Безпека авторуху: на дорогах селища з’явились нові “поліцейські”

1

На небезпечному повороті на вулиці Меблевій, де влітку загинула дитина, з’явилися три “лежачі поліцейські”. Ще два – по вулиці Шевченка.

“Вчора я прийшов пізно. Поклали два саморобні бугри з асфальту і хтось прикрутив світильник зовнішній на під’їзді. Такого не було за всі 5 років. Я дуже задоволений, бо фактично “стоперів” не вистачало. Тепер ганяти не будуть. “Поліцейські” не будуть довго служити, бо вони асфальтовані. Це на роки два. Будемо думати, як зробити більш довговічні,” – заявляє мешканець вулиці Шевченка Андрій Скипальський, який влітку письмово звернувся до ДАІ з цього питання.

“Я ще просив перекрити транзитний рух через шкільний стадіон. Через нього їздять машини. Я сам іноді зрізаю, ніде правди діти. Але так не має бути. Там якийсь екскаватор перевернув бордюри. Їх ще мають я так розумію доробити,” – додає він.

Для повороту на вулиці Меблевій вже виготовляють відповідні знаки. Про це повідомив інспектор з організації дорожного руху з обслуговування Ірпінського регіону та міста Бучі Олег Коцюк.

Працівники ДАІ запевняють, що врегулюють з часом і залізничний переїзд, оскільки тут вони виявили низку порушень, через які наклали штраф на “Укразалізницю”.

“Після Вашого звернення я говорив з міською владою. Йти на зустріч не хотіли. Я не розумію чому. Бо перед виборами навпаки і в Ірпені, і в Бучі, і в Гостомелі та там кожну дірку на дорозі латають, а тут так важко все вирішується,” – говорить інспектор Олег Коцюк.

“Грошей на це не давав жодний політик, жодна політична сила. Це все з бюджету за кошти платників податків,” – додає він.

Нагадаємо, на звернення журналістів СТБ працівники ДАІ відреагували доволі швидко й пообіцяли до кінця жовтня вжити найнеобхідніші заходи для посилення безпеки руху в селищі й протягом найближчого часу розставити відповідні знаки й завершити роботи.

Пропозиції від місцевих депутатів та політичних сил допомогти з фінансуванням та установленням коцюбинчани й працівники ДАІ відхилили й домоглися свого самостійно.

Активісти селища та журналісти телеканалу вдячні працівникам ДАІ за оперативну й своєчасну допомогу селищу.

1 Comment

 1. ВЛАДИСЛАВ 27 Жовтня 2010 at 22:47

  Буває так, що бажання виділитись (як тепер модно казати «пропіаритись») затуманює мозок, спотворює сприйняття свідомості… У бажанні бути побаченим робиться все, що лише можна (бажано дешево і яскраво)

  Наліплені (само приходить на думку саме те слово, бо інші не описують достеменно того явища) «лежачі поліцейські» які після перших рясних дощів стали монолітними дамбами на шляху води до синього моря і будуть стримувати її аж до весни, перетворивши зимову дорогу в ковзанку….

  Чи згадав хтось, ліплячи на дорозі асфальтові вали, що десь там, за ними розміщена Коцюбинська станція швидкої допомоги? Чи уявив себе в кузові не надто комфортабельної «Газелі» з блакитною сніжинкою на борту, яка перевалюючись на тих валах, як «Титанік» у штормовому морі, мчить хворого пасажира зі швидкістю чумацького вола, а чи встигне довезти, чи розтрусить – як не пацієнта, то свій кузов пенсійного віку….

  Чи може, ставлячи біля 20а по вулиці Лісовій знак 1.33 «Діти» читав хтось, що означає він
  «Ділянку дороги, на якій можлива поява дітей з території дитячого закладу (дошкільний заклад, школа, оздоровчий табір тощо), що прилягає безпосередньо до дороги.»
  Ви бачили там дитячі заклади? Я ні…. Краще б підійшов знак 5.31 «Житлова зона», він і швидкість обмежує, і рух транзитного транспорту забороняє.. Може, дорожчий він, бо площа більша…? Та думати ніколи … Піарся і не парся….

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539