Гостомельський штаб “Батьківщини” очолив ексрегіонал і дерибанник Біличанського лісу

0

Партія “Батьківщина” оприлюднила список очільників своїх регіональних штабів на Київщині. З-поміж тих, кого представила політсила, Рух ЧЕСНО виявив ексдепутата Київської обласної ради від Партії регіонів Вадима Башуна.

Після подій на Майдані та початку російсько-української війни 2014 року “батьківщинівець” Костянтин Бондарєв зробив заяву про те, кого з колишніх партійців політична сила вважає люстрованими. Серед названих прізвищ фігурував і Вадим Башун

У своєму блозі Бондарєв пояснив, чому люстрували “батьківщинівця”: “зрадив інтереси громади, перейшов у Партію регіонів”.

(Рух ЧЕСНО дає резервне посилання через сайт www.archive.org для того, щоб у разі видалення блогу Бондарєва цю інформацію можна було переглянути).

Після Революції Гідності в суспільства був посилений запит на очищення влади, і перед парламентською кампанією політичні сили намагалися використати це для підвищення рейтингів.

Зараз же, напередодні місцевих виборів, політична партія змінила свою риторику. Зокрема, це стосується й Бондарєва. Представляючи Башуна як очільника гостомельського штабу “Батьківщини”, Бондарєв уже не вважає його за зрадника, а позиціонує як одного з “найсильніших регіональних лідерів”. 

 

Нагадаємо, Башун став депутатом Київської облради від ПР 2010 року, пройшовши за партійним списком. Тоді він був президентом ТОВ “ТерраСпорт”. 

2015 року Башун невдало балотувався до облради від партії “Наш край”, яка після Революції Гідності стала однією з політсил, що кандидували колишніх регіоналів. Партія спромоглася отримати в облраді лише 7 мандатів. Башун не пройшов, бо його внутрішньопартійний рейтинг був занизьким – він посів 40 місце у списку партії. З огляду на те, що висуватися можна було до кількох рад одночасно, Башун як член партії “Наш край” балотувався й до Ірпінської міської ради. Тоді він був директором ТОВ “Компанія Інвесттрейдинг”. Але в Ірпені “Наш край” не набрав достатньої кількості голосів, аби подолати прохідний бар’єр, і Башун залишився без депутатського мандата на 5 років.

Того самого 2015 року Башун разом з депутатом Коцюбинської селищної ради Владиславом Євстєфєєвим створили ТОВ “Грінбудінвест”, яке спеціалізується на забудовах. За цією ж адресою зареєстрована ще одна компанія – ТОВ “Грінінвест”. Саме ця фірма виступає в судах проти представників прокуратури, які повертають незаконно виділені в Біличанському лісі ділянки з приватної в державну власність.

Після того, як Коцюбинська селищна рада 2008 року роздала ділянки депутатам, їхнім родичам і підставним особам, як повідомив прокурор під час засідання комітету Верховної Ради, майже 100 ділянок опинилися в руках Владислава Євстєфєєва. Окрім фізичних осіб, яким надавали землі рекреації, сотні гектарів виділяли кооперативам. Зокрема, ЖБК “Біличанка” дали 109 га. Як виявили журналісти під час розслідування, телефон цього ЖБК збігався з телефоном приймальні депутата Київської облради від Партії регіонів Вадима Башуна

2016 року за рішенням суду витребували ділянку площею 14 соток, розташовану на території Біличанського лісу, з володіння Вадима Башуна як незаконно набуту. Між тим, як повідомляють “Наші гроші”, суд з’ясував, що Башун за аналогічною схемою став власником 11 ділянок.

У 2020 році Коцюбинська рада вже спробувала через ОДА протягнути збільшення межі селища до майже 3000 га за рахунок Біличанського лісу. Їм відповіли відмовою.  На документ “Нові обличчя” з бюджету Коцюбинського витратили майже 400 000 грн.

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539