Суд по 12 гектарах с/г земель Калєтніка в Бучі знову перенесли

0

Родина екс-нардепа комуніста має 12 на на землях Національної аграрної академії у Бучі. Як і з Бучанським межигір’ям земля виділялася незаконно і прокуратура судиться з родиною політика. 12 серпня судове засідання перенесли. Про це “Горомаді Приірпіння” повідомив активіст Віктор Бархоленко.

“Справа в тому, що на цьому судовому засіданні офіційно було підтверджено власника – спадкоємця Василя Киргана, яким стала після його смерті донька та мати Ігоря Калєтніка Галина Калєтнік”, – розповідає Бархоленко.

За словами активіста, до суду з’явилися представники прокуратури, представник Кабміну та представник Бучанської ради. Якщо прокуратура і Кабмін формують лінію обвинувачення, то Бучанська рада разом з родичами екс-нардепа виступає співвідповідачем.

Засідання перенесли у зв’язку з тим, що потрібно офіційно викликати до суду в якості відповідача спадкоємицю Галину Калєтнік.

Нагадаємо, ця земельна ділянка була виділена Бучанською міською радою у 2011 році. Ймовірно, як і у виділенні 14 га по вулиці Рози Люксембург, ділянки виділялися на підставних осіб, а потім були переоформлені на одного власника – Василя Киргана.

Як і у випадку з Бучанським межигір’ям, парканом, заввишки 8 метрів були огорожені й дороги.

kadastr

“Я переконаний, що всі ці люди з різних куточків України – це підставні особи, які отримали за використання своїх паспортних даних по 100-200 гривень. Саме завдяки використанню корупційних схем Бучанським головою Анатолієм Федоруком ця земля була свого роду відкупом Калєтніку за його зловживання“, – переконаний Бархоленко.

Федорук, на думку активістів, продовжує розраховуватися землею за свої зловживання, як і тоді. Зараз він виділяє землю сумнівній ГО для АТОвців, після того як у його помешканні був проведений обшук.

Примітно, що більшість так званих підставних – це мешканці багатьох областей України, зокрема, Рівного та Львівщини.

1

“Зауважу, що ця земля оформлялася в той час, коли Федорук масово відмовляв місцевим жителям в покращенні житлових умов, у зв’язку з відсутністю Генерального плану”, – додає активіст.

Наступне засідання заплановане на 9 вересня, 14-ту годину в Ірпінському міському суді, вул. Мінеральна, 7.

Нагадаємо, що 21 липня в помешканні Федорука був проведений обшук, його підозрюють у перевищенні службових повноважень та зловживанні владою під час виділення під забудову 890 га лісу.

Але підозра Федоруку досі не вручена.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539