Севастопольский морський порт” і отримав на цій посаді в 2018 році 120 000 грн.

Ригованов був одним з найбідніших кандидатів у президенти і його дохід аж ніяк не міг покрити грошову заставу для кандидата у 2,5 млн грн.

У декларації він зазначає, що взяв позику в Анатолія Степановича Попова у 2,5 млн грн. Саме стільки треба на заставу в президенти. 

І ці кошти, якщо це дійсно позика, треба віддавати. А доходи свідчать, що грошей у Ригованова не так уже й багато.

Про інтерес партійців Ляшка в Біличанському лісі

Кілька років тому на березі озера на Новобіличах відбулися збори ГО “Біличанський рибалка”, яка тісно пов’язана з “Радикальною партією”. На вагончику, який вони встановили на березі озера, майорів прапор “радикалів”.

А також захоплена частина 89 кварталу Святошинського лісництва, включеного до складу НПП “Голосіївський” (за фактом самозайняття земельної ділянки нацпарку Святошинським УП зареєстровано кримінальне провадження). 

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539