Лісова варта: у лісі біля вогнища зібралась міліція, лісники, журналісти і невідомі

3

Зранку лісник зателефонував журналістам СТБ і повідомив, що в лісі він палить сміття, а невідомий на джипі, який стверджував, що він власник ділянки лісу, викликав міліцію.

Через 10 хвилин журналістка редакції вже була на місці події з папкою документів, які були зібрані за два роки розслідувань.

З джипу вибіг невідомий, який почав знімати все на камеру мобільного телефону, підбіг до журналістки Ірини Федорів й заявив, що подасть на неї в суд, бо вона палить паркан – придбане ним майно.

“Я тут перебуваю дві хвилини. Ви бачили, як я щойно підійшла. Я журналіст. Ця кора й уламки дерев – у Вас є чек, який підтверджує, що це все саме Ви придбали, бо це цілком можна було знайти в цьому лісі” – запитує Ірина й на вимогу невідомого представляється й надає для ознайомлення паспорт громадянина України й редакційне посвідчення СТБ.

Тоді чоловік заявив, що подасть на неї в суд, бо вона перебувала на місці події.

“Я маю право перебувати, згідно з законодавством України, навіть в районі надзвичайної ситуації, а не те що в лісі, де горять два багаття. Подавайте до суду й я обов’язково прийду на засідання, щоб подивитися на таке обвинувачення. Буде цікаво,” – посміхається вона.

Невідомий, який сам не назвався й жодного документу не надав, підбігав з телефонною камерою до кожного й вимагав представитись.

Лісник, який давав пояснення дільничному Тарасові Білоногу, назвав своє прізвище, ім’я й по батькові. За кілька хвилин з’явився представник Святошинського лісопаркового господарства. Й пояснив невідомому, що це ввірена Святошинському лісопарковому господарству ділянка й вони нею опікуються.

“Ви мені вибачте, у мене ревізія, я до неї готуюсь. Я не можу залишити сміття в лісі. Я проста людина, Вам треба було піти, коли Вас запрошували, до мого керівництва. Я просто виконую свою роботу,” – звернувся до невідомого Олександр Кулик.

Людина з мобільним телефоном повідомила, що має право ні до кого не ходити і що вона придбала цю землю й має договір куплі-продажу, але жодного документу так і не надала.

“Якби ж вони нормально прийшли в Святошинське господарство, то була б інша справа,” – сказав, заповнюючи протокол, дільничний.

Невідомий наголосив, що в селищній раді йому повідомили, що він може робити все, що забажає.

“Ви програли всі суди,” – заявив він.

Журналістка подивувалась такій необізнаності й відповіла:

“Це прокуратура програла апеляційну інстанцію 16 вересня. Вони подали касацію. Інша справа, де позивач – громадянин України, перебуває зараз на розгляді в Ірпінському суді. Є поняття добросовісний покупець. Спитайте, що це значить, в свого юриста,” – пояснює Ірина Федорів.

Дільничний сів в джип невідомого й вони поїхали.

Проїжджаючи повз журналістку СТБ джип зупинився, скло опустилось й невідомий звернувся до неї й відбувся такий діалог:

“А що якщо суди триватимуть три роки,” – питає він.

“Ну якщо через три роки громада виграє, то Вас визнають недобросовісним покупцем й землю заберуть,” – пояснила Федорів.

“А яка організація подала позов,” – знову питає він.

“Я ж Вам казала, громадяни України – є такі суб’єкти в процесі,” – відповіла вона.

На прохання повідомити прізвища позивачів, журналістка не надала інформації.

“Вже все згоріло, На території лісу все чисто. Він мене перепитував, чого ж ми не палимо столики і лавочки. Якийсь дивний. Він що не знає про місця для відпочинку? Коли він приїхав у нього, якщо він вірив що ті патички й кора дійсно його майно була можливість його забрати. Але йому того не треба, він ж хоче на мене подати в суд,” – розповідає лісник Кулик.

Нагадаємо, що кілька тижнів тому лісників сповістили про те, що хтось обгородив ліс.

3 Comments

 1. Олег 26 Жовтня 2010 at 15:34

  Ліс це наше багатство, земля також.
  Цікавий факт – як проговорився один із депутатів селищної ради учора уночі селищна рада проголосувала за те, що б 1000 земельних ділянок була роздана коцюбинчанам. Така от собі проста друга хвиля запущеного ним лохотрона. Далі – він просить із кожного кому надав ПРАВО НА ЗЕМЛЮ по 2000 грн. за прискорення процесу. Тепер ще простіше. Просто поміркуймо – ці хлопці не виграють вибори і просто зникають у невідомому напрямку. Ну кінг кепітал просто. Не хочу бути кроликом.

 2. Андрей 26 Жовтня 2010 at 16:25

  А як Вам рішення селищної ради, яке вона потайки прийнялп вчора вночі, про виділення ще 1000 земельних ділянок коцюбинчанам. Тепер Садовський просить по 2000 тисячі доларів із кожного за пришвидшення процесу. Тепер уявімо ситуацію після виборів, які він програє він просто зникає із 2000000 долларів. Цей лохотрон треба зупинити.

 3. Татьяна 16 Грудня 2010 at 23:49

  Не знаю,наверно буду писать в пустоту,но все же попробую.
  Представьте,Вы,как нормальный, законопослушный гражданин, приобретаете земельный участок под застройку жилого дома ,наведя справки о этой земле во всех инстанциях,увидя своими глазами в Ирпенской Государственной земельной организации утвержденные планы застройки участков.Городская нотариальная контора,оформляя договор купли_продажи ,делает последний запрос -“не находится ли эта земля под арестом,не заложена ли она?”И вот Вы Хозяин..Имея все необходимые документы на право собственности,Вы как нормальный человек заказываете геосъемку,отбиваете границы Вашей собственности,покупаете(в Киево_Святошинском лесхозе)пиломатериалы,нанимаете людей,платите им деньги и огораживаете свою территорию.Через несколько дней,Вы наведываетесь к себе на участок ,где застаете трех человек,которые неимоверно(именно так)кричат на Вас и требуют Ваши документы.Да,документы Вы им не предоставляете,т.к.не знаете кто они(надеюсь и у Вас возникнет вопрос о правомерности их требований.Для этих целей есть такие организации как милиция.Почему эти люди не вызвали на место компетентных представителей власти,которые имеют право требовать документы?)
  И Вот итог:
  Через несколько дней Ваш забор,за который Вы заплатили свои деньги,выкорчевывают и палят,утверждая,что в данный момент горят не Ваши материалы,а ЩЕПКИ.
  Естественно Вы обращаетесь в милицию.Участковый милиционер,ознакомившись с пакетом Ваших документов на право собственности,убеждается в Вашей правоте.
  НО…..
  В это время, на телевидении,на страницах в интернете,Вас все время пытаются облить грязью,утверждая что Вы вырубываете лес(Укажите хоть один пенек на этом участке.Мне действительно стыдно за Вас.Зачем Вы врете?Неужели своей правды Вы должны добиваться таким нечестным,гадким путем?)
  Написав это,я на в коем случае не оправдываюсь,не хочу Вашего понимания.Выводы о Вас и Ваших действиях я уже сделала.Единственное я добиваюсь чтобы меня услышали люди,которые знают об этом инцинденте только с Ваших не правдивых уст
  С уважением владелица этого участка

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539