“Атлант” подарує затори на виїзді з Коцюбинскього
— 11 Грудня 2014Перед сесією Коцюбинської селищної ради вирішив виступити забудовник “Атланту” – Вадим Каган. Скандальна дискусія затягнулась на годину.Як з’ясувалось, без обговорення з депутатами селищним головою Вадимом Садовським був підписаний договір пайової участі.”Всі чудово пам’ятають, як і Садовський, і депутат Владислав Євстифєєв переконували, що без загального обговорення ми не будемо підписувати договір про пайову участь. Як таке…
Read more







Останні коментарі