Якщо є команда відвойовувати Дебальцево – йдемо!
— 18 Лютого 2015Ми стояли на крайньому блок-пості – Центральний (Чорнухіно). Це поруч з Дебальцево. Від нашої посадки за 800 метрів вже були сєпари. Час від часу вони підходили метрів на 150. Підлітали на БМП. Коли почалось так зване перемир’я, нас обстрілювали. Ввечері ми почали по команді збиратись. Десь близько 10-ї години вирушили в дорогу і те, що…
Read more







Останні коментарі