Генпрокурор: суд по Федоруку розпочнеться через місяць

0

Генпрокурора Юрія Луценка просять не втручатися у справи мерів Приірпіння. Про це він заявив під час брифінгу.

“Я не збираюся грати в політику, мені абсолютно байдуже, хто з міських голів або інших фігурантів справ до кого дзвонить. Кажу абсолютно вам відверто, в даному випадку на мою правову й політичну позицію не вплине ніхто”, – говорить Генпрокурор.

“Щодо дій Бучанського міського голови – йому висунута остаточна підозра. Найближчий місяць йому буде пред’явлене обвинувачення, піде до суду. Принаймні, скажемо так – весною суд розпочнеться”, – додає Луценко.

Стосовно причетності міського голови Ірпеня Володимира Карплюка до розкрадання Бучанського лісу Луценко зазначив, що вона поки не встановлена:

“Натомість зараз ми розглядаємо, аналізуємо інформацію про незаконне відчуження, здається, 10-ти га землі біля Ірпеня, де є його підпис”.

Нагадаємо, Федорука та секретаря Бучанської ради Василя Олексюка звинувачують у незаконному виділенні землі в межах земель державного лісового фонду, оформленні ділянок на підставних осіб з використанням службового становища. Федоруку та Олексюку присудили домашній арешт у вечірній та нічний час.

11 жовтня представниками Генеральної прокуратури чиновникам було повідомлено про підозру.

22 липня в маєтках Федорука, Карплюка та ще близько 30-ти осіб, причетних до махінацій з розкрадання державної власності, були проведені обшуки й вилучені дедятки документів, які вказують на причетність даних осіб до махінацій з землею.

НАБУ отримало доступ до документів Бучанської ради, які становлять комерційну таємницю. Детективи НАБУ підозрюють, що земля виводилася на “своїх” через схеми без аукціонів.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539