Найповільніше на Київщині рахують у 95 окрузі

0

За даними ЦВК станом на 11 годину 2 квітня опрацьовано 98,23% протоколів по Україні.

Явка на виборах президента склала 62,9%, прийшли проголосувати майже 19 млн виборців.

Про це повідомляє рух ЧЕСНО.

За Володимира Зеленського проголосувало 30,3% виборців, за чинного президента Петра Порошенка – майже 16%, за лідерку “Батьківщини” – 13,4%, за співзасновника “Опозиційного блоку” Юрія Бойка – 11,7%, за лідера “Громадянської позиції” Анатолія Гриценка – майже 7% виборців.

Майже у всіх областях лідером президентських перегонів став актор “Кварталу 95” Володимир Зеленський.

Діючий президент Петро Порошенко лідирує в двох областях на заході України – у Львівській, де обробили 99% протоколів та в Тернопільській, де вже 99,6% бюлетенів порахували.

 

Лише у Донецькій області, де обробили 98,43% та Луганській, де обробили 97% протоколів перемагає співголова партії “Опозиційний блок” Юрій Бойко, який висунувся в кандидати у президенти від «Опозиційної платформи — За життя» після розколу в партії “Опозиційний блок”.

Кандидатка у президенти від партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко перемагає лише в Івано-Франківській області, де обробили 99,12% протоколів.

У Київській області в усіх 9 виборчих округах лідирує Зеленський. Окружні комісії області опрацювали 93,6% протоколів. Найповільніше працює ОВК 95 округу, до якого входить Пріирпіння та Києво-Святошинський район. Тут прийняли лише 75% протоколів дільничих комісій.

Голова окружної комісії 95 округу – “батьківщинівець” Віктор Гурін, який веде незаконне будівництво в зелених зонах Ірпеня та нападає на людей.

У селищі Коцюбинське, яке входить до 95-го округу, члени ДВК однієї з виборчих комісій станом на ранок 2 квітня так і не здали бюлетені до ОВК. Їх втретє повернули на ДВК через виявлення зайвих бюлетенів.

Як відомо, вночі з 31 березня на 1 квітня на дільниці виявили, що в одній скринці для голосування була пачка відкріпних талонів з прізвищами виборців, до 4 з них були прикріплені бюлетені.

Нагадаємо, рух ЧЕСНО та Громада Приірпіння в день виборів та у ніч підрахунку проводив он-лайн марафон.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539