Усміхненні передвиборчі бігборди з білочкою: вас вітає дерибанник лісу Вадим Кузьміч

3

Перед виборами найбільшу кількість бігбордів розвісила у селищі саме ця людина – Кузьміч Вадим Іванович.

Це депутат селищної ради, який вирішив за 5 років вперше своїм обличчям та ще й у такій кількості привітати на зовнішній рекламі коцюбинчан із днем селища.

На рекламі розміщений знак – білочка в лісі. Це символ Коцюбинського, який є на в’їзді в селище з кільцевої дороги.

Обличчя у Кузьміча Вадима усміхнене: він задоволений, що отримав земельну ділянку в лісі за адресою вул. Травнева 12, як і всі депутати, а тепер має чергову можливість навішати передвиборчу локшину мешканцям Коцюбинського.

“Саму конструкцію бігборду встановили приблизно 10 вересня перед самим святкуванням Дня Коцюбинського і перший же рекламний щит –  це поздоровлення Кузьміча, яке висить до теперішнього часу. Тобто очевидно, що  сама рекламна конструкція належить Кузьмічу обо його фірмі, що отримала дозволи місцевої влади на її розміщення,” – припускає відвідувач магазину Вячеслав.

“Як бачимо, проходження до місцевої ради вже розглядається за законами бізнесу, який потребує витрат на рекламування свого ж продукту. Проте готовність нести такі значні витрати свідчить, що вони окупляються за рахунок власності громади, що за численими схемами потрапляють у кишені нечесних можновладців. І дерибан землі – це примітивна, але найприбутковіша стаття доходів місцевих “слуг народу”,” – додає він.

У перший же день розміщення реклами на бігборді, який для депутата Кузьміча спеціально встановили поблизу магазину на Меблевій, невідомі обстріляли його народною передвиборчою зброєю – яйцями.

“Має повне право вітати односельчан з плакатів після того, як отримав хабар лісом і його ім’я в списках тих перших 501 разом із мешканцями Дніпропетровщини. Вітаю, односельчани, ліс роздали,” – іронізує коцюбинчанин Андрій Скипальський.

“Віками ніхто не наважувався рубати, а ми тут такі класні, думаємо про розвиток – і під забудову. Все вже розвинули в селищі і тільки нам ліс заважає рухатися далі. З цим і вітаємо. Думаю, символ білки згодом потрібно поміняти на сокири,” – додає він.

Цікаво, що інспектор, який допомагає активістам з встановленням “лежачих поліцейських” та відповідних знаків, зауважив, що через те, що селищна рада не хотіла сприяти у врегулюванні ділянок підвищеної небезпеки для коцюбинчан, хтось в Ірпені порадив звернутися по допомогу перед виборами саме до Вадима Кузьміча. Мовляв, перед виборами він все зробить і пропіариться. Активісти таку пропозицію, яка до речі була не першою, одразу ж відкинули.

На яку посаду буде балатуватися Кузьміч Вадим поки невідомо, оскільки сьогодні лише перший день подачі заяв.

“Зараз він може стати і технічним кандидатом Вадима Садовського, який, як і Володимир Жарков, перед виборами швидко стане одним із захисників лісу, хоча і той і той отримав ділянки, а може піти депутатом. Тільки от не відомо в нашу раду чи в Ірпінь,” – припускає активістка Юлія Васіна.

Нагадаємо, це не перший факт в селищі, коли депутати, які самі собі роздали ліс в приватну власність, прикриваються перед виборами “зеленим” щитом.

Володимир Жарков – депутат селищної ради, який отримав ділянку лісу за адресою Мальовнича 33, став під зелені прапори й заявив, що на місці лісу, який він отримав у приватну власність, буде Національний заповідник.

“Це типова технологія. Вони намагаються створити технічних кандидатів, щоб у справжніх борців за ліс та людей, які роками щось робили для селища, відтягнути голоси,” – аналізує ситуацію в селищі Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти.

Намагання вплинути на виборців за рахунок “озеленення” своєї передвиборчої політики викликає обурення односельчан.

“Депутати не хочуть жити на вулицях того селища, яким вони керують: Паризької Комуни, Червоноармійській, Доківській, Меблевій, тощо. Вони прагнуть жити не з коцюбинчанами в рельаному, створеному їхньою ж бездіяльністю світі з відсутністю дитсадків, з розбитими дорогами, безглуздими дитячими смертями, з маршрутками, які згорають на кінцевих, а хочуть жити в котеджах на вулиці Мальовнича, Садова, Квіткова, Травнева, Сонячна,” – заявляє Ірина Федорів, мешканка вулиці Меблевої.

“Зараз протягом місяця ми почуємо просто неймовірну кількість добрих справ, яку вони планують зробити у передвиборчих програмах. Питання в іншому. Що заважало їм це робити всі ці 5 років? Роздерибанили ліс. Суди проти шкідливих викидів “Пластмашу” зупинили. Біда в тому, що ми залишимось на вулицях Залізнична, Вокзальна, а для них є вже й вулиця Райдужна,” – додає вона.

3 коментарі

  1. Севастополец 30 Вересня 2010 at 18:04

    … а с виду такой приятный человек, сразу и не скажешь что прохвост!!! Неужели за него опять проголосуют?

  2. Семен 30 Вересня 2010 at 18:09

    Злодіям – тюрми! А усміхненим злодіям, зразу карцер!

  3. зюзя 2 Жовтня 2010 at 23:22

    Мене верне від назв ваших статей. Кожна стаття цинічна, і видно одне що авторам нема куди дівати свої амбіціїї , а жаба так і підпирає до горла. Я не сторонник Кузьміча чи кого небудь, але ж ви самі пишете про чесні вибори , а самі всіх до єдиного поливаете брудом.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539